Manželka se zamilovala do kolegy z práce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
21.6.22 02:46

Manželka se zamilovala do kolegy z práce

Zdravím manželka 37let já 42let. Posledni dobou se manželka změnila chování. Věčně mrzuta vztekla z jakekoli malichernisti samozřejmě sex sel do kopru. Dnes jsem na ni udeřil a prý se zamilovala do kolegy z práce že mě nechce podvádět tak chce odejít. Pry s ním ještě nespala že je čerstvé zamilovaná chtěla mi to říct po víkendu. Myslim že jsme do té doby žili v pohodě. Zabezpeceni po všech stránkách. Vše fungovalo jak mělo. Jsem úplně bezradny nevím zda li má cenu bojovat i kdyz nevím jak…Zamilovanost je horší jak droga…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7461
21.6.22 06:28

To mě mrzí. Jediné, co se dá říct jistě je, že máš před sebou náročné období. Vše ostatní jsou jen dohady :nevim: Nepíšeš nic o dětech, což je pro mě zásadní. Tipnu si, že už spolu něco měli, a že teď nic moc neuděláš. Snaž se být co nejvíc v klidu, a i když se občas nepovede, tak si to odpusť. Tohle asi málokdo projde bez ztráty kytičky. Pokud děti máte, záměr se na ně. Buď tady pro ně. Bude to pro ně sakra těžké. Zvlášť jestli jsou menší. Pokud děti nemáte, je to blbý, ale buď rád. I když se ti to může zdát jako konec světa, prostě není. Možná jsi něco přehlížel, možná jen nový chlap… Osobně si nedovedu představit, že by bylo vše ok a já bych kvůli čerstvému zamilovaní bourala vztah, rodinu už vůbec ne. Že už tam je něco déle naznačuje i ta rozmrzelost. Jde to těžko, ale nejvíc působí to, když nedolízáš, nedoprošuješ se a protějšek si reálně uvědomí tu ztrátu, ne že je v pozici, že si vybírá a vlastně neví…Držím pěsti, nezbývá než to „přežít“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
706
21.6.22 06:29

Ahoj, bohužel tyto věci se stávají. Máte děti? Jak dlouho jste spolu? Opravdu si myslíš, ze jste žili v pohodě? Fungovala předtím intimita? ( Občas ji pochválit, obejmout, pohladit, být ji vděčný, za to co všechno dělá, dávat ji svou pozornost… )

Sedněte si a v klidu to proberte. Jak vidíte vaši budoucnost. Není samozřejmost, aby tě milovala. Na vztahu se musí neustále pracovat. Řekni, že ji nechápeš, ale jestli to tak cítí, tak ji ve štěstí bránit nebudeš. Navrhl bych poradnu jako poslední záchranu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.22 07:06

No, tak řeším nebo podobného. S manželem to klapalo, ale taky jsem se zakoukala. Nic nebylo, ale uvědomila jsem si, že prostě manžel se je mně nechová tak hezky jako kolega, teď teda manžel zabojoval (výše by teda někdo konstatoval, že „dolézá a doprošuje se“), nicméně na mně to celkem zapůsobilo. Takže asi zůstanu u manžela a počkám, až to přejde. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
716
21.6.22 07:09

Čerstvé zamilovaná a už chce odcházet zmanzelstvi :think:
Tak nějak mám pocit, že utíká, protože ji doma něco chybí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21723
21.6.22 07:14

Klasika - chlápek si myslí, jak má skvělý život, protže se jeho žena přizpůsobuje tomu, aby byl spokojený, jeho ani nenapadne, že by měl řešit jestli je spokojená i ona a nevidí že je dlouhodobě frustrovaná.

Všimne si až když její dlouhodbě nenaplňované potřeby vyřeší někdo jiný.

Jestli chceš udržet rodinu, tak především potřebuješ porozumět tomu, proč se váš vztah rozpadá a že na tom máš přesně svých 50 % podílu. Druhá povice zodpvoědnosti je na tvé ženě.

Opravdu to není tak že vše bylo skvělé a najednou se manželka zbláznila.

Až si oba přiznáte, že jste to rozbili společně, protože jste neřešli věci v době, kdy se dali řešit - když nebudete házet vinu na toho druhého, ale budete hledat to jste vy mohli dělat jinak, tak terpve máš šanci, že se domluvíte, že zkusíte věci změnit a fungovat jinak.

To co popisuejš je celkem častá krize, která se dá překonat. Ale ne snadno…

Příspěvek upraven 21.06.22 v 07:32

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2424
21.6.22 07:18

V manželce to musí doutnat už delší dobu. Neumím si moc představit, že se včera zamilovala a dneska to na tebe vybalí. Už je to určitě delší dobu. Pro to, aby rozmrzelá nebyla jsi něco dělal? Nebo byl rozmrzelý protože ona byla rozmrzelá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8132
21.6.22 07:31
@Ou píše:
Klasika - chlápek si myslí, jak má skvělý život, protže se jeho žena přizpůsobuje tomu, aby byl spokojený, jeho ani nenapadne, že by měl řešit jestli je spokojená i ona a nevidí že je dlouhodobě frustrovaná.

Všimne si až když její dlouhodbě nenaplňované potřeby vyřeší někdo jiný.

Jestli chceš udržet rodinu, tak především potřebuješ porozumět tomu, proč se váš vztah rozpadá a že na tom máš přesně svých 50 % podílu. Druhá povice zodpvoědnosti je na tvé ženě.

Opravdu to není tak že vše bylo skvělé a najednou se manželka zbláznila.

Opět ukázka toho, že si na psychologa jen hraješ. Neprofesiální vytváření domněnek a projektování svých sra.ek do(z) jednoho příspěvku :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8132
21.6.22 07:32
@Anonymní píše:
No, tak řeším nebo podobného. S manželem to klapalo, ale taky jsem se zakoukala. Nic nebylo, ale uvědomila jsem si, že prostě manžel se je mně nechová tak hezky jako kolega, teď teda manžel zabojoval (výše by teda někdo konstatoval, že „dolézá a doprošuje se“), nicméně na mně to celkem zapůsobilo. Takže asi zůstanu u manžela a počkám, až to přejde. :nevim:

Nové koště vždycky lépe mete. Otázka, jak by se kolega choval po letech manželství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1428
21.6.22 07:41

To je mi líto. Čerstvá zamilovanost opravdu hory přenáší. Pokud to došlo do takového stádia, asi jí opravdu doma něco chybělo a nemá problém tě opustit. Pokud jste spolu byli dlouho, možná bych doufala, že to je jenom nějaká krize a že se vrátí. Rozhodně bych ale neházela klacky pod nohy a zavírala si tím vrátka. Ruku ale na srdce, když píšeš, že šlo všechno do kopru, není opravdu lepší to rozstřihnout a začít taky někde na obláčku znovu? :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5225
21.6.22 07:44
@Kfětoslava píše:
Opět ukázka toho, že si na psychologa jen hraješ. Neprofesiální vytváření domněnek a projektování svých sra.ek do(z) jednoho příspěvku :roll:

Neblázni, a já jsem si zrovna říkal, že si tenhle její de bil ní příspěvek uložím a budu ho vždy používat v opačném gardu vždy, když si tu ženská začne stěžovat, že ten její si našel ženskou. ;) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5225
21.6.22 07:49

@mara77
Poslat manželku na chuj, pokud ji nejsi dost dobrej, nechť se pase jinde. Tobě se otvírají nové možnosti. Ženských je jak autobusů MHD na Pardubicku. Vozidel hodně, řidičů málo. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
706
21.6.22 07:49
@Anonymní píše:
No, tak řeším nebo podobného. S manželem to klapalo, ale taky jsem se zakoukala. Nic nebylo, ale uvědomila jsem si, že prostě manžel se je mně nechová tak hezky jako kolega, teď teda manžel zabojoval (výše by teda někdo konstatoval, že „dolézá a doprošuje se“), nicméně na mně to celkem zapůsobilo. Takže asi zůstanu u manžela a počkám, až to přejde. :nevim:

Zamilovat se během manželství je jednodušší než se zdá. Doma samé povinnosti, starosti, děti, málo času na sebe, občas každý podrážděný a pak se vyskytne někdo, kdo je nový, pozornější a je vymalováno. Jsi dobrá, že sis to uvědomila a dokážeš s tím pracovat. Jsi lepší než ty ženy, které si najdou milence a nedokážou odejít. Takhle se tvoří dobrý vztah. Uvědomit si to a pracovat na tom. Nenechat se úplně zblbnout někým novým. Pro chlapa v tomhle případě nastavá prozření, že nic není samozřejmostí a jisté. Takže ti přeji v životě hodně šťestí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16532
21.6.22 07:52

Poblázněné hormony jsou neštěstí. Myslet si, že se tohle může stát jen nespokojenému partnerovi, je naivní. Navíc když to někde zajiskří, začne dotyčnému vadit i jakým stylem jeho polovička dýchá. Nějak si tu náhlou náklonnost jinde přeci musí odůvodnit.

Může to být tak, že žena byla doma nespokojená a buď to říkala a nebylo vyslyšeno, nebo si hrála na frajerku, že to všechno zvládá. Ale stejně tak mohla být ve vztahu tak nějak spokojená, bez námitek. Než se objevil někdo, kdo tu harmonii rozhodil.

Radu ale nemám. Já bych nedokázala soutěžit s jinou a nesnažila bych se dokázat, že jsem lepší. S novým koštětem se soutěžit nedá. Můj servis by v okamžiku tohoto zjištění skončil. Zaměřila bych pozornost úplně jinam a tam se realizovala. Jestli by manželovi došlo, že mě potřebuje, nebo ho to vehnalo do druhé náruče, nedokážu odhadnout. Ale v rámci mého duševního zdraví to raději ukončím já, než abych prohrála soutěž s mladší a hezčí žábou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44022
21.6.22 07:58
@mara77 píše:
Zdravím manželka 37let já 42let. Posledni dobou se manželka změnila chování. Věčně mrzuta vztekla z jakekoli malichernisti samozřejmě sex sel do kopru. Dnes jsem na ni udeřil a prý se zamilovala do kolegy z práce že mě nechce podvádět tak chce odejít. Pry s ním ještě nespala že je čerstvé zamilovaná chtěla mi to říct po víkendu. Myslim že jsme do té doby žili v pohodě. Zabezpeceni po všech stránkách. Vše fungovalo jak mělo. Jsem úplně bezradny nevím zda li má cenu bojovat i kdyz nevím jak…Zamilovanost je horší jak droga…

Jestli s ní ještě ani nespala a je děsně zamilovánkovaná, to je teda supr, že už pálí mosty… s mou povahou bych řekla, jdi, kam tě vagina táhne. Ale nečekej, že budu čekat, až tě čutne ze zadu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat