Manželka nechce děti na Vánoce

Anonymní
16.12.20 20:56

Manželka nechce děti na vánoce

Ahoj lidi.
Od léta žijeme s manželkou odděleně a děti jsme se dohodli na střídavé péči po týdnu přičemž teď týden o vánocích vychází na mě a silvest na ní. Jelikož jsou svátky nestandardní týden, chtěl jsem se domluvit jak to uděláme, přišlo mi blbý aby neviděla děti na vánoce celý týden. Takže jsem se s ní chtěl už koncem listopadu sejít. „Uháněl“ jsem jí asi 2 týdny až se to podařilo.

Minulý týden jsem se sešli, přičemž jsem nabídl i jiné možnosti uspořádání než standardně po týdnu, např. po 4 dnech. Ale také variantu, kvůli dětem, být na štědrý den spolu. Buď u mě, nebo u ní, souhlasil bych s čímkoliv.
Nabídku po 4 dnech jen koukla do diáře. Společný štědrý den, prý začátkem podzimu zvažovala. Nicméně ve finále mě překvapila, aniž by řekla jakýkoliv svůj návrh, automaticky řekla, že to necháme jak to je, tj. po týdnu.

Nemohu to ani s týdenní odstupem pochopit. Přijde mi to, že zcela bez boje hodila ručník do ringu. Čekal jsem, že jako matka bude chtít být snad na štědrý den s dětmi, nebo alespoň 25., ale ne že neuvidí děti celý týden a raději bude bude doma sama (má celé 2 týdny dovolenou, jen na Štědrý den půjde asi k tetě, rodiče už nemá).

Co si o tom myslíte? Ok, chápu pokud nechce společný stromeček, protože nechce být se mnou, ale proč nechce ani děti?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20581
16.12.20 21:00

Treba pro ni vanoce nic neznamenaj :nevim: ja je taky resim hlavne pro deti, ale nez je slavit s ex, tak bych je radsi vypustila uplne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52212
16.12.20 21:01

Ma sve plany. Asi je zamilovana a na rezim tyden deti u taty a tyden u mamky si nejspis zvykla :nevim:. Treba ma planovany vylet.
Nevim, nevidime ji do hlavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1998
16.12.20 21:01

Tak to nechapu ani ja, je to takovy „studeny“. I kdyby treba souhlasila se spolecnym Stedrym vecerem, s tim, ze by sis pak vzal deti zase do konce tydne k sobe..ale ze vubec, a cely ten tyden je neuvidi? To je divny. Divny byt s tetou a ne se svyma detma.
Co k tomu rict :roll:,standardni matka to asi nebude..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19725
16.12.20 21:03

Třeba si chce prostě odpočinout. Pro ženskou jsou Vánoce zápřah. Uklidit, nazdobit, napéct, balit dárky, navařit a vůbec furt vařit… Víš jaká je to paráda bez těchto obstrukcí? Já ano. A byly to moje nejhezčí Vánoce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9030
16.12.20 21:03

Nejspíš má už plány s novým přítelem. Tak to neřeš. Ten týden máš mít děti ty, tak jim připrav pěkný Štědrý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3585
16.12.20 21:04

Možná že to není teta, ale nový přítel. Je smutné, že nechce být se svými dětmi. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62171
16.12.20 21:08

Její věc.. Je to za mě divný, ale nechala bych to na ní.. Horší by bylo, kdyby další rok udělala to samé, že máš jakože smůlu ty, i když máš zájem.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
795
16.12.20 21:09

Je to divný, ale nic s tím neuděláš, na Tobě je teď udělat dětem nezapomenutelný Vánoce, aby si to, že s Vámi není máma uvedomovaly co nejméně. Ty musíš dělat, že se nic neděje a že si u. mamky užijí Vánoce další týden. Ale nedivím se Ti, taky by mě to zaskočilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1545
16.12.20 21:09

A kolik je detem? Ono je mozna rozdil pretrhnout se, varit, pect, gruntovat pro pubertaky, co v 8 zalezou do pokoje a mastej hry na compu, nebo chystat Jeziska pro mrnata. V tom druhem pripade bych se pretrhla ja, abych toho Jeziska s nima prozila. Kazdopadne me jako prvni napadlo, ze ty svatky az tak sama travit nebude a to, ze rezim stridavky vychazi na tebe, ji vyhovuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4170
16.12.20 21:20

Hmm takhle chladné rodiče neznám ani u dospělých dětí… No zvláštní no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19725
16.12.20 21:25
@Leviatan píše:
Hmm takhle chladné rodiče neznám ani u dospělých dětí… No zvláštní no.

Jakože dospělé děti musí mít na Vánoce doma maminku a tatínka? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1705
16.12.20 21:26

Jojo, soudíme se s manželem o děti, on je taky nechce. :P
Tak vážně, přišlo by mi to divné, ale nechce nechce. Pokud časově nemáš problém, aby byly u tebe, neřešila bych. A zajímal by mě věk dětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.20 21:29

Dětem je 6 a 8.

• Citovat
  • Nahlásit
19725
16.12.20 21:32
@Anonymní píše:
Dětem je 6 a 8.

To jsou ještě malé. A přijít k tobě a strávit Štědrý večer u tebe nechce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat