Manželka v poslední době vztah nějak fláká. Nemá někoho?

Anonymní
16.1.21 09:26

Manželka v poslední době vztah nějak fláká. Nemá někoho

Raději anonymně. Jsme se ženou dva roky, takže ne moc dlouho, ale v poslední době mi začíná připadat, jako by má partnerka začala mít jiné priority.

Každý víkend jezdí někam s kamarády od bývalého (nevadilo mi to, byli spolu 12 let a tvoří značnou část jejích přátel, ale je to čím dál častější), dlouho do noci si píše přes mobil a míň se stará o domácnost ( domácí práce si dělíme víceméně na půl, ale vařila ona, teď je to o mražené pizze).

Nejsem žárlivý, ale mrzí mě to. V posteli vše zatím funguje. Řešit to s ní moc nejde. Když to opatrně nadhodím, reaguje uraženě a sebelitostivě. A o pět minut později si už zase cvrliká s někým přes mobil.

Tak nevím, chtěli jsme řešit koupit byt a dítě, ale teď si nejsem jistý.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1042
16.1.21 09:31

Důvěřuj ale prověřuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30358
16.1.21 09:34
@Anonymní píše:
Raději anonymně. Jsme se ženou dva roky, takže ne moc dlouho, ale v poslední době mi začíná připadat, jako by má partnerka začala mít jiné priority.

Každý víkend jezdí někam s kamarády od bývalého (nevadilo mi to, byli spolu 12 let a tvoří značnou část jejích přátel, ale je to čím dál častější), dlouho do noci si píše přes mobil a míň se stará o domácnost ( domácí práce si dělíme víceméně na půl, ale vařila ona, teď je to o mražené pizze).

Nejsem žárlivý, ale mrzí mě to. V posteli vše zatím funguje. Řešit to s ní moc nejde. Když to opatrně nadhodím, reaguje uraženě a sebelitostivě. A o pět minut později si už zase cvrliká s někým přes mobil.

Tak nevím, chtěli jsme řešit koupit byt a dítě, ale teď si nejsem jistý.

A ona Tě nechce na ten víkend vzít s sebou?

Je to celé divné, takový vztah o ničem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
317
16.1.21 09:37
@Anonymní píše:

Tak nevím, chtěli jsme řešit koupit byt a dítě, ale teď si nejsem jistý.

V takové situaci bych byt ani dítě radši nekupoval :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
535
16.1.21 09:38

Nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6404
16.1.21 09:40

Hmm to mě dělal ex taky. Měl jinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2236
16.1.21 09:44

Tohle už je o nevážení si partnera, v hlavě bych si srovnala jestli to chci ukončit, podívala se a pokud se potvrdí domněnka, ukončila to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2249
16.1.21 09:46

Tak to je skoro jasné. Je v tom někdo třetí, bohužel :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10578
16.1.21 09:49

Je v tom jeste nekdo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1794
16.1.21 09:49

A co z ní udělat byvalou manželku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5851
16.1.21 09:50

Tak ona víkendy tráví s někým jiným a ty to nějak neřešíš? Neříkám jednou za čas jet kamarády, ale každý víkend? Proč nejezdíte spolu?
To už bych snad ani za vztah nepovažovala a řešila bych rozchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8289
16.1.21 09:54

Z mého pohledu - už jí na tobě nezáleží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2393
16.1.21 10:17

Taky bych se přikláněla k tomu, že někoho má. Nebo minimálně nejsi na žebřičku priorit moc vysoko :nevim: Jak dlouho po rozchodu s jejím ex jste se dali dohromady? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3783
16.1.21 10:17

Tak to jsi možná jen převozník…Ja manzela miluju a nedokazu si predstavit nechtit s ním trávit čas. Logicky když ti je s nekym dobre, chces s ním trávit čas. Kolik je vám let? Co delas o vikendu ty? My jezdíme kazdy vikend na hory. V lete k vode a na vylety do přírody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6693
16.1.21 10:21

Kazdy vikend? A proc nejezdis s ni? Nebp te vylozene nechce s sebou? Kdyz to tedka stoji za prd, tak byt ani dite neresit. Jelikoz bys to resil sam. Vyreste tento problem, bud zlepsenim nebo rozchodem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat