Manželé nebo nejlepší kámoši?

115
11.2.21 13:45

Manželé nebo nejlepší kámoši?

Zdravím všechny na síti. 😀

Poslední dobou se mi zdá, že jsme s muzem spíš nejlepší kamarádi co spolu bydlí a vychovávají dítě, než spokojeny manželský pár.
Jsme spolu přibližně 4 roky, 1,5 roku rodiče a 5 měsíců manželé.
Tak nějak ze vztahu vypršela vášeň, láska, prostě jiskra.
V podstatě celé dny jen vtipkujeme, děláme si ze sebe srandu, tolerujeme chování toho druhého, protože víme že se nezmění.
Přijde mi, že jsme spolu už jen ze zvyku a asi nám to vyhovuje. I když občas bych to nejraději ukončila a začala žít jinde. Jenže ho nejsem schopna opustit, miluji ho, proto spolu máme dítě. Doufám, že čas a snaha to daji zase nějak dokupy.

Nemáte nějaké rady, jak obnovit jiskru ve vztahu? (milence ani milenku nechceme, dik :D)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
38
11.2.21 13:58

Máme to podobně, ale já ten náš kamarádský vztah miluju, no není krásný se každý den s partnerem zasmát? Myslím že je to přirozený, taky mi občas chybí ta počáteční jiskra a vášeň, ale myslím že už tu najdeme max někde jinde a také na omezenou dobu. Jinak já se o tu jiskru i přesto pořád snažím, proto skoro všechny dárky kupuju na růžovým slonu (sexshop).. 😁 ☺️🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
11.2.21 14:03

Důležitý je, že byla svatba, ta přece vše zlé v dobro obrátí…
jak to, že nejste šťastní, když jste naplánovali a zrealizovali svatbu a nyní žijete v tom požehnaném svazku, který pro mnoho žen tady na emimču je to nejpodstatnější? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18982
11.2.21 14:08

A ty jsi čelala, že to bude jiskřit až do důchodu? Vztahy prochází vývojem, jednou nahoru, podruhý dolů. Nezažíváš pořád jen dokonalou lásku a motýlky v břiše. Máš spokojený vztah, ale už to není jako na začátku, tak to ukončíš a budeš hledat dalšího chlapa, se kterým to bude chvíli jiskřit a za pár let zas, jo? Nejsi dost zralá. Začni si vážit toho, co máš a budovat manželství. Ty se nudíš a ještě tě pálí dobrý bydlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1586
11.2.21 14:08

Zkus si přečíst blog (nebo spis vlog) na YouTube od Denisy Paleckove, mívá tam dost videí na taková různá vztahova témata :lol:

Já když mám nějaký splin tak si ji občas pouštim, je to velmi mile a pravdivé povídání plné pochopení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
11.2.21 14:12

@pohledzdruhestrany
Já jsem šťastná že je oba mám. Vždy jsem chtěla úplnou rodinu, všichni stejné příjmení..proto jsme se v podstatě brali.
Svatbou přišel nejspíš pocit jistoty, že jsme spolu a nemůžeme jen tak jednoduše odejít. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1734
11.2.21 14:13

Si nejak protirecis ne?! :think: jednou ti to vyhovuje, pak bys to chtela ukoncit..milujes ho, ale chces ho opustit :think: po 4 letech ze zvyku, mi prijde brzo.., no to neni podstatne..jak se na to diva tvuj manzel? Je stastny, chce te opustit, nebo jak? Muj manzel je zaroven muj nejlepsi pritel, nic lepsiho jsem si nemohla prat, protoze to muze byt na cely zivot..jindy, kdyz vyprcha jiskra, tak na tom druhem nezustane nic, to je pak spatne…neni nad to s druhym vtipkovat, smat se, verit si a tolerovat..vasen vyprcha vzdy a tezko po sobe budete touzit, jako prvni noc…jestli nejak ozivit, tak treba dat batole na hlidani na vikend a vyrazit nekam ve dvou a prochlastat a prosoulozit vikend :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30289
11.2.21 14:16
@pohledzdruhestrany píše:
Důležitý je, že byla svatba, ta přece vše zlé v dobro obrátí…
jak to, že nejste šťastní, když jste naplánovali a zrealizovali svatbu a nyní žijete v tom požehnaném svazku, který pro mnoho žen tady na emimču je to nejpodstatnější? :think:

A znovu. Nebreč :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1555
11.2.21 14:18

My to také tak doma máme, mě to přijde právě super. Partner mi pořád říká, že jsem jeho nejlepší kamarádka a mě to těší, to, že jsem jeho partnerka vím :lol: Sex funguje a jako přes den nějaká vášeň s dětmi asi nehrozí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
11.2.21 14:18

@Janli
Pěkné čtení.
Rodiny se nevzdám kvůli krizi. Miluji manžela. Jen bych chtěla občas pohladit místo kamaradskeho plácnutí. Na tom nevidím nic špatného a nezraleho 😂.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
11.2.21 14:23
@Bábrdl píše:
A znovu. Nebreč :lol:

Ty mě nějak pronásleduješ dneska, ty jedna postarší treperendo :lol: Já právě začal přemýšlet, jestli mi svatba v životě nechybí, aby se ten kruh štěstí uzavřel, ale podobné diskuze zanechávají v mém srdéčku zrnko pochybností :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30289
11.2.21 14:24
@pohledzdruhestrany píše:
Ty mě nějak pronásleduješ dneska, ty jedna postarší treperendo :lol: Já právě začal přemýšlet, jestli mi svatba v životě nechybí, aby se ten kruh štěstí uzavřel, ale podobné diskuze zanechávají v mém srdéčku zrnko pochybností :nevim:

Co naděláš, když přiběhneš do každé diskuze a tam fňukáš. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
11.2.21 14:24

@Melodie91
Protirecim to máš pravdu 🙂
Občas si hold říkám, jestli by nám oběma nebylo lépe odsebe. Jenze ho tak lubim, že se budu raději trápit, než abych o něj přišla. 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
11.2.21 14:27
@Bábrdl píše:
Co naděláš, když přiběhneš do každé diskuze a tam fňukáš. :nevim:

já se vztahově vzdělávám, někdo kdo má za sebou tolik roků života jako ty, už asi bude zkušenější, holt výhoda stáří :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
11.2.21 14:29
@Veri.sta píše:
@Melodie91
Protirecim to máš pravdu 🙂
Občas si hold říkám, jestli by nám oběma nebylo lépe odsebe. Jenze ho tak lubim, že se budu raději trápit, než abych o něj přišla. 😂 😂

přemýšlela jsi o odborné psychologické nebo psychiatrické pomoci? to musí být nepříjemné, mít několik zcela protichůdných životních přání…pardon, já zapomněl, žena… :oops: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat