Reklama

Manžela to se mnou už nebaví a chce se rozvést

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.18 19:50
Manžela to se mnou už nebaví a chce se rozvést

Ahoj holky, prosím o Vaši radu. jsem vdaná 10 let, známe se 12 let, máme dvě děti, bydlíme v domečku. Je to už pár let, co pozoruji, že nám to ve vztahu skřípe, krátce po narození druhého dítěte, cca 3 roky. Přišlo mi, že mi manžel neprojevuje lásku, pozornost. On zase mluvil o uznání, úctě. v hádkách často hrozil rozvodem. jsme oba z rodin, kde se nikdo nerozvedl (jen manžel mojí sestry - jeho manželka byla lesba a odešla k partnerce). U nás doma se rodiče často hádali a od mých 7 let moje máma vyhrožovala rozvodem. Pro mě to je jak píchnutí do vosího hnízda.. prostě rozvod beru ne jako selhání, ale spíš jako nechuť něco řešit s partnerem, spíš to beru jako útěk. Brala jsem si manžela, když mi bylo 30. Dodneška si myslím, že je dobrý a zodpovědný rodič, skvělý syn svých rodičů, jen v tom partnerství má prostě mezery, je tak nějak méně citlivý, lásku nevyjadřuje ani slovy, ani časem, ani doteky, ani dárky. dřív se ale více ptal a zajímal. Minulý týden se pro něj stalo něco strašného, odstěhoval se do dolního pokoje a už se nevrátil do ložnice. sám začal mluvit o rozvodu. hlavní důvod je, že jeho to se mnou nebaví. Už mě nemiluje, jen mě má rád. hned se začal bavit o střídavé péči. pro mě je to prostě šok… jsem čerstvě v práci, mám úplně jiné myšlenky. dneska jsme si o tom povídali, on už si shání odhad na dům, aby mě vyplatil.. jsem fakt mimo… po tak dlouhém vztahu jsem myslela spíš na nějakou pauzu, více volného času pro každého, setkání s jinými lidmi. Prostě rozhodně se teď rozvádět nechci. Stále o něj stojím. Jen nevím, jak se k tomu postavit. Nejsem typ, který se bude vnucovat a prosit… co myslíte, má cenu ještě nějakým zLpůsobem o něj zabojovat? a jak na to? co se týče sexu, tak nám to klapalo, jen nižší frekvence, protože já radši večer a on ráno, což ve všední den moc nejde. Láska asi vyprchala z nás obou, ale jinak jsme si nic špatného neudělali… Prosím poraďte.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Veveří
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 20.01.18 19:55

Co se stalo tak zasadniho, ze to resi tak radikalne? Ma nekoho?

AliTad
Kelišová 5277 příspěvků 20.01.18 20:00

Taky bych řekla, že je v tom někdo další.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 20.01.18 20:01

Přijde mi divné že se nesnaží to nějak mezi vámi změnit ale hned rozvod? Řekla bych že spíš má někoho jiného :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.18 20:02

To me taky napadlo, jestli nekoho nema? Je jasne, ze casem ta prvni zamilovanost odezni, ale to furt neni duvod k rozvodu. A nuda ve vztahu? Najit si spolecne konicky, vyrazit nekam bez deti…

Pidulka1991
Závislačka 2827 příspěvků 20.01.18 20:02

To zni jako krize stredniho veku, nekdo to resi motorkou, autem, ale jiny to resi dalsi zenou.. co tak strasneho se mu stalo, ze se odstehoval dolu?? Je to tezky, sama jsem proti rozvodum, takze chapu, jak ti je. Co manzelska poradna?

Helileli
Závislačka 2859 příspěvků 20.01.18 20:03

Třeba prave na to čekal, až budeš v práci, budeš mít příjem…
Nebo se zabouchnul a chce si do domu nastěhovat někoho jiného, proto tě chce vypakovat.

lucie.krajcarova
Kecalka 437 příspěvků 100 inzerátů 20.01.18 20:04

@Veveří ano možné to je..

Příspěvek upraven 20.01.18 v 20:53

nostress
Extra třída :D 13208 příspěvků 20.01.18 20:06
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím o Vaši radu. jsem vdaná 10 let, známe se 12 let, máme dvě děti, bydlíme v domečku. Je to už pár let, co pozoruji, že nám to ve vztahu skřípe, krátce po narození druhého dítěte, cca 3 roky. Přišlo mi, že mi manžel neprojevuje lásku, pozornost. On zase mluvil o uznání, úctě. v hádkách často hrozil rozvodem. jsme oba z rodin, kde se nikdo nerozvedl (jen manžel mojí sestry - jeho manželka byla lesba a odešla k partnerce). U nás doma se rodiče často hádali a od mých 7 let moje máma vyhrožovala rozvodem. Pro mě to je jak píchnutí do vosího hnízda.. prostě rozvod beru ne jako selhání, ale spíš jako nechuť něco řešit s partnerem, spíš to beru jako útěk. Brala jsem si manžela, když mi bylo 30. Dodneška si myslím, že je dobrý a zodpovědný rodič, skvělý syn svých rodičů, jen v tom partnerství má prostě mezery, je tak nějak méně citlivý, lásku nevyjadřuje ani slovy, ani časem, ani doteky, ani dárky. dřív se ale více ptal a zajímal. Minulý týden se pro něj stalo něco strašného, odstěhoval se do dolního pokoje a už se nevrátil do ložnice. sám začal mluvit o rozvodu. hlavní důvod je, že jeho to se mnou nebaví. Už mě nemiluje, jen mě má rád. hned se začal bavit o střídavé péči. pro mě je to prostě šok… jsem čerstvě v práci, mám úplně jiné myšlenky. dneska jsme si o tom povídali, on už si shání odhad na dům, aby mě vyplatil.. jsem fakt mimo… po tak dlouhém vztahu jsem myslela spíš na nějakou pauzu, více volného času pro každého, setkání s jinými lidmi. Prostě rozhodně se teď rozvádět nechci. Stále o něj stojím. Jen nevím, jak se k tomu postavit. Nejsem typ, který se bude vnucovat a prosit… co myslíte, má cenu ještě nějakým zLpůsobem o něj zabojovat? a jak na to? co se týče sexu, tak nám to klapalo, jen nižší frekvence, protože já radši večer a on ráno, což ve všední den moc nejde. Láska asi vyprchala z nás obou, ale jinak jsme si nic špatného neudělali… Prosím poraďte.

Nechci sýčkovat, ale skoro bych se vsadila, že je za tím jiná žena. :?

lucie.krajcarova
Kecalka 437 příspěvků 100 inzerátů 20.01.18 20:06

@Helileli ano může to tak být..

Příspěvek upraven 20.01.18 v 20:55

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2373 příspěvků 20.01.18 20:08

Nejsi anonymní… :nevim:

warita
Echt Kelišová 7736 příspěvků 20.01.18 20:10

Tak to, ze ma casove narocnou praci jednak nevzlucuje milenku a mozna i trochu vysvetluje to pracovni vytizeni.

Ja si mylsim, ze ma jinou. I to, jak se te snazi dostat co nejrychleji z domu tomu nasvedcuje bohuzel. Sama jsem to zazila, i kdyz to teda nebylo po 10 letech manzelstvi ale po relativne kratke znamosti a byla v tom jina, ktera se k nemu nastehovala jeste v ten den, co ja jsem se odstehovala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.18 20:13

@Pidulka1991 v poradně jsme byli asi chvíli po tom, co se objevily první příznaky (cca 2,5 roku zpět). tam nám řekli, že jsme schopni se dohodnout. ale tehdy jsem řešila to, že mi málo pomáhá, jak se to změní, až se vrátím do práce. neřešili jsme, že je mezi námi málo lásky..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.18 20:13

@Cipisek79 díky, dám si pozor.

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2153 příspěvků 3 inzeráty 20.01.18 20:14

Pokud chce rozvod tak vytrvale tak bych si s ním ještě párkrát promluvila. Možná bych navrhla na cas žít si každý sám podle jasných pravidel a třeba po 3 měsících se sejít a promluvit si znova. Pokud by se mu tohle nelíbilo asi bych ho nechala vše kolem rozvodu zařídit a pak u soudu říct že s tím nesouhlasim, že vztah má ještě smysl. Třeba vás hned nerozvedou a on bude mít čas přemýšlet. Kdo ví co se mu honí hlavou a proč to takhle řeší. :nevim: nebo zkuste jet někam na víkend jen sami dva.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >