Manželka si píše s fitness trenérem

43
26.11.20 20:24

manzelka si pise s fitness trenerem

Manzelka je porad na mobilu. Nehne se od nej skoro vubec. Porad tam neco ma. A ja jsem udelal blbost, ze jsem vyuzil chvile nepozornosti a kouknul jsem se s kym si pise. Vim, moje chyba. Byla to blbost.
Pise si se svym fitness trenerem. Lazdy den si pisou jak se vyspali. Poslali si i polonahy fotky aby si ukazali jaky maji fitness postavy. A ja jsem samozrejme zacal zarlit. Nerek jsem ji ze to vim. Ale co ted? Ja si myslim ze si jen pisou, ale je to hrozne neprijemny. Ldyz nekam jede, myslim si ze za nim. Uf to je situace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
14989
26.11.20 20:35

Neřeš trenéra, řeš to že zjevně máte průšvih v manželství.

Ty jí lezeš do soukromí, ona má fantazie kdoví o čem. A téměř jistě proto, že vám nebudou fungovat další věci ve vztahu, které vedou k tomu, že to tvoje žena řeší únikem, ať už jen ve fantazii, nebo v té nevěře skutečně dochází.

Flirtování s trenérem není příčina, ale příznak toho že máte problém. Když ten vyřešíte, tak trenér bude zapomenut.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.11.20 20:38

Mam stejny nazor jako Ou, asi jí něco chybí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
26.11.20 20:47

@Ou No Ty jsi chytrolínka :think: 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1096
26.11.20 20:55
@koumes69 píše:
Manzelka je porad na mobilu. Nehne se od nej skoro vubec. Porad tam neco ma. A ja jsem udelal blbost, ze jsem vyuzil chvile nepozornosti a kouknul jsem se s kym si pise. Vim, moje chyba. Byla to blbost.
Pise si se svym fitness trenerem. Lazdy den si pisou jak se vyspali. Poslali si i polonahy fotky aby si ukazali jaky maji fitness postavy. A ja jsem samozrejme zacal zarlit. Nerek jsem ji ze to vim. Ale co ted? Ja si myslim ze si jen pisou, ale je to hrozne neprijemny. Ldyz nekam jede, myslim si ze za nim. Uf to je situace

tak se začni zajímat o fitness a aby ti žena poradila, jak začít ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
685
26.11.20 20:56

Koumes,
tady toho moc nevykoumas.

Zda se, ze sis zatracene spatne vybral, takze zacni premyslet o tom, jk si predstavujes svuj dalsi zivot a jednej podle toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
26.11.20 21:05

@koumes69
Nechci prorokovat to, čeho se obáváš. Tak to bylo i s mým ex. Furt na mobilu, záhadně mizející konverzace ( společný fb),nebo tajná konverzace… No jo no, prý jsem se mu málo věnovala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2738
26.11.20 21:14

@koumes69 ani se jí nedivím, mít doma chlapa, co fňuká na epipi, nezůstala bych jen u psaní :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2738
26.11.20 21:15
@Anonymní píše:

proč rýpeš anonymně? @admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
26.11.20 23:05
@koumes69 píše:

Normálně ji řekni, bez narážek že něco víš, že se ti líbí jak na sobě maká a že by jsi chtěl taky svou postavu vylepšit. Že by bylo fajn, kdybyste do toho fitka chodili spolu. Budeš ji mít pod kontrolou, trenéra přejde chuť, a ty uděláš něco pro sebe. / Jo, a situace to je celkem běžná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
27.11.20 06:51

Začni chodit do fitka s ní. A když tě nechá aspoň budeš mít super postavu, se kterou sbalíš lepší holku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2721
27.11.20 07:15
@Anonymní píše:

O co ti jde ty Anonyme?!
Vždyť má @Ou pravdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 09:11

@Rachel_cz O co mi jde? Nezná jeho ani jí, hlavně že ví kde je problém 8o O to mi jde, přechytralá až na půdu a neví vůbec nic..Jeho ženská může být na chlapy a vůbec žadný problém mít oni dva nemusí. Jen to že ona je ku..Takovýhle přechytralý diagnózy po diskuzi jsou trochu divný..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 09:13

Myslím problém v manželství mít nemusí…

• Citovat
  • Nahlásit
4737
27.11.20 09:14

Tak myslím, že příště budou praktikovat nějakou sexuální sestavu cviků 8o

• Citovat
  • Zmínit