Manželka s poruchou osobnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 20:18
Manželka s poruchou osobnosti

Zdravím

mám manželku s poruchou osobnosti, proto píšu anonymně. Je tu ještě někdo s takovým problémem? Nechce se léčit a nepřiznává si problém. Psycholog ji poslal na psychiatrii, ale nešla. Já osobně chodím k psychologovy u kterého jsme byli společně abych jsem neskončil na psychiatrii.

Manželka neuklízí, nevaří, nežehlí totálně nepoužitelná v domácnosti. Řekl jsem ať jde makat a já budu sedět s malým, ale to nechce. Nikdy nepracovala pořádně jen brigáda někdy. Za miminkem 6m maximálně nakrmí umyje trochu si pohraje. Jen by seděla v mobilu kecala s kamarádkami a dělala co chce. Miminko je totálně v pohodě, chodí spát v 7 večer probouzí se v 7-8 ráno totálně zlaté mimino! :palec:

Jako chlap jsem v pohodě podle psychologa. Vyměním olej brzdy atp. Nemám problém makat na dvou pracích a obsluhovat komplet rodinu. Kachličky, elektřina slaboproud a do 480V, sanita, omítka, všechno udělám doma. nějaká složitější jídla včetně dortíků taky dělám. Projektoval jsem skříně domu atp. Žehlím peru vařím všechno komplet na mě.

Všechno je špatně, nádobí špatně umyté, mrkvička špatně nařezaná, výlet byl špatný, špatně řídím, špatná dovolená málo peněz atd. Jak bych nenatrhnul konečník pořád je všechno špatný. Někdy dostanu pohlavek nebo pěstí… Prostě porucha osobnosti. Je to peklo. Psycholog mě naznačil, že to nemá smysl > rozvod. Naučil jsem se za poslední měsíc trochu s tím žít, ale celý život ženské uklízet, vařit, mýt nádobí a být fotr na hovínko jak říká nechci.

řešil to někdo někdy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
terien
Echt Kelišová 8523 příspěvků 20.08.18 20:21

A seš si jistý tou poruchou osobnosti :think: nebo je prostě jenom líná jako veš a sobecká k tomu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 20:23

Porucha osobnosti se neléčí.
Ten důvod k hospitalizaci byl jaký?
Prosím anonym, osobní důvod (pracovní).

@Anonymní píše:
Zdravím

mám manželku s poruchou osobnosti, proto píšu anonymně. Je tu ještě někdo s takovým problémem? Nechce se léčit a nepřiznává si problém. Psycholog ji poslal na psychiatrii, ale nešla. Já osobně chodím k psychologovy u kterého jsme byli společně abych jsem neskončil na psychiatrii.

Manželka neuklízí, nevaří, nežehlí totálně nepoužitelná v domácnosti. Řekl jsem ať jde makat a já budu sedět s malým, ale to nechce. Nikdy nepracovala pořádně jen brigáda někdy. Za miminkem 6m maximálně nakrmí umyje trochu si pohraje. Jen by seděla v mobilu kecala s kamarádkami a dělala co chce. Miminko je totálně v pohodě, chodí spát v 7 večer probouzí se v 7-8 ráno totálně zlaté mimino! :palec:

Jako chlap jsem v pohodě podle psychologa. Vyměním olej brzdy atp. Nemám problém makat na dvou pracích a obsluhovat komplet rodinu. Kachličky, elektřina slaboproud a do 480V, sanita, omítka, všechno udělám doma. nějaká složitější jídla včetně dortíků taky dělám. Projektoval jsem skříně domu atp. Žehlím peru vařím všechno komplet na mě.

Všechno je špatně, nádobí špatně umyté, mrkvička špatně nařezaná, výlet byl špatný, špatně řídím, špatná dovolená málo peněz atd. Jak bych nenatrhnul konečník pořád je všechno špatný. Někdy dostanu pohlavek nebo pěstí… Prostě porucha osobnosti. Je to peklo. Psycholog mě naznačil, že to nemá smysl > rozvod. Naučil jsem se za poslední měsíc trochu s tím žít, ale celý život ženské uklízet, vařit, mýt nádobí a být fotr na hovínko jak říká nechci.

řešil to někdo někdy?
vonajebohyne
Echt Kelišová 9527 příspěvků 20.08.18 20:27

Tak byla to lemra lina pred svatbou, byla i po ni a (kupodivu) se nic nezmenilo ani po diteti. Vlastne jo, dostavas potlamovky.
Jak si kdo ustele, tak si lehne.

Arendt
Nováček 6 příspěvků 20.08.18 20:28

Mno…umíš si představit takto žít do konce života? :roll: Když už nyní je to pro tebe více a více těžké soužití s takovou ženou, jaké to bude asi za x let…Život se má prožít, ne přežít. Napsat, že rozvod by byl nejlepším řešením, není asi na místě, nejsem soudce…Kdybych toto však prožívala já, snažila bych se to radikálně řešit…

rokris
Kelišová 6517 příspěvků 20.08.18 20:29
@terien píše:
A seš si jistý tou poruchou osobnosti :think: nebo je prostě jenom líná jako veš a sobecká k tomu?

Přesně to mě napadlo :)

Serpentini
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 20.08.18 20:44

Jak se ta porucha jmenuje? Budu doma tvrdit, že jí mám taky ať chlap kmitá :mrgreen:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9527 příspěvků 20.08.18 20:45
@Serpentini píše:
Jak se ta porucha jmenuje? Budu doma tvrdit, že jí mám taky ať chlap kmitá :mrgreen:

Taky to na me leze. Strasne nakazlivy, co?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 20:46

Připomíná mi to mojí mámu..Ta má hraniční poruchu osobnosti.Je to potvrzeno od psychiatra až o pár let později..
Máma nám nevařila ,když už ano,tak třeba v sedm hodin večer.Nekdy jsme byli se sourozenci sami doma a plakali jsme hlady.
Tátovi a nam pořád nadávala,jeho i nás, děti, mlátila..Bylo by to na dlouhé vyprávění,co vše dělala :,(
Radím se rychle rozvést,pokud máš rád své dítě a sebe.
Anonym 33

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1142 příspěvků 20.08.18 20:47

takovej chlap je splněnej sen a taková ženská zhmotněná noční můra… taky mi ta porucha osobnosti připadá spíš jako lenost a sobeckost :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 20:56

Mě to hodně připomíná jednu známou- no spíš známou z okolí, než nějakou blízkou osobu.. Ta žádnou poruchu nemá, jenom je prostě taková.. To co se popisuje u ní je . Děti půl dne hladné, ona si kokupila dva energetické nápoje, dětem Fruko na půl dne a hotovo.. bez jídla..
Na děti, co čumíš, nečum, a co se týká chlapa, tak chlap se dětem věnoval, je ho vidět, že si je vezme na hřiště atd.. doma taky je vidět, že třeba okolo domu něco.. Ale ona nedávno chlapovi lištila, a dokonce jedou mu vysypyla strouhanku na hlavu, protože se jí něco nelíbilo, ten ji odstčil ona spadla na pohovku, protože mu i nadávala a byla tam policie, normálně ho řízla od zlosti do ruky..
Jinak na hřišti o něm mluvila jako o o kokot.vi, deb.lovi, a zmrd.. Každopádně na okolí se tváří jak je slušná, jak ráda uklízí , a věnuje se dětem. Protože je to vlastně manželka kamaráda, tak vím, co u nich je.. Žádnu poruchu nemá, je prostě…

Ondřej46
Povídálka 33 příspěvků 20.08.18 21:00

I porucha osobnosti se dá léčit, jen to trvá několik let.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1973 příspěvků 20.08.18 21:00

Kámoš měl podobnou osobu s hraniční poruchou osobnosti, dávala mu děsnýho čouda, krom výše uvedeného bylyhysterické scény na denním pořádku. Podala trestní oznámení na jeho bývalou ex, vydírala děti z prvního manželství. Rozešel se s ní, bylo to dost dramatické, skončil na antidepresivech a vzhledem k tomu, že s ní má taky mimčo má peklo na dalších 18let. Jo a u té hraniční osobnosti je průšvih, že ty lidi a zejména ženy jsou zpočátku svůdné, atraktivní a i milé, ale zpravidla lidi jen používají a manipulují, nejsou schopni sebereflexe a vztahu. Takže já bych volila rozchod,, ale počítej s tím, že klid nebude.

Ondřej46
Povídálka 33 příspěvků 20.08.18 21:01

Mimochodem poruchy osobnosti se právě neléčí u psychiatra, ale u psychologa intenzivní psychoterapií se sezením 2× týdně.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12262 příspěvků 20.08.18 21:09
@Anonymní píše:
Zdravím

řešil to někdo někdy?

A nemůže mít deprese? Proč se nechce léčit? Jí to přijde normální? Jen se mi nelíbí „ženské uklízet, vařit a mýt nádobí“. To je jako jen pro ženy a chlap to dělat nemá? 8o Práce nějak rozumně rozdělit a klidně jít na rodičovskou. Ať jde makat. Třeba by ji to nakoplo.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >