Manželovi kolegyně posílá zvláštní fotky

Anonymní
4.12.20 19:26

Manželovi kolegyně posílá zvláštní fotky

Dobrý večer. Jaký názor by jste měli na tuto situaci. Manžel má v práci kolegyni, občas si napsali, skrz práci. Říkal mi i sám, že ji psal skrz to a to. To jsem neřešila. Až do teď, kdy mu začala psát, že nepřijde do práce, že někde spadla. To on mi taky řekl sám a ukázal i fotky, kde mu to bolistko vyfotila. Měla to na stehnu a vyfotila mu to jeden den, celou nohu, druhý den mu poslala další fotku, kdy si to vyfotila znova, jde vidět i bok zadku a neměla nic na sobě. Prostě mu poslala 2× holé nohy, s tím, že mu fotí modřinu. Absolutně jsem to nepochopila, proč mu to posílá. Jak by jste na to reagovaly vy? Já jsem byla pěkně nas*aná a pořád to ve mně je. Díky za všechny reakce. Zachovat prosím anonym, nebo smazat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4988
4.12.20 19:30

Jako může ho takhle „nenápadně“ balit, ale spíš bych řekla, že bude v tomhle trochu jednodušší a opravdu jde jen o tu modřinu. Protože kdyby jí šlo o to ho zaujmout, tak věř tomu, že se vyfotí o dost líp. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
4.12.20 19:31

Měla tam nějaké zranění? On je její šéf?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.20 19:35
@Jolka86 píše:
Měla tam nějaké zranění? On je její šéf?

Měla, není její šéf, ona je jeho nadřízena

• Citovat
  • Nahlásit
12914
4.12.20 19:36
@Anonymní píše:
Dobrý večer. Jaký názor by jste měli na tuto situaci. Manžel má v práci kolegyni, občas si napsali, skrz práci. Říkal mi i sám, že ji psal skrz to a to. To jsem neřešila. Až do teď, kdy mu začala psát, že nepřijde do práce, že někde spadla. To on mi taky řekl sám a ukázal i fotky, kde mu to bolistko vyfotila. Měla to na stehnu a vyfotila mu to jeden den, celou nohu, druhý den mu poslala další fotku, kdy si to vyfotila znova, jde vidět i bok zadku a neměla nic na sobě. Prostě mu poslala 2× holé nohy, s tím, že mu fotí modřinu. Absolutně jsem to nepochopila, proč mu to posílá. Jak by jste na to reagovaly vy? Já jsem byla pěkně nas*aná a pořád to ve mně je. Díky za všechny reakce. Zachovat prosím anonym, nebo smazat.

Zasmala bych se tomu :mrgreen:
Nehledej problem tam, kde neni :nevim: Manzel ti o tom rekl, nic netaji, tak se neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3144
4.12.20 19:39

Měl odepsat: „Manželka si myslí, že na to bude nejlepší sáček s ledem“ ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2701
4.12.20 19:40
@Anonymní píše:

No tak to je snad ještě divnější, než kdyby byl její šéf on :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
4.12.20 19:42
@Anonymní píše:

Asi mu chtěla dokázat, že není simulant. Ať jí manžel řekne, ať mu fotky nezasílá. Kdyby chtěla něco víc, poslala by prsa, zadek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3708
4.12.20 19:54

Tak myslím,,že jde o lehký flirt.. řekla bych muži, že jí manželka vzkazuje, že nohy na její věk ok :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2233
4.12.20 19:57

Kolegyně po něm jede jako Ci*kán po dávkách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31288
4.12.20 20:16

No, to by se mnou taky švihlo :roll: ja teda kolegum svoje hole nohy neposilam a moje kamosky taky ne :roll:

Delat se s tim zatim neda nic, pan manzel je nastesti prostodušší a zjevne flirt v umyslu nemá, ledaze by byl naopak prevykutalenej.

Tyjo, nechtela bych se takhle s necim konfrontovat, at mi prosim nikdo nic neukazuje :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
437
4.12.20 20:22

A znají se dlouho? Že by jako měli až tak kamarádský vztah, že na tom nesejde?
Jako od nadřízené je to velmi nevhodné, to teda jo. Těžko odhadovat, co je to za ženštinu a jak to myslí. Zdrženlivá nejspíš nebude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8425
4.12.20 20:22
@Anonymní píše:

Tak to je skoro horší. Když jí vezmeš pod krkem, tak máš manžela bez práce. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2728
4.12.20 20:38
@Anonymní píše:

Jednou kdysi mne poslala kolegyne kalhotky. Jina mne posilala obrazky zviratek. Dalsi kolegyne mne dala na vanoce kondomy. Ja nevim proc lidi delaji co delaji, ale bavim se tim.

Kamaradovi co dela ve fitku nechala zenska spodary prikolickovany ve sprse (odchazela posledni) s telefonim cislem a vzkazem „jeste jsem se nemyla a cekam na tebe dnes vecer“.

Fotka modriny je slaby caj jeste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
678
4.12.20 20:39
@Anonymní píše:

V 19:26 to byla kolegyne, v 19:35 uz jeho sefova.

Ta ale rychle povysila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat