Manželka si pořídila milence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 21:23
Manželka si pořídila milence

Prosím anonym, jinak smazat.

V kostce - s manželkou nam to nějaký čas neklape a moc spolu o tom nemluvíme. Dost jsem o tom přemýšlel a chtěl to změnit, znovu stmelit, což odmítla. Posledni dobou se chovala podivne a tak mne napadlo, jestli nekoho nema. Samozřejme ze mě dělala blázna, že nemá, co mě to napadá. Dnes to prasklo, docela nehezky, tak jsem z nervů vyvrhnul oběd a od tý doby zapíjim. K tomu nic nepotřebuju poradit, to si prostě musím prožít. Máme 4 letou holčičku, kterou oba milujeme a mě asi úplně nejvíc sžírají dvě věci - že ji nebudu vídat už tak často a že ji bude spoluvychovávat cizí chlap. Prošel si tímhle někdo? Jaký to je? Ona je moje všechno a vůbec nevím, jak tohle budu dávat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 33 Další »
Reakce:
Premek_Orac
Kelišová 5236 příspěvků 06.06.19 21:29

Ahoj,
pusobis navzdory cerstvemu prozitku vlastne klidne, vyrovnane.
Duveruj matce ditete, ze pro nej bude chtit dobro a neprivede zleho chlapa. Stejne jako ty neprivedes spatnou zenskou.
Tvuj racionalni pristup dava nadeji, ze se s zenou rozumne domluvite a co je nejdulezitejsi, dite vyroste v klidnem prostredi mezi rodici, byt bude stridat domacnosti.
Kez by kazdy rodic mel tak hezky vztah k diteti.

cestovatell
Kecalka 266 příspěvků 06.06.19 21:35

Jestli mas finance a koule, tak ja bych asi vzal holcicku na delsi vylet, manzelka si vybrala, rozbila vztah a evidentne chce brat diteti tatu… jsou tady pos-rany zakony.. nemel by profitovat ten, kdo ten vztah pose-re… hodne stesti u soudu, az se ti soudkyne „vysmeje do ksichtu“ a dostanes prcka mozna 1× za 2 tydny na vikend… je to tady posra-nej stat. Kdyby to bylo aspon 50/50..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 21:37

Klidný nejsem ani náhodou, já takovou podpásovku nečekal. Ale mám v sobě několik panáků a dokážu si zhruba odpovědět (i kdyz asi ne úplně objektivně) na hodně otázek co mne napadají. Na to co mne trápí s malou ale žádné odpovědi nemám

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 06.06.19 21:38
@Anonymní píše:
Klidný nejsem ani náhodou, já takovou podpásovku nečekal. Ale mám v sobě několik panáků a dokážu si zhruba odpovědět (i kdyz asi ne úplně objektivně) na hodně otázek co mne napadají. Na to co mne trápí s malou ale žádné odpovědi nemám

A co se stalo, že vám to delší dobu neklapalo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 21:40
@cestovatell píše:
Jestli mas finance a koule, tak ja bych asi vzal holcicku na delsi vylet, manzelka si vybrala, rozbila vztah a evidentne chce brat diteti tatu… jsou tady pos-rany zakony.. nemel by profitovat ten, kdo ten vztah pose-re… hodne stesti u soudu, az se ti soudkyne „vysmeje do ksichtu“ a dostanes prcka mozna 1× za 2 tydny na vikend… je to tady posra-nej stat. Kdyby to bylo aspon 50/50..

Tak to bych samozřejmě neudělal. Maminku potřebuje a blaho/potřeby dcerky jsou daleko nad tím mým blahem

cestovatell
Kecalka 266 příspěvků 06.06.19 21:43
@Anonymní píše:
Tak to bych samozřejmě neudělal. Maminku potřebuje a blaho/potřeby dcerky jsou daleko nad tím mým blahem

tvoje volba, dite prichazi o 1 rodice…hadej, ktery to bude?

Helca83
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 06.06.19 21:43

Proc uvazujes o ukonceni manzelstvi? Chces ho ukoncit Ty? Treba manzelce staci jen milenec a nic ukoncovat nechce… treba prave take kvuli dceri.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 21:43
@Lexter píše:
A co se stalo, že vám to delší dobu neklapalo?

To je nadlouho a není to nyní tak důležité. Soustava chyb jedné i druhé strany a jejich neřešení. Žádná nevěra, žádný alkohol, nikdy bych žádnou ženu nehodil, nic takového. Jen trochu rozdílný přístup k životu a tomu co přináší a neschopnost/neochota to pořešit

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 21:43

Také jsem si tím prošla. Já bych se nebránila emocím, je potřeba je ze sebe dostat ven, jinak to odneseš ty. Dělej něco, co tě přivede na jiné myšlenky. Dneska třeba ten alkohol, ale není to řešení. Nefér se zachovala manželka, tu krizi řešila nejméně vhodným způsobem. U mě to také manžel nechtěl řešit a posléze jsem se dozvěděla, že měl milenku. Zatím moc nepřemýšlej o dceři, nejdříve se s tím musíš vyrovnat ty. Nech si od toho odstup, nedělej ukvapená rozhodnutí např. rozvod. Na to je času dost. Pak teprve to budeš moci řešit s chladnou hlavou. Můžeš zažádat o střídavou péči.

Lexter
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 06.06.19 21:45
@Anonymní píše:
To je nadlouho a není to nyní tak důležité. Soustava chyb jedné i druhé strany a jejich neřešení. Žádná nevěra, žádný alkohol, nikdy bych žádnou ženu nehodil, nic takového. Jen trochu rozdílný přístup k životu a tomu co přináší a neschopnost/neochota to pořešit

Nevím, nevím jestli bude fungovat symptomatická léčba.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 21:46
@Helca83 píše:
Proc uvazujes o ukonceni manzelstvi? Chces ho ukoncit Ty? Treba manzelce staci jen milenec a nic ukoncovat nechce… treba prave take kvuli dceri.
  1. nechce podnikat nic společně 2) má v tom prokazatelně city (jsou spolu prý tři týdny, ale buhví, jak to je) 3) lhala mi o tom, několikrát, do očí.. a jak jsem dnes pochopil, byl už i u nás doma
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 21:49
@Anonymní píše:
Prosím anonym, jinak smazat.V kostce - s manželkou nam to nějaký čas neklape a moc spolu o tom nemluvíme. Dost jsem o tom přemýšlel a chtěl to změnit, znovu stmelit, což odmítla. Posledni dobou se chovala podivne a tak mne napadlo, jestli nekoho nema. Samozřejme ze mě dělala blázna, že nemá, co mě to napadá. Dnes to prasklo, docela nehezky, tak jsem z nervů vyvrhnul oběd a od tý doby zapíjim. K tomu nic nepotřebuju poradit, to si prostě musím prožít. Máme 4 letou holčičku, kterou oba milujeme a mě asi úplně nejvíc sžírají dvě věci - že ji nebudu vídat už tak často a že ji bude spoluvychovávat cizí chlap. Prošel si tímhle někdo? Jaký to je? Ona je moje všechno a vůbec nevím, jak tohle budu dávat

a ona s tim milencem chce byt a odejit jako od Tebe?? taky mam milence ale jen tak pro radost protože chlap je takovej rejpavej, sarkaatickej neustale a diky tomu mě přestal sexualne pritahovat…ikdyž vypada pekne, pecuje o sebe, nepije, je vonavy, sex nam fungoval dalo by se říct paradne… ale časem jak ma furt potřebu cokoli komentovat a do vseho rejpat…už me proste nepřitahuje. takže to řesim už i 4.rok milencema ale zatim to nastesti neprasklo. jde jen o sex a byt s nekym příjemnym s kym si obcas hezky popovídám…s mym chlapem to nejde,.

rumela9
Kecalka 368 příspěvků 06.06.19 21:50
@Anonymní píše:
  1. nechce podnikat nic společně 2) má v tom prokazatelně city (jsou spolu prý tři týdny, ale buhví, jak to je) 3) lhala mi o tom, několikrát, do očí.. a jak jsem dnes pochopil, byl už i u nás doma

Poznatek č.3 je celkem síla :roll:

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 9310 příspěvků 06.06.19 21:51

@cestovatell no ty seš hrdina. Tobě je vlastně dítě šumák a hlavně, že bude uspokojeno tvoje ego. Co s malou holčičkou udělá, když ji vezmeš od mámy tě nezajímá. Jó, není nad to brát dítě jako rukojmí a přetahovat se o něj, místo toho, aby jsi mu dopřál klid, když už se mu rozpadá rodina. :poblion:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 33 Další »
Váš příspěvek
Reklama