Manželova výchova jeho dítěte

Anonymní
26.10.19 16:38

Manželova výchova jeho ditete

Ahoj holky,
Mám manžela, který má 8-miletou dceru ve střídavé péči a vždy když je holka u nás, tak jí manžel zaveli, ať si jde udelat úkoly do školy(řekne jí to ikdyz je u nás v patek :zed:,ale její matka se s ní vůbec neuci )a skoro vždy to začne takto :Holka začne na něho křičet, že prostě si je delat nebude, manžel jí po prvé napomene, a po druhém upozornění jí lískne pořádnou po zadku. Po tom když si už ty úkoly dela, tak se sekne a řekne, že už se počítat priklady nebude, manžel zase upozorní a po druhé jí zase lískne přes zadek až to mlaskne.
Mne je té eho dcery líto…Vždy když si u nás dělá úkoly tak s pláčem..Když si dělá úkol, tak dostane třeba 8 krát po zadku..
Dítě ve skolnin věku nemám..Ale tohle mi přijde divný..Já nechci kecat manželovy do výchovy, ale mohu se zeptat zda se vám tahle situace normalni? Co byste dělali na mém miste?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4376
26.10.19 16:43

Možná bych ji po prvním otcove upozornění nabídka, že půjdu na ty úkoly s ní. Jinak bych si sedla s chlapem a řekla mu, že plácání přes zadek osmileté holky není jednak úplně fajn, ale i se očividně míjí účinkem a jestli by nestalo za to zvažovat jinou firmu, než si k němu slečna vypěstuje odpor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17310
26.10.19 16:45

Na tvém místě nic, je to jeho dítě a jeho výchova. A začít na mě ječet, že úkoly psát nebude, dostala by ode mě taky…o povinnostech fakt nediskutuju…na mého nejmladšího stačilo upozornění, ať mi teda ten sešit dá a já tam napíšu " odmítl vypracovat domácí úkol " a ať si to ve škole zdůvodní sám…no tak zjistil, že to jinak nepůjde a úkoly píše bez řečí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7270
26.10.19 16:45

Byla bych v soku. Manzela bych upozornila, ze takhle tedy ne. To neumi slecne vysvetlit, proc je dobre se ucit?
A vy s polu mate dite?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1650
26.10.19 16:46

Normální mi to nepřijde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13500
26.10.19 16:48

Pokud se ti jeho zpusob nezda, zkus ji vysvetlit, ze ma tatu poslouchat. Treba to pak pujde nez toho placani po zadku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9423
26.10.19 16:53

Normální mi nepřijde, že dostane a stejně neustále zkouší kam až může zajít. Ve své podstatě si myslím, že je to důsledek střídavé péče a velmi rozdílné výchovy a že by dítěti mnohem méně škodilo, kdyby mělo primárně jeden typ péče a druhého rodiče víceméně na návštěvu.
A to i s přihlédnutím k tomu, že ji matka nehorázně rozmazlí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1305
26.10.19 16:53

Ja bych si o tom s manzelem promluvila. Neni to normalni. Dopadne to tak, ze ukoly bude nesnaset cim dal vic a on ztrati respekt uplne. Chapu, ze na nej nema ani ona rvat, ale deti prejimaji chovani dospelych. Myslim, ze takto si mysli akorat tak nevyrovnani jedinci, ze neco vyresi. Me by se teda nelibilo, ze nedokaze resit problem s klidem. To resi vsechny problemy takto nasilne? Ja bych nabidla, ze s ni budu delat ukoly i ja. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97497
26.10.19 17:07

Kdyby na mě moje osmileté dítě křičelo, dostalo by na zadek taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60284
26.10.19 17:08
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Mám manžela, který má 8-miletou dceru ve střídavé péči a vždy když je holka u nás, tak jí manžel zaveli, ať si jde udelat úkoly do školy(řekne jí to ikdyz je u nás v patek :zed:,ale její matka se s ní vůbec neuci )a skoro vždy to začne takto :Holka začne na něho křičet, že prostě si je delat nebude, manžel jí po prvé napomene, a po druhém upozornění jí lískne pořádnou po zadku. Po tom když si už ty úkoly dela, tak se sekne a řekne, že už se počítat priklady nebude, manžel zase upozorní a po druhé jí zase lískne přes zadek až to mlaskne.
Mne je té eho dcery líto…Vždy když si u nás dělá úkoly tak s pláčem..Když si dělá úkol, tak dostane třeba 8 krát po zadku..
Dítě ve skolnin věku nemám..Ale tohle mi přijde divný..Já nechci kecat manželovy do výchovy, ale mohu se zeptat zda se vám tahle situace normalni? Co byste dělali na mém miste?

nepletla bych se do toho, tvoje dítě to není..jedině, že by to nějak zasahovalo do vašeho vztahu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9570
26.10.19 17:16
@Monchichik píše:
Na tvém místě nic, je to jeho dítě a jeho výchova. A začít na mě ječet, že úkoly psát nebude, dostala by ode mě taky…o povinnostech fakt nediskutuju…na mého nejmladšího stačilo upozornění, ať mi teda ten sešit dá a já tam napíšu " odmítl vypracovat domácí úkol " a ať si to ve škole zdůvodní sám…no tak zjistil, že to jinak nepůjde a úkoly píše bez řečí…

Tak to muzes byt rada, ze nemas svehlave dite.
A mohu se Te zeptat, co bys delala, kdyby mu to bylo uplne jedno, ze bys mu tam napsala, ze odmítl udelat ukol a ten ukol by stejne neudelal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9570
26.10.19 17:17
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Dítě ve skolnin věku nemám..Ale tohle mi přijde divný..Já nechci kecat manželovy do výchovy, ale mohu se zeptat zda se vám tahle situace normalni? Co byste dělali na mém miste?

Podle mě to normalni fakt neni..
Stejne to nema u vas zadny efekt..Zkus mu nabídnout at misto fyzických trestu, si zkusí s dcerou promluvit..
Takhle jí udela k úkolům /ke skole odpor a nebude se k nemu vubec těšit..
To fakt nedokáže se s dcerou do skoly přípravovat v klidu?

Ale me se fakt to biti hnusí, ja bych ani nedokazala dite uhodit..

Příspěvek upraven 26.10.19 v 17:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48404
26.10.19 17:19

Kdyby moje dítě na mě začalo křičet, že něco nebude dělat, tak dostane.pres zadek taky. Takže na tvém místě bych se do toho nepletla, nebo holce vysvětlila, že má tátu poslouchat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17310
26.10.19 17:21

@_.Emilyyy No tak u nás jsem největší paličák já, co jsem řekla, tak muselo být a věděli, že nepovolím a klidně na tom budu trvat x hodin, ale stejně to bude podle mě. Ten nejstarší je moje kopie, to byly dohady ještě v dospělosti :mrgreen: No pokud by odmítl dělat úkoly, tak by přišel o všechny výhody od televize po playstation a já nevím co ještě. Na každé dítě něco platí, jen musíš přijít na to, co to je. Ale musíš to dítě vést odmala, musí vědět, že se něco musí atd…třeba v 8 letech jako u téhle holčiny už je to fakt pozdě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13500
26.10.19 17:24

@Monchichik Neni pozde. Holka proste zkousi. Jednoho dne pochopi, ze proste MUSI.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat