Manželka po 15 letech přestala s orálním sexem

Anonymní
1.5.20 01:26

Manželka po 15 letech přestala s orálním sexem

Jen se svěřím, jako do vrby, protože nevím, kde jinde to říct. Manželka mi po 15 letech vztahu přestala poskytovat orální sex. Je to již 5 let. Já jí přitom orální sex stále a často rád dávám. Jinak vztah nám funguje velmi dobře, povídáme si, rozumíme si, často jsme spolu.
Došlo k tomu v podstatě ze dne na den. Prostě jednou přestala a už to nikdy neudělala. Sex jinak máme dál. Párkrát jsem se s ní tom pokoušel bavit, ale moc nechtěla. O sexu se obecně baví hodně nerada. Jen řekla, že hygienou to není.
Při posledním milování před pár dny ráno jsem opět já jí uspokojoval ústy a pak se najednou stalo že se obličejem ocitla jen kousek od mého… Po hodně dlouhé době (xx měsíců, ne-li let) jsem naznačil (no vlastně spíš taktně, ale dost jasně řekl), že by se mi opravdu líbilo, kdyby…však víte…vzala do úst. Hned však bylo vidět, že nechce. Vyřešila to dvěma krátkými polibky „tam dolů“, změnila polohu a situace pominula.

Mluvit o tom opravdu nechce. Také to nějaká takto máte? Proč to celá dlouhá léta šlo a pak najednou už ne? A proč tak najednou? Napadá vás něco? A jestli to ve skutečnosti je hygiena (i když po 30 minutové koupeli nebo po sprše je to úplně stejné), tak proč mi to nechce říct? Jinak si přeci po 20 letech říkáme naprosto všechno.

Jen pro úplnost a rovnou pro vyvrácení domněnek dodávám, že jsem nikdy netrval na tom, aby to bylo do úst až do konce. I když to tak na začátku vztahu bylo. Vždy si ona kontrolovala co, kde kdy a jak.

Chybí mi ta blízkost, intimita, která tím vzniká. Absolutní odevzdání se sobě navzájem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1080
1.5.20 01:36

Na tohle ti nikdo neodpoví tak, aby to bylo relevantní pro váš případ. Jediný, kdo ti na tuhle otázku může odpovědět, je tvá žena. Mohls jí přestat tolik vonět, mohlo se jí z toho začít navalovat, mohls udělat před těmi 5 lety něco, co ji traumatizovalo, mohl někdo jiný udělat něco, co ji traumatizovalo,… Možností jsou opravdu mraky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3413
1.5.20 02:42

Absolutni odevzdani se sobe navzajem? :think: Ty jo, co to je? A co to ma spolecneho s oralnim sexem? A nevysiram, vazne se ptam, ja asi zadne veci v sexu nemam spojene s prozitky tohohle typu, tak me to zajima.
A jinak - po 15 letech je to vazne divne. Neco jineho by bylo, kdyby slo o neco, co parkrat zkusila, usoudila, ze to neni pro ni a stacilo. Nebo jste spolu byli kratce, ona ze zacatku pod vlivem hormonu z noveho partnera byla ochotna jit do vseho a ted hormony opadaly a veci se stabilizovaly. Tomu vsemu bych rozumel. Ale po 15 letech je to divne a jak uz tu zaznelo vyse, jen ona ti muze rict, co je za tim, cokoliv by napsal ekdo tady by byly jen domnenky, do kterych by si projektoval svoje vlastni zkusenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19336
1.5.20 03:26

Nemuze to byt poklesem libida? Coz je s postupujicim vekem bezne. :think: Neco jako, kdyz je clovek nadrzeny vic, mnohem vic veci ho nejen vzrusuje, ale i prijde proste prijatelne. Kdyz je min, zacne byt vic rekneme vybiravy. Jen zkousim hadat. Ono to nemuselo byt uplne nahle, nejakou dobu se ji moc nechtelo, tak to v sexu jednou preskocila a zjistila, ze ji to vyhovuje a ty ji kvuli tomu nedelas peklo. Tak se k tomu nechce vracet. No nic jinyho me nenapada. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7554
1.5.20 06:33

Treba si precetla clanek o souvislosti oralniho sexu a rakoviny, treba se ji v dusledku hormonalnich zmen zacal zvedat zaludek, treba to nikdy nedelala rada, a tak proste prestala a treba to zadny duvod nema… To vi ona.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1581
1.5.20 06:48

Lidi prostě občas přestanou kouřit. To se stává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
1.5.20 06:55
@Lenka_Hal píše:
Nemuze to byt poklesem libida? Coz je s postupujicim vekem bezne. :think: Neco jako, kdyz je clovek nadrzeny vic, mnohem vic veci ho nejen vzrusuje, ale i prijde proste prijatelne. Kdyz je min, zacne byt vic rekneme vybiravy. Jen zkousim hadat. Ono to nemuselo byt uplne nahle, nejakou dobu se ji moc nechtelo, tak to v sexu jednou preskocila a zjistila, ze ji to vyhovuje a ty ji kvuli tomu nedelas peklo. Tak se k tomu nechce vracet. No nic jinyho me nenapada. :D

Jo, treba to povazovala za fancy praktiku a uz se ji nechce „divočit“. Ze si rekne, ze muz se udela i jinak, tak co se tady předvádět.

Jestli ti to prijde nespravedlive, tak ji to uz taky nedělej, no :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
4851
1.5.20 07:01

My ti tady asi úplně tu pravou příčinu neřekneme. Třeba to dřív prostě dělala pro tvoje potěšení, aniž by ji to nějak zvlášť bralo a pak přišla doba, kdy dospěla a řekla si, že nebude dělat věci, které se jí příčí, jen proto, aby někdo druhý byl spokojený. Nebo se mohlo stát tisíc jiných věcí (stačí blbá poznámka, pocit nucení do toho, silnější dávivý reflex nebo taky nedůvěra vůči partnerovi), o vašem vztahu víte nejvíc vy dva. Tak zkus zapřemýšlet, co se před těmi 5 lety změnilo. A lépe - zkus si s ní sednout a promluvit. Ale napřímo, žádné naznačování, ony ani ženy nevidí nikomu do hlavy. A hlavně na jednom jediném způsobu sexu nestav to, že to celý stojí za houby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1498
1.5.20 07:31

Já myslím že, jak tady někteří už psali, jí to už nějakou dobu nebralo. Už dřív než před těmi pěti lety. Ale dělala to asi ještě ze zvyku, kvůli tobě. No a možná už si dříve říkala že s tím skončí, možná se jí to vyloženě příčí, až jednou řekla dost. To, že to ze začátku dělala, nic neznamená. Moje žena (spolu 20 let) byla ze začátku taky pěkně divoká, zkušenější než já a dnes? Škoda mluvit. Lidi se v tomhle po letech mění. S tím nic nenaděláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21522
1.5.20 07:51

Asi ti začal smrdět :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.20 08:21

Ahoj, tak nepíšeš kolik vám je let, ale v přechodu asi ještě nebude..? První mě právě napadlo, že ty hormonální výkyvy strašně moc ovlivňují chování ženy. Také ztrátu libida, i kdyby to předtím byla v tomto směru divoška. Soudím podle sebe. Já měla orální sex vždycky na prvním místě, hrozně mě to bavilo a chutnalo, můj muž ví že mi to, že mu to delám, přináší potěšení i vzrušení. Ale poslední dobou, asi dva roky, nemám takovou potřebu sexu celkově, ani toho kouření, já nevím jak to popsat, připadám si prostě jakoby vypnutá. A když už na to dojde, tak už si to tak neužívám jako driv, dělám to mechanicky. A to není dobře, ale nikdo za to nemůže. Náš vztah je jinak stejně pěkný, milujeme se. Promluvit si je určitě namístě, abys měl jasno.

• Citovat
  • Nahlásit
33136
1.5.20 08:28
@Anonymní píše:
Jen se svěřím, jako do vrby, protože nevím, kde jinde to říct. Manželka mi po 15 letech vztahu přestala poskytovat orální sex. Je to již 5 let. Já jí přitom orální sex stále a často rád dávám. Jinak vztah nám funguje velmi dobře, povídáme si, rozumíme si, často jsme spolu.
Došlo k tomu v podstatě ze dne na den. Prostě jednou přestala a už to nikdy neudělala. Sex jinak máme dál. Párkrát jsem se s ní tom pokoušel bavit, ale moc nechtěla. O sexu se obecně baví hodně nerada. Jen řekla, že hygienou to není.
Při posledním milování před pár dny ráno jsem opět já jí uspokojoval ústy a pak se najednou stalo že se obličejem ocitla jen kousek od mého… Po hodně dlouhé době (xx měsíců, ne-li let) jsem naznačil (no vlastně spíš taktně, ale dost jasně řekl), že by se mi opravdu líbilo, kdyby…však víte…vzala do úst. Hned však bylo vidět, že nechce. Vyřešila to dvěma krátkými polibky „tam dolů“, změnila polohu a situace pominula.

Mluvit o tom opravdu nechce. Také to nějaká takto máte? Proč to celá dlouhá léta šlo a pak najednou už ne? A proč tak najednou? Napadá vás něco? A jestli to ve skutečnosti je hygiena (i když po 30 minutové koupeli nebo po sprše je to úplně stejné), tak proč mi to nechce říct? Jinak si přeci po 20 letech říkáme naprosto všechno.

Jen pro úplnost a rovnou pro vyvrácení domněnek dodávám, že jsem nikdy netrval na tom, aby to bylo do úst až do konce. I když to tak na začátku vztahu bylo. Vždy si ona kontrolovala co, kde kdy a jak.

Chybí mi ta blízkost, intimita, která tím vzniká. Absolutní odevzdání se sobě navzájem.

Nejspíš ji to už přestalo bavit…

Jak se říká, nic není navždy… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
1.5.20 08:50

Jak mame vedet, proc ti to nedela? Pokud to trva takovou dobu a rekls ji to a neni s ni rec, tak bych ji to prestala na tvem miste take delat. Resis to nejak pozde po 5 letech, ne? Za sebe si nedokazu predstavit, ze bych 5 let byla v pozici prijemce, ale nikdy neoplatila. Nejaka reciprocita by byt mela :) Bud rad, ze jinak vse funguje, pokud si tu prectes jine dotazy, tak zjistiz, ze rada lidi po tolika letech spolu uz ani nespi nebo ve frekvenci jednou az dvakrat za mesic ci za tri mesice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
1.5.20 08:56

Muzes zkusit nejakou zmenu, na neco ji nalakat, aby to pak pro tebe udelala. I kdyz jsem nikdy nebyla fanouskem erotickych pomucek, tak manzel po 20 letech jednu koupil, minivibrator na klitoris (lze pouzit i na analni hratky). Poprve mi to prislo nic moc, ale ted musim rict, ze to doda nove impulsy a vzruseni pro oba, kdyz se vhodne pouzije, dokaze zenu pekne nazhavit a pripravit a zintenzivnit prozitek z pohl. styku. Tak zkus neco takoveho. Treba to pomuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6049
1.5.20 08:56

Nenarostlo ti bříško? Jako manžel má taky smůlu, dokud „nesplaskne“ :mrgreen: čelem bouchat do břicha fakt nechci, a on to ví :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat