Manžela víc přitahuje má kamarádka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
4.7.22 06:28

Manžela víc přitahuje má kamarádka

Ahoj holky, prosím o radu, už vážně nevím, jak dál.
Nikdy jsem neměla moc vysoké sebevědomí, ale mám pocit, že mi ho manžel pořád jen sráží. Jsme spolu už 10 let a máme malou dcerku, co se péče o ni a o domáctnost týče, nemůžu si stěžovat. Ale od narození malé nám to hrozně skřípe. Snažíme se to zachraňovat (nebo spíš já se snažím), ale začínám se obávat, jestli to je to správné řešení.
Problém je v tom, že si přijdu nežádoucí. Vždycky jsem to brala tak, že bych pro muže, co se atraktivity a vzhledu týče, měla být na prvním místě. Jenže tomu tak asi nikdy nebylo. Když jsme byli mladí, ve hře na pravdu uvedl jako nejhezčí holku, se kterou kdy chodil, jinou. A teď, po 10 letech mi to udělal znova. Tentokrát ale jako nejatraktivnější označil mou nejlepší kamarádku. K tomu mě označil za „pouhou“ 7 (rozumíte, na škále 1-10) a stejně tak označil i mou jinou kamarádku, která má asi o 20kg víc než já :( Totálně mě to zdrtilo a on nechápe proč. Vím, že mám po dítěti trochu bříško, že nejsem úplně hubená, ale i tak jsem doufala, že v jeho očích budu nejkrásnější. On v mých je, i když taky přibral. A moje hlava si teď nedokáže představit nic jiného, než že fantazíruje o té mé kamarádce, nebo že by mu bylo vlastně jedno, kdybych vypadala jako ta druhá, co je o dost macatější než já. A to na sobě makám, cvičím 3× týdně, počítám si kalorie… a on se sebou prosím nedělá nic.
Holky poraďte, už fakt nevím, jestli jsem hysterka, která dělá z komára velblouda, nebo jestli se jen snažím zachránit něco, co mi to sebevědomí jen sráží :,( :zed: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2467
4.7.22 06:33

Nechápu, proč si takové věci vůbec říkáte. Jak vám to skřípe? Co v posteli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
693
4.7.22 06:37

Pri jake prilezitosti proboha hrajete takove hry na hodnoceni zen?? Nekde u piva nebo se takto tyrate doma? Tvuj muz ma EQ nula.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
4.7.22 06:38
@Nicole 1234 píše:
Nechápu, proč si takové věci vůbec říkáte. Jak vám to skřípe? Co v posteli?

Já už ani nevím, jak jsme se k tomu dopracovali :nevim:
Jinak v posteli dobrý, většinou mám větší apetit než on, ale občas už mě nebaví furt dolejzat, nicméně az na výjimky máme sex tak 1× týdně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
962
4.7.22 06:44
  1. Manžel je blb
  2. Nehrajte hry, kde je riziko, že bude druhá strana pravdivá a upřímná
  3. Opravdu si myslíš, že jsi desítka, tedy nejkrásnější žena z okolí? Pokud ne, proč chceš od manžela lež?

PS: Chovej se trochu dospěle přece. Je to jen tvé zraněné ego. Kdybych si vzal sedmičku, tak na takový dotaz řeknu, že je desítka. Ale mám štěstí, že jsem si čistou desítku vzal, tak bych naštěstí nemusel mlžit :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
690
4.7.22 06:50

Neber to špatně, ale hodnocení holek/kluků typu „šestka“ probíhalo v mém okolí naposledy okolo 16-17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1343
4.7.22 06:58

Kolik vam je? Nehrajte takovehle priblble hry a zijte zivot…
Chlap neni vubec charakter, kdyz uz teda,,toto” hrajete a on vypousti ven takoveto vyb. itky…
A co si pamatuju, tak hodnotili kluci svoje spoluzacky takto na zakladce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1173
4.7.22 07:00

Já tomu nerozumím, ty se cítíš jako 10? Nebo se tak sice necitis, ale manžel ti to má tvrdit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35400
4.7.22 07:07
@MareB píše:
Nikdy jsem neměla moc vysoké sebevědomí, ale mám pocit, že mi ho manžel pořád jen sráží. Jsme spolu už 10 let a máme malou dcerku, co se péče o ni a o domáctnost týče, nemůžu si stěžovat. Ale od narození malé nám to hrozně skřípe. Snažíme se to zachraňovat (nebo spíš já se snažím), ale začínám se obávat, jestli to je to správné řešení.
Problém je v tom, že si přijdu nežádoucí. Vždycky jsem to brala tak, že bych pro muže, co se atraktivity a vzhledu týče, měla být na prvním místě. Jenže tomu tak asi nikdy nebylo. Když jsme byli mladí, ve hře na pravdu uvedl jako nejhezčí holku, se kterou kdy chodil, jinou. A teď, po 10 letech mi to udělal znova. Tentokrát ale jako nejatraktivnější označil mou nejlepší kamarádku. K tomu mě označil za „pouhou“ 7 (rozumíte, na škále 1-10) a stejně tak označil i mou jinou kamarádku, která má asi o 20kg víc než já :( Totálně mě to zdrtilo a on nechápe proč. Vím, že mám po dítěti trochu bříško, že nejsem úplně hubená, ale i tak jsem doufala, že v jeho očích budu nejkrásnější. On v mých je, i když taky přibral. A moje hlava si teď nedokáže představit nic jiného, než že fantazíruje o té mé kamarádce, nebo že by mu bylo vlastně jedno, kdybych vypadala jako ta druhá, co je o dost macatější než já. A to na sobě makám, cvičím 3× týdně, počítám si kalorie… a on se sebou prosím nedělá nic.
Holky poraďte, už fakt nevím, jestli jsem hysterka, která dělá z komára velblouda, nebo jestli se jen snažím zachránit něco, co mi to sebevědomí jen sráží :,( :zed: :nevim:

Mně sedmička po dětech a s bříškem připadá jako dobré číslo, jako desítku si představuju štíhlounkou dvacítku s vlasy po pás :)

Zřejmě hodnotil čistě fyzický vzhled, jak jsi chtěla, zapomněl do toho zahrnout city, to bys třeba byla i osmička, nevím.

Víc neporadím, tohle s přítelem nehrajeme, my preferujeme šachy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26396
4.7.22 07:18

Tak zaprvý ji asi neoznačil za nejatraktivnější (pokud to správně chápu, dal jí sedmičku jako tobě).
Za druhý, tyhle stupidní hry… :roll:
Za třetí, kdyby byl aspoň trošku diplomat, řekne, že nejhezčí je Angelina Jolie, ale doma by jí nechtěl, nebo třeba, že si ale stejně vzal nejlepší (tím se schová, že možná né nejhezčí, když už to tak třeba je) ženskou v okolí…

A jinak - tak mu prostě řekni, že ti to vadí, možná to ve svým mozku prostě nevidí, určitě ti nechce ubližovat schválně.

Krása se počítá i jinak, než barvou vlasů nebo velikostí pupíku. Kde si ubíráš na sebevědomí postavou, tam si přidej charakterem. Mě taky všichni milujou, i když mám nějaký to desetikilo navíc :jazyk: :mrgreen: Páč sem prostě boží.
(doufám, že chápeš, že je to tak trochu legrace, nesmíš vše brát tak vážně, cvičíš, hlídáš se, co víc můžeš dělat? můžeš být sama se sebou spokojená, pak z tebe ta spokojenost bude vyzařovat a to ti hned přidá ten jeden, dva pomyslný body v žebříčku) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26396
4.7.22 07:20

Jen teda dodám, že možná to tak s tou kámoškou právě je - více sebevědomí, umět se nosit, umět se usmát a neřešit podružnosti - to umí tak přidat na kráse, že to umí i špek na břiše vymazat :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
4.7.22 07:22
@řeřicha píše:
Já tomu nerozumím, ty se cítíš jako 10? Nebo se tak sice necitis, ale manžel ti to má tvrdit?

Necítím se jako 10, ale alespoň jako 8 ano. A i tu 7 bych překousla, kdyby nepoukázal na to, že moje kamarádka je 8 a jiná 7 (kterou já vnímám jako 5 třeba). Prostě bych pro svého muže chtěla být nejvýš. Nepočítám to, že někde na ulici zahlídne 10, ale z blízkého okolí prostě. On pro mě je 8 a nikoho výš neznám. Prostě jsem doufala, že mě vidí líp.
Chápu, že je tohle hodnocení dětinské a neměli jsme to rozebírat, ale stalo se a už se to nedá vrátit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10634
4.7.22 07:31
@MareB píše:
Holky poraďte, už fakt nevím, jestli jsem hysterka, která dělá z komára velblouda, nebo jestli se jen snažím zachránit něco, co mi to sebevědomí jen sráží :,( :zed: :nevim:
Šiši, neblbni. Manzel je proste bambula, kterej se chytnul do klasicke ženske pasti typu "a pripada ti švagrová (20leta miss) hezka? Rekni uprimne :* "…
Kazdej dospelej chlap vi, ze na tohle se odpovida: "co? Kdo?…jo, tahle…tyjo, ani nevim, krasna jsi ty :srdce: :srdce: :srdce: ", i kdyz je to lež jako věž :lol:

Takze, jako prvni, nech tehle her, kdyz na ne nemas a neuneseš „pravdu“, ktera muze byt navic ovlivnena treba alkoholem, partou, momentalni naladou

Pracuj na svem sebevedomi, postave a projevu a hlavne sve nedostatky nemej jako TÉMA…

I tady v diskuzi: sama reknes, ze jsi vcelku okey, az na to bříško, ale to je prece normalni…takze bezny ctenar si predstavi, jake briško by bylo problem pro nej. A koukala bys, jaky rozptyl by to byl 8o

Jedna znama me jednou vysokovala, kdyz vykladala „jo, tehda, to jsem vypadala fakt dobre, pod 90 kilo jsem mela“ 8o tehdy jsem si i ja uvedomila, jak je vnimani vlastniho tela relativni ;)

Bud v pohode, hlavne neres, co ten tvuj nekde z blbosti placnul :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26396
4.7.22 07:33

Aspoň vidíš, že mužský oko prostě vidí jiný věci než ženský (tvoje).
Já mám ve svém okolí taky hezčí objekty než jsem já nebo můj chlap. Minimálně hubenější… :jazyk:. Ale jsou tam třeba jiný (charakterový) věci, který by mi vadily.
Zkus se nad to povznést, pochval se za to, co je na tobě krásné, klidně se víc nalič, hezky oblíkni, nebo si zajdi na manikúru, když budeš mít pocit, že si pak hezčí.
Ale tím, že budeš dumat, si akorát tak přidáš vrásky. A není nic ošklivějšího, než napučená ženská, i kdyby to byla Miss Universe :hug:

Příspěvek upraven 04.07.22 v 07:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
4.7.22 07:38
@MareB píše:
Já už ani nevím, jak jsme se k tomu dopracovali :nevim:
Jinak v posteli dobrý, většinou mám větší apetit než on, ale občas už mě nebaví furt dolejzat, nicméně az na výjimky máme sex tak 1× týdně.

Přijde mi to horší, než nablblé hodnocení nějaké kamarádky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat