Manželka mě při sexu někdy příliš málo cítí uvnitř

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 00:34
Manželka mě při sexu někdy příliš málo cítí uvnitř

Ahoj, někdy nás při sexu s manželkou trápí následující problém: Pokud manželka nedosáhne vyvrcholení dostatečně rychle, do pár minut, tak potom natolik zvlhne a dole se uvolní, že mě prý nedostatečně cítí uvnitř sebe. Má potom problém dosáhnout orgasmu, i když se navíc dráždí na klitorisu prsty. Ale ten ztracený pocit vyplnění jí prý chybí.
Já mám přitom průměrný penis (délka 15.5 cm, šířka uprostřed v nejširším místě 5.5 cm) a ne zrovna nějaké tintitko.
Zkoušeli jsme různé polohy, ale kvůli omezené hybnosti dolní páteře jí nejvíce vyhovuje poloha zboku či zezadu. Nemůže např ležet na zádech a přitáhnout stehna na prsa, což se někdy doporučuje při nedostatečném kontaktu penisu s pochvou. Prohnutí páteře na druhou stranu (kočičí hřbet) jí naopak nevadí, proto ty oblíbené polohy.
Poslední dobou to děláme tak, že když už je vzrušená, já do ní vstupuju suchým, nenavlhcenym penisem. To extrémní tření jí vyhovuje a vyvrcholí třeba do dvou minut.
Moc klouzavý a harmonický sex to ale není. Máte někdo nějaký jiný tip? Díky.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
sirikit
Nadpozemská drbna 27277 příspěvků 06.01.19 00:39

Zkuste něco v tomhle duchu.
https://www.4sex.cz/…p-16804.html?…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 00:49

Ještě dodám, že jsme spolu 15 let a manželka jednou rodila přirozenou cestou. Zakladatel

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 01:12
@Anonymní píše:
Ještě dodám, že jsme spolu 15 let a manželka jednou rodila přirozenou cestou. Zakladatel

Ono je také možné že po letech už to taky tolik nestojí. Já třeba chlapa cítím jenom když den až dva abstinuje. Když je sex každý den tak ho tolik necítím.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 01:13
@sirikit píše:
Zkuste něco v tomhle duchu.
https://www.4sex.cz/…p-16804.html?…

Aha, díky. Tu věc vůbec neznám!
Manželka bohužel vibrátory moc nemusí, spíš dává přednost svým prstům. Ale díky, prozkoumáme. Občas používá dildo, když já jsem moc rychlý. Zakladatel

Janli
Kelišová 6843 příspěvků 06.01.19 01:15

Posilování pánevního dna a Kegelovy cviky. Dá se tím stahovat pochva a ta pak více obepíná penis. Cvičit, cvičit a cvičit. :palec:

1mila2
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 06.01.19 05:10

Zkus nastavec na penis :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 05:16

No tak to ji závidím,ze je takhle rychle jen klasickou soulozi. Já necítím vůbec nic pro zasunech a bohužel téměř nemam klitoris. V podstatě vůbec. Přítel tehdy myslel ,ze jsem obrezana když me tam viděl. Prý to značí,nedostatek nějakých hormonu v těle. Pro me je jen sex abych vyloženě podrzela a pak měla klid. Bohužel ti chlapi to vůbec nechápou,mysli si snad ze jsou v sexu na nic a furt to řeší a nevim. Můj sen je chlap,který přijde,udělá se a dá mi pokoj bez nějakých nesmyslných otázek a prooooooc tooo nejdeeeee

1mila2
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 06.01.19 05:25
@Anonymní píše:
No tak to ji závidím,ze je takhle rychle jen klasickou soulozi. Já necítím vůbec nic pro zasunech a bohužel téměř nemam klitoris. V podstatě vůbec. Přítel tehdy myslel ,ze jsem obrezana když me tam viděl. Prý to značí,nedostatek nějakých hormonu v těle. Pro me je jen sex abych vyloženě podrzela a pak měla klid. Bohužel ti chlapi to vůbec nechápou,mysli si snad ze jsou v sexu na nic a furt to řeší a nevim. Můj sen je chlap,který přijde,udělá se a dá mi pokoj bez nějakých nesmyslných otázek a prooooooc tooo nejdeeeee

A pak se divej, ze to spousta zen predstira :nevim:
Ja se teda s chlapem neudelam, sama jo (teda myslim si, ze to je ono :lol: ), ale chlap by mohl udelat cokoliv, ale proste ne. Vi to a vzdal to. Neco se mi hodne libi, uz chybi jen kousek a bylo by to, jenze nikdo nevi, jak ten kousek udelat (ani ja ne). No a kdyz na me pak nejakej vybalil ty reci ze je neschopnej a ze me se to nelibilo a bla bla bla…no, meli by si chlapci o tom neco nastudovat :cert:

someargue
Kecalka 207 příspěvků 06.01.19 05:55
@1mila2 píše:
A pak se divej, ze to spousta zen predstira :nevim:
Ja se teda s chlapem neudelam, sama jo (teda myslim si, ze to je ono :lol: ), ale chlap by mohl udelat cokoliv, ale proste ne. Vi to a vzdal to. Neco se mi hodne libi, uz chybi jen kousek a bylo by to, jenze nikdo nevi, jak ten kousek udelat (ani ja ne). No a kdyz na me pak nejakej vybalil ty reci ze je neschopnej a ze me se to nelibilo a bla bla bla…no, meli by si chlapci o tom neco nastudovat :cert:

Taky jsem se nikdy neudělala klasicky, naštěstí nikoho ten můj orgasmus nezajímal :D :D :mrgreen: :mrgreen: dělali mi dobře to jo, ale orgasmus nikdo extra neřešil. jenom u jednoho se mi stalo, že jsem řekla že to nejde, ale on stejně měl tak otravné řeči, že prý s nim se udělala každá i ten squirt. No nic takového :mrgreen: a po rozchodu řek že Ještě ho budu prosit a doprošovat se ať se se mnou vyspí :mrgreen: že je tak dobrej. panebože. Jeden z nejhorších sexů v životě :lol: tak se asi doprošovat nebudu

1mila2
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 06.01.19 06:20
@someargue píše:
Taky jsem se nikdy neudělala klasicky, naštěstí nikoho ten můj orgasmus nezajímal :D :D :mrgreen: :mrgreen: dělali mi dobře to jo, ale orgasmus nikdo extra neřešil. jenom u jednoho se mi stalo, že jsem řekla že to nejde, ale on stejně měl tak otravné řeči, že prý s nim se udělala každá i ten squirt. No nic takového :mrgreen: a po rozchodu řek že Ještě ho budu prosit a doprošovat se ať se se mnou vyspí :mrgreen: že je tak dobrej. panebože. Jeden z nejhorších sexů v životě :lol: tak se asi doprošovat nebudu

Jasne, JA UDELAM KAZDOU :lol: jen mu polovina nerekla, ze se neudelala. Oni jsou ti muzi tak naivni :roll: zenska zaknoura a oni uz si mysli, ze jsou nejlepsi :lol: me se to fakt libi hodne, nekdy hrozne moc, ale ten konec proste ne a ne dotahnout :roll:

free333
Generální žvanilka 21236 příspěvků 06.01.19 06:38
@Anonymní píše:
Ahoj, někdy nás při sexu s manželkou trápí následující problém: Pokud manželka nedosáhne vyvrcholení dostatečně rychle, do pár minut, tak potom natolik zvlhne a dole se uvolní, že mě prý nedostatečně cítí uvnitř sebe. Má potom problém dosáhnout orgasmu, i když se navíc dráždí na klitorisu prsty. Ale ten ztracený pocit vyplnění jí prý chybí.
Já mám přitom průměrný penis (délka 15.5 cm, šířka uprostřed v nejširším místě 5.5 cm) a ne zrovna nějaké tintitko.
Zkoušeli jsme různé polohy, ale kvůli omezené hybnosti dolní páteře jí nejvíce vyhovuje poloha zboku či zezadu. Nemůže např ležet na zádech a přitáhnout stehna na prsa, což se někdy doporučuje při nedostatečném kontaktu penisu s pochvou. Prohnutí páteře na druhou stranu (kočičí hřbet) jí naopak nevadí, proto ty oblíbené polohy.
Poslední dobou to děláme tak, že když už je vzrušená, já do ní vstupuju suchým, nenavlhcenym penisem. To extrémní tření jí vyhovuje a vyvrcholí třeba do dvou minut.
Moc klouzavý a harmonický sex to ale není. Máte někdo nějaký jiný tip? Díky.

Opravdu cvičit pánevní svaly, venušiny kuličky atd.
Tohle není Tvoje chyba…

růžový achát
Kelišová 5729 příspěvků 06.01.19 07:02

Ať začne cvičitit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 08:48

Zkuste tohle https://m.sexshopik.cz/…spoon-10382/ je to super sama to pouzivam zmensi to prostor v pochve a jeste to vede penis hezky nahoru… super. Vlozi se to tim hrubsim koncem do pochvy a penis po tom hezky klouze rika se tomu taky klouzacka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 09:11
@Anonymní píše:
Zkuste tohle https://m.sexshopik.cz/…spoon-10382/ je to super sama to pouzivam zmensi to prostor v pochve a jeste to vede penis hezky nahoru… super. Vlozi se to tim hrubsim koncem do pochvy a penis po tom hezky klouze rika se tomu taky klouzacka

Taky jsem to chtěla koupit, bohužel už se mi nedaří ho nikde najít v nabídce. I ten tvůj odkaz je jen náhled, ale zboží nemají :(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >