Manželka se chce rozvést

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.10.21 08:22

Manželka se chce rozvést

Dobrý den, děkuji předem za Vaše rady a názory. Jsme s manželkou už 12 let, z toho 3 svoji. A máme 4 letého úžasného syna, kterého mám rád jako nic jiného na světě. Nedávno mi ale manželka řekla, že už mě nemiluje a nechce takhle žít. Řekla mi, že jsem sice super táta a chlap ale že už v sobě necítí, že by mě milovala. Máme toho poslední dobou moc. Řešíme stavbu RD s kterou se moc nedaří, navíc nové zprávy nám to hnusí, že se bude zdražovat apod. Žena začala chodit do práce po mateřské, navíc si ještě dodělává vzdělání na VOŠ - zdrav. sestra. A společně travime málo času. K tomu přišly povinnosti, neustále řešíme finance, hlídání malého apod. A hádáme se. Přes půl roku jsme spolu nespali a já ji to častokrát dával za zlé a řekl jsem ji škaredé věci, které bych rád vzal zpátky. Hlavně když jsem jí řekl, že nebýt syna tak s ní už nejsem. Řekl jsem to proto, že jsem už byl frustrovaný jak mě sexuálně ignoruje, né proto že by to byla pravda. Ale bohužel, zpátky to vzít nejde. Já jsem taky ztratil tu zamilovanost ale bral jsem to jako přirozený progres vztahu do kterého přijde dítě, víc povinností apod. Spíše jako projevy lásky jsem bral věci jako laskavost, ochota pohlídat syna, když si chtěla vyrazit s kamarádkami jednou za čas apod… Řekla mi, že mě má pořád ráda, ale už mě nemiluje. Bojí se teď toho jestli ve stavbě pokračovat, aby jsme se pak neztratili možnost se rozejít kvůli hypotéky. Když mi to nedávno oznámila, říkala že bych si zasloužil lepší a že nechápe jak jsem to bez toho sexu vydržel, nacož jsem jí řekl že ji pořád miluju a že sex u mě není na prvním místě. Taky mi řekla že nechce aby se malý ptal kde je táta apod a ani já o něho nechci přijít (se střídavou péči nesouhlasím). Poprosil jsem jí ať nám dá ještě šanci, že jsme oba dělali chyby s čímž souhlasila, ale nemyslím si že by to myslela 100%. Sama mi řekla že už na vztahu pracovat nechce a poradnu odmítá. A já nevím co dál.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2396
11.10.21 08:27

Co dál? Důstojně to ukončete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11967
11.10.21 08:31

Má jinýho. Klasika po návratu do práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
11.10.21 08:33

Asi proto je tak vysoká rozvodovost. Proč řešit problémy, když je jednodušší partnera vyměnit.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.21 08:36

Nemám ráda tuto frázi, ale myslím si, že někoho má - že najednou nechápe jak jsi mohl být bez sexu mi přijde dost podezřelé. a nástup do práce po MD je vždy rizikové období u žen.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.21 08:39

Jinak teda to co řešíte sice starosti jsou, ale tak nějak spíš pozitivní - kdo by co dal za možnost stavby RD a dalšího vzdělání. Za mě toto důvodem není, to by vás spíš mělo posunout po 12letech soužití by vás to co popisuješ rozhodit nemělo. nehraje s tebou čistou hru.

• Citovat
  • Nahlásit
1574
11.10.21 08:39
@Anonymní píše:
Dobrý den, děkuji předem za Vaše rady a názory. Jsme s manželkou už 12 let, z toho 3 svoji. A máme 4 letého úžasného syna, kterého mám rád jako nic jiného na světě. Nedávno mi ale manželka řekla, že už mě nemiluje a nechce takhle žít. Řekla mi, že jsem sice super táta a chlap ale že už v sobě necítí, že by mě milovala. Máme toho poslední dobou moc. Řešíme stavbu RD s kterou se moc nedaří, navíc nové zprávy nám to hnusí, že se bude zdražovat apod. Žena začala chodit do práce po mateřské, navíc si ještě dodělává vzdělání na VOŠ - zdrav. sestra. A společně travime málo času. K tomu přišly povinnosti, neustále řešíme finance, hlídání malého apod. A hádáme se. Přes půl roku jsme spolu nespali a já ji to častokrát dával za zlé a řekl jsem ji škaredé věci, které bych rád vzal zpátky. Hlavně když jsem jí řekl, že nebýt syna tak s ní už nejsem. Řekl jsem to proto, že jsem už byl frustrovaný jak mě sexuálně ignoruje, né proto že by to byla pravda. Ale bohužel, zpátky to vzít nejde. Já jsem taky ztratil tu zamilovanost ale bral jsem to jako přirozený progres vztahu do kterého přijde dítě, víc povinností apod. Spíše jako projevy lásky jsem bral věci jako laskavost, ochota pohlídat syna, když si chtěla vyrazit s kamarádkami jednou za čas apod… Řekla mi, že mě má pořád ráda, ale už mě nemiluje. Bojí se teď toho jestli ve stavbě pokračovat, aby jsme se pak neztratili možnost se rozejít kvůli hypotéky. Když mi to nedávno oznámila, říkala že bych si zasloužil lepší a že nechápe jak jsem to bez toho sexu vydržel, nacož jsem jí řekl že ji pořád miluju a že sex u mě není na prvním místě. Taky mi řekla že nechce aby se malý ptal kde je táta apod a ani já o něho nechci přijít (se střídavou péči nesouhlasím). Poprosil jsem jí ať nám dá ještě šanci, že jsme oba dělali chyby s čímž souhlasila, ale nemyslím si že by to myslela 100%. Sama mi řekla že už na vztahu pracovat nechce a poradnu odmítá. A já nevím co dál.

Sorry, už někoho má, včetně sexu s ním. Zasloužil lepší znamená v překladu, abys vypadl a nedělal problémy, což jde nejsnáz, když chlap odchází za jinou. :hug:
Co dál těžko radit, určitě pozastavit věci, které by se hůř vypořádávaly (hypotéka, stavba) a možná počkat, jestli třeba zjistí, že u tráva souseda není o tolik zelenější. Ale jinak se připravit na rozvod, to je bohužel pravděpodobnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71512
11.10.21 08:51

Přidávám se k ostatním, myslím, že je to definitivní a někoh o už má. Takže bych začala řešit hlavně faktickou stránku- vypořádání majetku a hlavně dítě. S čím nesouhlasíš se střídavou péčí a proč? Jaké uspořádání by ti tedy vyhovovalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1762
11.10.21 08:55
@Anonymní píše:
Dobrý den, děkuji předem za Vaše rady a názory. Jsme s manželkou už 12 let, z toho 3 svoji. A máme 4 letého úžasného syna, kterého mám rád jako nic jiného na světě. Nedávno mi ale manželka řekla, že už mě nemiluje a nechce takhle žít. Řekla mi, že jsem sice super táta a chlap ale že už v sobě necítí, že by mě milovala. Máme toho poslední dobou moc. Řešíme stavbu RD s kterou se moc nedaří, navíc nové zprávy nám to hnusí, že se bude zdražovat apod. Žena začala chodit do práce po mateřské, navíc si ještě dodělává vzdělání na VOŠ - zdrav. sestra. A společně travime málo času. K tomu přišly povinnosti, neustále řešíme finance, hlídání malého apod. A hádáme se. Přes půl roku jsme spolu nespali a já ji to častokrát dával za zlé a řekl jsem ji škaredé věci, které bych rád vzal zpátky. Hlavně když jsem jí řekl, že nebýt syna tak s ní už nejsem. Řekl jsem to proto, že jsem už byl frustrovaný jak mě sexuálně ignoruje, né proto že by to byla pravda. Ale bohužel, zpátky to vzít nejde. Já jsem taky ztratil tu zamilovanost ale bral jsem to jako přirozený progres vztahu do kterého přijde dítě, víc povinností apod. Spíše jako projevy lásky jsem bral věci jako laskavost, ochota pohlídat syna, když si chtěla vyrazit s kamarádkami jednou za čas apod… Řekla mi, že mě má pořád ráda, ale už mě nemiluje. Bojí se teď toho jestli ve stavbě pokračovat, aby jsme se pak neztratili možnost se rozejít kvůli hypotéky. Když mi to nedávno oznámila, říkala že bych si zasloužil lepší a že nechápe jak jsem to bez toho sexu vydržel, nacož jsem jí řekl že ji pořád miluju a že sex u mě není na prvním místě. Taky mi řekla že nechce aby se malý ptal kde je táta apod a ani já o něho nechci přijít (se střídavou péči nesouhlasím). Poprosil jsem jí ať nám dá ještě šanci, že jsme oba dělali chyby s čímž souhlasila, ale nemyslím si že by to myslela 100%. Sama mi řekla že už na vztahu pracovat nechce a poradnu odmítá. A já nevím co dál.

Půl roku s tebou nespí a pak řekne : Nemiluji tě, ale mám tě ráda. No tak to je jednoznačné. Má někoho koho miluje. Pokud s takovouto partnerkou chceš zůstat. Nikdo ti v tom bránit nebude. Ale … game is over.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7159
11.10.21 08:59

Taky hlasuju jak ostatní, že ona už je zaháčkovaná jinde. Je to přesně ty věta - zasloužíš si lepší a najednou nechápe, jak jsi to bez sexu mohl vydržet. Zas na druhou stranu - budiž jí ke cti, že tomu druhému s tebou nezahýbala, že měla jen jednoho :mrgreen:.
Je mi to líto, otázka je, jak moc chceš bojovat a držet něco, o co ona nestojí. Je dobré a sympatické, že hledáš chyby u sebe, ale zas všeho s mírou. Ať to na sebe nenasypeš všecko a nezapadneš do toho bahna moc hluboko. Kdyby ona chtěla ten vztah dát do kupy, tak mohla taky zabojovat, než to řešit takto. Drž se. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21682
11.10.21 09:01

Mě to napadlo také hned, že už někoho má - návrat do práce po MD, to je taková klasika, kdy se začne zase trochu žít i bez dítěte a stačí jeden žoviální kolega a je to.
Nemá zájem pracovat na vztahu, nemá zájem jít do poradny, no, to je konečná. Nestačí, když se snaží jeden.
Takže buď budete dál vedle sebe takhle přežívat, nebo to důstojně ukončíte.
Střídavá péče, pokud byste mohli bydlet někde poblíž sebe, je ideální řešení, jak o dítě nepřijdete ani jeden a ono nepřijde o své zázemí a přátele, nevím, proč s tím nesouhlasit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
582
11.10.21 09:06

Tak tak.. Nemusí tě úplně podvádět, ale minimálně zakoukaná do jiného je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.21 09:06

Na to jsem se jí upřímně zeptal, jestli je v tom někdo 3 a řekla že ne. Pokud by to tak bylo, tak je to jasné. Šaška ze sebe dělat nebudu

• Citovat
  • Nahlásit
2054
11.10.21 09:17

Prvni dojem po precteni? Ma jinyho nabijece…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2054
11.10.21 09:18
@Anonymní píše:
Na to jsem se jí upřímně zeptal, jestli je v tom někdo 3 a řekla že ne. Pokud by to tak bylo, tak je to jasné. Šaška ze sebe dělat nebudu

Neznam zadnou, ktera by to priznala. Vem rozum do hrsti. Nevera se nepriznava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat