Manželovi ukradli kartu, jak získat hotovost?

Anonymní
13.2.20 21:18

Manzelovi ukradli kartu, hotovost?

Ahoj, prosim anonym nebo smazat, manzelovi dnes nekdo vymlatil auto, mel tam penezenku, tak hned volal do banky kvuli zablokovani. Jelikoz mame spolecny ucet tak i moje karta je blokla, no a zitra mam platit vetsi obnos. Na sve karte nemam dostacujici a v polstari nic zasiteho nemame.. myslite ze kdyz se prokazu v bance, ze mi daji hotovost nebo primo poslou na ten ucet? Diky za zkusenosti, rekl mi to pred chvili tak mi to nikdo v bance nezvedne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23265
13.2.20 21:21
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim anonym nebo smazat, manzelovi dnes nekdo vymlatil auto, mel tam penezenku, tak hned volal do banky kvuli zablokovani. Jelikoz mame spolecny ucet tak i moje karta je blokla, no a zitra mam platit vetsi obnos. Na sve karte nemam dostacujici a v polstari nic zasiteho nemame.. myslite ze kdyz se prokazu v bance, ze mi daji hotovost nebo primo poslou na ten ucet? Diky za zkusenosti, rekl mi to pred chvili tak mi to nikdo v bance nezvedne :nevim:

Tak můžeš jít pro hotovost do banky. Akorát budeš platit nějaký poplatek za výběr. Bloklá je pouze karta. Ne celý účet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15291
13.2.20 21:21

A nemůžeš to poslat na účet sama přes internetové bankovnictví?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
484
13.2.20 21:23

Záleží, jak velkou částku potřebujete, ale na občanku ti vyplatí peníze na přepážce (bývá za to poplatek kolem 100 Kč). A nebo se může zadat příkaz v bance k poslání peněz z vašeho účtu na jiný účet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10833
13.2.20 21:26

Ale vždyť nemáš blokovany účet, jen kartu, tak proč by měl být problém s výběrem na pobočce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9586
13.2.20 21:27
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim anonym nebo smazat, manzelovi dnes nekdo vymlatil auto, mel tam penezenku, tak hned volal do banky kvuli zablokovani. Jelikoz mame spolecny ucet tak i moje karta je blokla, no a zitra mam platit vetsi obnos. Na sve karte nemam dostacujici a v polstari nic zasiteho nemame.. myslite ze kdyz se prokazu v bance, ze mi daji hotovost nebo primo poslou na ten ucet? Diky za zkusenosti, rekl mi to pred chvili tak mi to nikdo v bance nezvedne :nevim:

A opravdu jsou zablokované obě karty? Když ukradli kartu manželovi, tak moje k jeho úctu zůstala normálně aktivní :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1899
13.2.20 21:50

Taky si myslím že internet bankig, pokud ho máte :D, tak ten nezanikl :D tak kuste :) Poslala bych si to z karty na kartu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4023
13.2.20 22:26

Máš zablokovanou pl. kartu. Né účet. Tz. platby můžeš posílat normálně jak jsi zvykla…ale nemáš" čím "vybírat. Jestli chceš hotovost tak jedině na OP do Banky. U Fio se třeba nad 1tis myslím neplatí žádný poplatek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama