Manželka si našla milence a se chce přestěhovat.

Anonymní
12.11.20 20:22

Manželka si našla milence a se chce přestěhovat.

Ahoj, jsme s manželkou 20 let a máme syny 17 a 7 let. Zkrátka, nedávno prasklo, že si manželka našla v práci milence. Je o 20 let starší, než žena a já.
Manželka se chce přestěhovat s mladším synem se svým rodičům 350 kilometrů-Starší syn řekl, že nikam nejde.
Je šance, že bych dostal syna do péče já?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12
12.11.20 20:56

To myslíš toho staršího nebo mladšího?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 21:02

Šance je vždycky když se nevzdate :lol: dívají se na to kdo dítě líp zabezpečí a i kdo to podělal

• Citovat
  • Nahlásit
11316
12.11.20 21:20

Nemůže se s dítětem odstěhovat bez vašeho souhlasu 350 km daleko. Podejte k soudu předběžné opatření, abyste jí v tom zabránil. Ona může, ale ne s dítětem. Je potřeba to řešit přes soud.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 21:35
@Hermione1 píše:
To myslíš toho staršího nebo mladšího?

s mladším synem. Starší chce zůstat doma.

• Citovat
  • Nahlásit
5485
12.11.20 23:10

Ona se může odstěhovat. Dítě bez tvého souhlasu ne. Jako fakt si našla cca 60 letyho dědka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
848
13.11.20 05:17

A pak že manželství ničí jen chlapi. 20let manželství a ženská ho zničí :D :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.11.20 08:40
@Anonymní píše:
Ahoj, jsme s manželkou 20 let a máme syny 17 a 7 let. Zkrátka, nedávno prasklo, že si manželka našla v práci milence. Je o 20 let starší, než žena a já.
Manželka se chce přestěhovat s mladším synem se svým rodičům 350 kilometrů-Starší syn řekl, že nikam nejde.
Je šance, že bych dostal syna do péče já?

Ji nech odejit za duchodcem a zadej o svereni deti do sve pece a manzelce vymerit alimenty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4563
13.11.20 11:43
@Anonymní píše:
Je šance, že bych dostal syna do péče já?

Základ je neumožnit odstěhování mladšího syna a změnu školy. Podrobnosti sem psát nebudu. Šance je všude, pokud to nebude soudit Praha 9 nebo Olomouc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 13:49
@JancaS84 píše:
Ona se může odstěhovat. Dítě bez tvého souhlasu ne. Jako fakt si našla cca 60 letyho dědka?

ano, a vypadá starší než její otec.

• Citovat
  • Nahlásit
1033
16.11.20 03:05
@JancaS84 píše:
Ona se může odstěhovat. Dítě bez tvého souhlasu ne. Jako fakt si našla cca 60 letyho dědka?

Dobry hnizdo ne? Na rodinu uz si hrala, decka porozeny, tak ted je treba se realizovat jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
16.11.20 03:07
@Anonymní píše:
ano, a vypadá starší než její otec.

S tim ze ti pripadnou do pece moc nepocitej jsi muz. Zkusil bych navrhnout deal ac to zni hnusne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.11.20 10:32

Zažívám podobnou sitzaci. Žena si našla o 20 let staršího. Stěhovat se nechce, ale mě to ubíjí. Máme 2 děti 6 a 8 let. Chci být s nimi, ale nevidím žádnou budoucnost. Také když se odstěhuji ona neutáhne byt finančně. Pokud zůstanu zničí mě to psychicky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.20 11:09
@Lukas 1980 píše:
Zažívám podobnou sitzaci. Žena si našla o 20 let staršího. Stěhovat se nechce, ale mě to ubíjí. Máme 2 děti 6 a 8 let. Chci být s nimi, ale nevidím žádnou budoucnost. Také když se odstěhuji ona neutáhne byt finančně. Pokud zůstanu zničí mě to psychicky

dům je můj, ona půjde pryč. Myslela si, že si před ní kleknu, aby zůstala. O milence se bude za chvíli muset starat, nevypadá ani moc zachovale, jak na jeho věk. Ale to není můj problém. On mě nezajímá a žena už taky ne.
Její rodiče jsou naštvaní, že se k nim chce nastěhovat i s dědkem, budou tři důchodci. Asi se zbláznila. Plat má dost mizerný.
Chci, aby netahala mladšího syna pryč. Ať vezme dědka a jdou…

• Citovat
  • Nahlásit
5193
16.11.20 11:20

Tak pokud její rodiče nebudou chtít, tak se asi nenastěhuje, ne?
Jinak jak radil holky, požádej si okamžitě o opatření… Já myslím, že šanci budeš mít velkou, obzvláště když starší zůstane taky s tebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama