Manželova rodina a špatné vztahy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sghsgh
Kecalka 142 příspěvků 28.04.18 15:05
Manželova rodina a špatné vztahy

Jake mate vztahy s rodinou sveho manzela? S rodici, sourozenci apod.? Pokud spatne, pripadne zadne, jak resite navstevy svych deti u tchana/tchy­ne/prarodicu zminenych deti?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1601 příspěvků 28.04.18 15:21

Posilam tam syna s pritelem. Zdvorilostni navstevy na Vanoce a tak bych prezila.

sghsgh
Kecalka 142 příspěvků 28.04.18 15:32

Takze tam ‚vyslete‘ partnera. Ale omezujete nejak kdy a na jak dlouho?
Ja jsem nedavno vztahy utnula uplne pres jedineho clena manzelovy rodiny, se kterym jsem komunikovala normalne. Ve vsi slusnosti a s vysvetlenim, samozrejme.
Ted mam mentalni problem s tim tam nechavat manzela jet s mym ditetem kdyz vim, ze z jejich strany nebyla projevena zadna vule situaci resit.
Nechci jim branit ale stve me to, stve me to strasne.

Anonymní  28.04.18 15:40

Z me strany pouze zdvorilostni navsteva tak cca 1 za 3 mesice, kdy se vede zdvorilostni hovor a delame, ze vztah neni na bodu mrazu.
Nejsou mezi nama zadne hádky atd „jen“ si nesedime, nerozumime.
S širší rodinou- tety, strejdove nemam problem a kdyz se vidíme je to příjemná návštěva.
Bohuzel s manzelovo matkou a sestrou (jeho nejbližší, otce jiz nema) si nerozumime vubec a pro obe strany je to za trest.
Jsme casove vytizeni a bydlíme daleko od nich proto nemusim resit vztah deti k babicce, kontakt je minimalni a vzdy jsem u toho.
Az budou vetsi a budou oni chtit napriklad o prázdninách k babicce predpokladam, ze zakazovat nebudu.
S manzelovo sestrou-svagrovou toto resit nemusim, tam je nezajem. Naseho nejmladsiho syna jetse nevidela (3 mesice).
Moje rodina nastesti funguje a manzelovo vztah k nim je nadstandardní.

lucenka
Vesmírná mluvilka 30688 příspěvků 28.04.18 15:44
@sghsgh píše:
Takze tam ‚vyslete‘ partnera. Ale omezujete nejak kdy a na jak dlouho?
Ja jsem nedavno vztahy utnula uplne pres jedineho clena manzelovy rodiny, se kterym jsem komunikovala normalne. Ve vsi slusnosti a s vysvetlenim, samozrejme.
Ted mam mentalni problem s tim tam nechavat manzela jet s mym ditetem kdyz vim, ze z jejich strany nebyla projevena zadna vule situaci resit.
Nechci jim branit ale stve me to, stve me to strasne.

jenže to dítě není jen tvoje, ale je i manžela. A on tam evidentně jezdit chce. Takže bych mu v tom nebránila.

sghsgh
Kecalka 142 příspěvků 28.04.18 15:49

Ja mu v tom prave nebranim. On si tam jezdi jak chce coz vlastne zas tak casto taky neni. Ale pravda je ta, ze nemam chut tam s nim posilat i dite kdykoliv, rozhodne ne treba co dva tydny. Jeden z duvodu spatnych vztahu - krome nevhodnych poznamek na mou osobu, ktere byly pricinou vygradovani a nasledneho ukonceni - je i jejich zdanlivy nezajem o nase dite. My musime jezdit za nima ale oni aby se stavili tady neexistuje.

ejhle
Závislačka 2736 příspěvků 28.04.18 15:49

Posilam samotne. Limity jsou takove, ze jejich veskere aktivity musi respektovat dobu spanku. Stejne tak trvam na tom, ze musi byt deti oblecene dle aktualniho pocasi. Zadne takove, vsak se jenom chvilku projde po snehu v novych letnich satickach a my si je jenom odfotime. Moc dobre vedi, ze decka je prasknou a ze staci naznak nemoci a maji utrum. Stejne tak vedi, ze jim nemaji davat prosle jidlo (Jednou manzel neuhlidal a veskere zblitky a exkrementy musel uklizet on. Od te doby jsem v klidu, hlida jak ostriz :mrgreen: ). A jinak mi to je fuk, co se tam deje. Sice musim detem posleze vysvetlovat, ze rihat a prdet na verejnosti neni legrace, ze hrat si na kakance (terminus technikus tchyne) neni uplne dobry napad. Vadi mi to…hodne…ale naucila jsem si tech par hodin mesicne uzit. Zajdu si na nakup/kosmetiku. Nebo jsem jenom v klidku doma a uzivam si ticha a uklizene domacnosti.

Markéta80
Hvězda diskuse 38316 příspěvků 28.04.18 16:44

@sghsgh dobré, teda s tchýní jsme se nebavila několik let ale děti si brala. To že jsme se s ní nesnesla já neznamená že děti jí nebudou znát. Jenže vše si musel řešit manžel takže je viděla mnohem méně než když jsme se bavily. Ted je to cca 2 roky v klidu tak snad to vydrží :lol:

sghsgh
Kecalka 142 příspěvků 28.04.18 16:47

@Markéta80 Na jak dlouho si brala deti a v jakem byly veku?

sghsgh
Kecalka 142 příspěvků 28.04.18 16:50

@ejhle Taky bych chtela byt v pohode s tim, co se tam deje. Je to babicka a dedecek a verim, ze maji nejlepsi zajmy ditete ve svych prioritach. A navic je tam muz takze…
Ale furt mam chut pres dite lecit svoje nastvani na tchana a tchyni. ‚Trestat‘ je tim, ze tam dite nebudu poustet. Zatim jsem to nerealizovala, vim, ze to neni spravne

lucenka
Vesmírná mluvilka 30688 příspěvků 28.04.18 16:53
@sghsgh píše:
@ejhle Taky bych chtela byt v pohode s tim, co se tam deje. Je to babicka a dedecek a verim, ze maji nejlepsi zajmy ditete ve svych prioritach. A navic je tam muz takze…
Ale furt mam chut pres dite lecit svoje nastvani na tchana a tchyni. ‚Trestat‘ je tim, ze tam dite nebudu poustet. Zatim jsem to nerealizovala, vim, ze to neni spravne

tím ale budeš trestat dítě… nejspíš to nebude dělat dobrotu ani vztahu s manželem.

ejhle
Závislačka 2736 příspěvků 28.04.18 17:10

@sghsgh chapu. Ze zacatku jsem taky chtela zakazat, pak kdyz tam zacali jezdit beze me, tak jsem se uzirala a vztekala, nyni uz neresim. Taky jsem je chtela potrestat. Ale to nema smysl. Mam jiny zpusob,,vytres­tani''. Pokud by byl vztah mezi nami v cajku, tak by jejich kontakt s vnuky byl mnohem castejsi. Manzel se moc v utuzovani vztahu necini. A co vim, tak decka tam furt melou o tom, co spolu delame, kam chodime…a pry se u toho moc nadsene tchyne netvari.
Vis, situace, kterou resis neni idealni. Ale pokud neudelali neco priserne - otresneho, pokud se jenom vzajemne nesnesete, tak zakazem vidat vnuky vytrestas hlavne ty deti.

Markéta80
Hvězda diskuse 38316 příspěvků 28.04.18 17:17

@sghsgh většinou si je brala k sobě, malá chodila cca od 3 let ;). Ale zase vím že když se řeklo at jí něco nedává tak fakt nedala. Vždy se ptala co smí a co ne ;)

sghsgh
Kecalka 142 příspěvků 28.04.18 17:19

@ejhle Nic priserneho to nebylo. Spis dlouhodobe komentare na mou osobu, ktere jsem se po trech letech (zacalo to byt horsi po narozeni ditete) rozhodla prestat snaset. S manzelem jsme spolu pres 10 let. Nez jsme meli dite, videli jsme se obcas, vesmes bez problemu. Po narozeni ditete se vztahy zhorsily. Komentare o kojeni, o noseni, o uspavani, o cestovani, o krkavcich matkach, o studenych sprchach, o rasismu…
Bydli 45 minut od nas autem, dokonce obcas do naseho mesta jezdi a prespavaji tu ale nikdy se nezastavili u nas/za vnukem. Je toho hodne, nektere veci opravdu neprijemne ale to uz se nezmeni. S tim jsem jaks taks smirena. Ted uz jen ten styk s ditetem.

sghsgh
Kecalka 142 příspěvků 28.04.18 17:21

Ale cim budu trestat dite? Ze se nebude tak casto vidat s babickou, ktera nerespektuje jeho matku? Jako ja rozumove chapu co tim myslis, ale na druhou stranu nechapu, proc ja bych mela ustupovat kdyz ja jsem nic spatneho neudelala.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zuřící reportérka BBC označila Maďarsko za xenofobní, ministr zahraničí ji „stíral“

Strana Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána budí vášně v celé Evropě, a... číst dále >

Otravy ve Varech: Něco je shnilého ve městě varském, ale voda to prý není!

V pořadí již 53. ročník karlovarského filmového svátku je za námi, hořká... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama