Manželka chce jít na potrat

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 14:09
Manželka chce jít na potrat

Ahoj lidi. Mám závažný problém. Moje manželka mi vždycky tvrdila že děti chce. Roky po svatbě ale dítě odmítala. Nyní je pět let po svatbě. Otěhotněla i přes antikoncepci. Ultrazvuk ukázal dvojčata. Ona ale děti prý ještě nechce. Chce jít na potrat. Přitom je jí 34. Nechci aby byly moje dvě nenarozené děti zabity ale jelikož to závisí na ženě tak jsem bezmocný… nevím vůbec co mám dělat. Mužů být dvojnásobný otec ale matka mi tuto možnost chce vzít…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinesmurfka
Vesmírná mluvilka 30050 příspěvků 21.08.18 14:11

a jsou tvoje? :mrgreen:

zkus ji nabídnout že o děti se budeš starat ty, třeba se nechce ještě vzdát svobodného života, nabídni ji že půjdeš na mateřskou i rodičák, že ona se klidně může hned po šestinedělí vrátit do práce.

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33861 příspěvků 21.08.18 14:13

@smurfka taky mě to napadlo :mrgreen:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33861 příspěvků 21.08.18 14:15
@Anonymní píše:
Ahoj lidi. Mám závažný problém. Moje manželka mi vždycky tvrdila že děti chce. Roky po svatbě ale dítě odmítala. Nyní je pět let po svatbě. Otěhotněla i přes antikoncepci. Ultrazvuk ukázal dvojčata. Ona ale děti prý ještě nechce. Chce jít na potrat. Přitom je jí 34. Nechci aby byly moje dvě nenarozené děti zabity ale jelikož to závisí na ženě tak jsem bezmocný… nevím vůbec co mám dělat. Mužů být dvojnásobný otec ale matka mi tuto možnost chce vzít…

Tak otázka je co jí k tomu vede jít na potrat

jannina1
Závislačka 4189 příspěvků 21.08.18 14:16

..

Příspěvek upraven 21.08.18 v 15:43

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 21.08.18 14:18

Předpokládám, že za tenhle názor mě všichni ukřižují, ale je tu ještě jedna varianta.
Pokud děti opravdu nechce a nic s ní ohledně potratu nehne, tak se s ní můžeš rozvést a najít si k sobě ženu, která bude taky chtít založit rodinu jako ty. Protože pokud k tomu nemá opravdu nějaký pádný důvod, proč je nechce, tak myslím, že ten potrat váš vztah stejně naruší, když ty toužíš si je nechat.

iiiv
Extra třída :D 10982 příspěvků 21.08.18 14:23
@Nmdl píše:
Předpokládám, že za tenhle názor mě všichni ukřižují, ale je tu ještě jedna varianta.
Pokud děti opravdu nechce a nic s ní ohledně potratu nehne, tak se s ní můžeš rozvést a najít si k sobě ženu, která bude taky chtít založit rodinu jako ty. Protože pokud k tomu nemá opravdu nějaký pádný důvod, proč je nechce, tak myslím, že ten potrat váš vztah stejně naruší, když ty toužíš si je nechat.

já s tebou souhlasím

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 63764 příspěvků 3 inzeráty 21.08.18 14:24

@Nmdl Naopak bych řekla, že je to velmi rozumný názor, otázka dětí je jednou z těch nejzásadnějších ve vztahu.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1151 příspěvků 1 inzerát 21.08.18 14:26

@Nmdl To je pravda. Pokud není schopná ti říct, proč to chce udělat ačkoli ví, že si děti chceš nechat, jeto průšvih všech průšvihů. Buď ti to musí vysvětlit tak, abys to mohl přijmout, nebo se holt musíš zařídit jinak. Zabít ve dlouhodobém šťastném manželství děti proti vůli otce bezdůvodně je přinejmenším zvláštní.

Uživatel je onlinetumpach
Kelišová 6409 příspěvků 21.08.18 14:27

@Nmdl s tímto souhlasím a podepíšu se pod to,
nevím, co tvou ženu k tobě vede, každopádně bych si k sobě našla ženu, která bude chtít rodinu stejně jako ty :), stejně váš vztah to naruší :) a nikdy své manželce nebudeš schopen odpustit, jak psala uživatel nmdl :)

Russet
Extra třída :D 12262 příspěvků 21.08.18 14:28
@Nmdl píše:

No, já bych to taky viděla na rozvod…A zas tu máme jedno těhu přes antikoncepci :roll:

terinka4444
Hvězda diskuse 68554 příspěvků 21.08.18 14:31

Neuděláš nic. Váš vztah stejně půjde do kopru. Můžeš jí zkusit pohrozit rozpadem nebo to zkoušet po dobrém a slibovat, že se budeš starat ty, ale pokud děti nechce, má právo jít na potrat. Ne každá žena je připravena být matkou, natož mít dvojčata.

lachtanice86
Kelišová 6666 příspěvků 21.08.18 14:33

Těhotenství přes antikoncepci? Hmm zajímavé. Ale pokud dítě/děti nechce, stejně s ní nehnes. Takže je to na tobě, jak se rozhodnes. Být s ní nebo ne.

Uživatel je onlineMalike
Extra třída :D 11901 příspěvků 21.08.18 14:37
@Anonymní píše:
Ahoj lidi. Mám závažný problém. Moje manželka mi vždycky tvrdila že děti chce. Roky po svatbě ale dítě odmítala. Nyní je pět let po svatbě. Otěhotněla i přes antikoncepci. Ultrazvuk ukázal dvojčata. Ona ale děti prý ještě nechce. Chce jít na potrat. Přitom je jí 34. Nechci aby byly moje dvě nenarozené děti zabity ale jelikož to závisí na ženě tak jsem bezmocný… nevím vůbec co mám dělat. Mužů být dvojnásobný otec ale matka mi tuto možnost chce vzít…

Tak jí řekni že se v tom případě necháš rozvést.

Uživatel je onlinesmurfka
Vesmírná mluvilka 30050 příspěvků 21.08.18 14:39
@Anonymní píše:

a ty bys pak ještě miloval ženu která se zbavila tvých dětí? to je asi na rozvod ne..tam není o čem přemýšlet..( pokud netají nějaké zdravotní komplikace které prostě porod - těhotenství vylučují - tak ti to ale měla říct předem a nehrát s tebou tuhle hru )
pokud děti nechce, najdi si jinou..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >