Manželova ex se pořád dožaduje pozornosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.10.21 16:23

Manželova ex se pořád dožaduje pozornosti

Ahoj potřebuji radu a zároveň se vypovídat. na střední školu se mnou chodila jedna holka. Tehdy ji skoro celá třída neměla ráda byla strašně vlezlá, všechny pomlouvala. V té době jsme svého teď už manžela znala, ale nic mezi námi nebylo. Byl to kamarád mojeho bratrance a protože jsme s bratrancem bydleli hned vedle sebe vídala jsem ho často. Po střední škole jsme se dali dokupy a když viděl fotky z maturit svěřil se mi, že s tou mojí spolužačkou cca měsíc chodil. časem jsme se vzali a teď máme 3 maličké děti z toho párek dvojčátek. Manželova maminka na nás napsala pozemek a půl roku zpět jsme dostavěli dům. Až pak jsem zjistila, že je to dost malá vesnička a o pár domů vedle bydlí i ta moje spolužačka, manželova bývalá přítelkyně. Manžel to vedel, ale neřešil to. Pro něj to bylo uzavřené, byli spolu jen měsíc a rozešli se, protože ho prý pořád uháněla a naháněla. Ona to tehdy prý brala hrozně těžce a vypisovala mu, že se zabije. Chodili spolu v době, kdy jí bylo 16a manželovi 18. Teď má manžel 27 takže to bral fakt jako uzavřenou kapitolu. Ani nevěděl, jestli tam pořád bydlí s rodiči taky, nebo se odstěhovala. No samozřejmě tam bydlí stále s rodiči. Má teď 2 děti, každé s jinym mužem, ale je sama a my ji nejspíš ležíme v žaludku. Když zjistila, že jsme spolu, že máme děti a přestěhovali jsme se, začla manželovi psát. Vypisovala, že by mohli na skleničku, nebo ať přijde k nim na kávu. Manžel odpověděl, že nemá zájem, ale ona se odradit nenechala. Psala, vyvolávala… Manžel to vyřešil blokací a vypadalo, že máme klid… No jenže ne.. každý den asi 4× záměrně chodí kolem našeho domu. Někdy jen chodí tam a zpět a někdy postava na příjezdové cestě a čeká na manžela, když ho vidí na zahradě začne na něj volat a pokřikovat ať jde na kávu. Tohle se opakuje opravdu skoro každý den. Jednou na ní už manžel vystartoval, ať jde pryč. Chvíli pokoj dala, ale pak začla vyhledávat mě. Vypisovala mi, že jim braním v lásce. že manžel by rád za ní šel, ale že se mě bojí. Pak s brekem stála u naší brány a prosila mě, ať ji zavolám ven manžela. Stojí u brány a zvoní tak dlouho, dokud na ní manžel nevyleti.. jednou už chtěl volat i policii, ale pak jsem mu to rozmluvila, protože mi ji bylo líto. stála tam, brečela… Myslím si, že musí mít nějakou psychickou poruchu, protože toto zdravý člověk nedělá. Následně jsem s ní zkusila i v klidu mluvit. Když znova na nás zvonila a manžel byl v práci, šla jsem ven a snažila jsem se jí vysvětlit, že manžel opravdu nemá zájem, že nás její chování obtěžuje a je nám to nepříjemné, že máme doma malé děti a její chování obtěžuje i je. Celou tu dobu, co jsem ji promlouvala do duše ona stála, brečela a opakovala, že jim braním v lásce. Minulý týden za námi byla i její matka a omlouvala ji, že to nemá s dvěmi dětmi snadné. Jedno má prý s chlapem, který je vězení a druhé dítko má s chlapem, který má manželku a ona ho nezajímá, ale o deti se nestará… má je v péči její matka. Slibovala, že si s ní promluví, a že už nás obtěžovat nebude.. klid byl asi jeden den, pak to začlo nanovo.. po rozhovoru s její matkou mi je hloupé na ní volat policii, ale jiné řešení fakt nevidím. Navíc by ji maximálně domluvili, což úspěch nemá. Jenže takhle to dál taky nejde.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
714
9.10.21 16:27

Policie. Chraň svoji rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
9.10.21 16:37

Tohle je normální stalking a to je bráno jako trestný čin, takže podle mě to nebude jen domluva, možná ze začátku, ale pokud se to bude opakovat, tak by to měli začít řešit opravdu rázněji. Buď bych zkusila kontaktovat její matku a řekla jí, že bohužel takto to dál nejde, že to budeš muset řešit přes policii a třeba dceři domluví a ona se zalekne. A pokud ne, pak bych to normálně nahlásila a třeba pak jí to opravdu dojde. Měla by vyhledat pomoc psychologa, asi s tím neumí sama poradit a pomoct si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20521
9.10.21 16:37

Upozornila bych znovu její matku, že ještě jednou a policii volám už bez upozornění…normální to není a je asi potřeba to řešit oficiálně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6882
9.10.21 16:45

Policii? co ta zmuze s psycicky nemocnou zenskou? mozna by to byla posledni kapka k razantnejsimu kroku nez je postavani u dveri… ja bych se v tehle fazi uz bala o sebe a svoji rodinu bo ona te vzajmne lasce s jejim muzem veri a autorka s detma ji stoji v ceste za stestim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20521
9.10.21 16:47

@markytka3 a koho jiného než policii? tohle už je zřejmě stalking…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6882
9.10.21 16:49
@Monchichik píše:
@markytka3 a koho jiného než policii? tohle už je zřejmě stalking…

a co policie udela? zavre ji? ja bych sla za jeji matkou a zacla resit situaci s ni… a ze jde o stalking, nepopiram, a taky vim, ze stalking od psychicky narusene osoby muze skoncit fatalne… ja osobne bych psychicky nemocnou osobu nedrazdila policii, ale sla na to pres osobu ji blizkou a tou je matka

Příspěvek upraven 09.10.21 v 16:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1294
9.10.21 16:51

Nebuď zbytečně hodná a policii zavolej hned, jak zase bude obtěžovat. Ano, je nemocná, tím spíš bych se měla napozoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1294
9.10.21 16:53
@markytka3 píše:
a co policie udela? zavre ji? ja bych sla za jeji matkou a zacla resit situaci s ni… a ze jde o stalking, nepopiram, a taky vim, ze stalking od psychicky narusene osoby muze skoncit fatalne…Příspěvek upraven 09.10.21 v 16:51

A co její matka udělá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6882
9.10.21 16:54
@Zeoli píše:
A co její matka udělá?

a co udela policie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20521
9.10.21 16:57

@markytka3 matka doteď nedokázala udělat nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6882
9.10.21 17:02
@Monchichik píše:
@markytka3 matka doteď nedokázala udělat nic…

jak to, ze ne? byl alespon 1 den klid, ja osobne bych vice tlacila na matku, nebo si fakt vsechny myslite, ze policie neco zmuze? ze psychicky labilni clovek se lekne nejakeho
„bububu“ od policie, navic kdyz si ona mysli, ze je v pravu a autorka je pricinou zla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7468
9.10.21 17:03

Dotycna bude urcite psychicky nemocna. A pokud neni agresivni, verbalne ani fyzicky nikoho nenapada, nikomu nevyhrozuje, jen stoji prede dvermi a breci, tak je to sice hodne obtezujici a neprijemne, ale obavam se, ze policie s tim nic moc neudela.

Ani nevim, jestli se to da oznacit za stalking, to spis poradi nejaky pravnik.

Jeji matka by pro ni urcite mela vyhledat odbornou pomoc.
Zakladatelko a o ty decka se ji stara jeji matka, tedy babicka? Pokud to ona prebrala za ni, tak by sama mela pro dceru vyhledat lekarskou pomoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20521
9.10.21 17:12

@Chytrak píše, že jí vypisuje…tak zřejmě sms…nemá co stát před jejich dveřmi…stalking si myslím, že to bude…stejně bych jí nahlásila…řešit se to musí…třeba jí matka někde zamkne, když to bude řešit policie… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.21 17:16

@Chytrak ano o děti se stará její matka a otec, ale asi ne oficiálně. Prostě tam jen s dětma bydlí, má je v péči, ale nevěnuje se jim. Její matka má invalidní důchod, je celé dny doma a tak se o děti stará. Ona nepracuje. Je na mateřské. Straší dítko měla v 17. Staršímu je 8, mladšímu 1-2. Její matka, co jsem podle rozhovoru s ní usoudila z ní je nešťastná, ale je to jediné dítě a asi si nechce přiznat, že má nějaké problémy. Tvrdí, že je svá a že je jen zklamaná z otců děti, ale že časem se srovná, doma pod zámkem ji prý držet nemůže… což samozřejmě chápu, je dospělá

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat