Manželovo chování, využívá mě?

775
12.7.13 09:51

Manželovo chování,využívá mě?

Ahojte. Mám 2 malé děti. Dostala jsem od mojí mámi peníze, teda dost peněz. Tento měsíc jsem mluvila manželovi, že si chci koupit myčku a dostavět kuchyň-mám dělanou kuchyň na zakázku, ale je malá. Pak další měsíc se měla dělat garáž a další měsíc fasáda. Myčku moc potřebuji, peru plínky čtvercové denně v rukách, pak pračka, denně dělám 3-4 pračky, umývám 3krát nádobí a denně vařim a uklízím. Tak jako skoro každá domácnost. Proto by mi moc pomohla myčka, aby čas strávený s nádobím mohla věnovat dětem. No a manžel si pozval kamaráda který má dělat fasádu a zeptal se mě před ním : „kdy přijdou ty peníze, uděláme fasádu“. Jsem koulela očima…byly jsme přitom domluveni na něčem jiném. A když jsme to večer řešily a já mu řekla že jsem chtěla myčku, tak se mi vysmál do obličeje :-(. A řekl že to vezmem třeba místo garáže, ale já vím, že to tak nebude a bude chtít garáž. :-( Přitom jsou to moje peníze :-( Jak by jste se zachovali vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

775
12.7.13 09:53

Vlastně já garáž nepotřebuji, ale slíbila jsem manželovi, že mu na ni dám 20tis. Moc ji chce. Ale teď mě připadá, že mě prostě jen využívá :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24157
12.7.13 09:55

Koupila bych si mycku a nazdar, proste si ji objednej a at si rika co chce. Penize jsi dostala ty, tak mas pravo si koupit neco pro sebe, i.kdyz mycka je spis takova pro domacnost.
Kdyby pyskoval, nech nadobi tak mesic na nem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38219
12.7.13 09:55

Nechapu, co resis. Kup mycku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
12.7.13 09:56

My jako manzele mame penize spolecne, neni tvoje a moje. Chapu te, ale pro me by byla dulezitejsi asi ta fasada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
705
12.7.13 09:56

Ahoj, bude to znít asi rázně, ale ty peníze jsi dostala ty! Jste sice manželé, ale to neznamená, že tvůj muž za tebe bude rozhodovat. U nás vše funguje na domluvě. Když jsme dostali nějaké penízky ke svatbě, tak jsme se DOHODLI, co s nimi. V tvém případě bych si jednoznačně stála za svým!!! Není manžel tak trochu sobec?? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1175
12.7.13 09:57

Musíte si o tom pořádně promluvit, za mě kdybych byla rozhodnutá…tak hned jak by peníze přišly, koupila bych co je potřeba (resp. co jsem chtěla, pračka, myčka) a pak ta fasáda apod, až co zbyde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24157
@atominnka píše:
My jako manzele mame penize spolecne, neni tvoje a moje. Chapu te, ale pro me by byla dulezitejsi asi ta fasada.

Pokud do baraku netece a nefouka a je to pouze esteticka zalezitost, pro me jako pro zenskou co vari je teda dulezitejsi mycka nez fasada ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23924

Kup myčku, jsou to tvoje peníze. prostě si ji objednej a hotovo ;) Však nestojí majlant a zbyde dost peněz i na jiné věci :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3542
12.7.13 09:59

Koupila bych myčku a pračku, s tím, že jste se tak dohodli, takže už jsi to objednala nebo koupila a pak předlož co zbylo a udělá se fasáda…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
775

Holky, zateplený barák je, ale on mu jde jen o barvu, aby měl barák barvu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5395

Tvuj manžel vydělává? Bych mu řekla ať si na garáž vydělá a koupila si myčku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1823

@M+M+S..jen taková věcná.. otázka typické oběti, tj. bez odpovědnosti za dění ve svém životě: Využívá mě?..a otázka pachatele, který si svůj život řídí sám.. Nechala jsem se využít?

Drobný rozdíl, který vidíte i cítíte.. :mrgreen: Neuvoažuj o sobě jako o oběti a „oni tě nebudou využívat“.. ;) :kytka:

Buď pachatel a kup si myčku.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4666
12.7.13 10:00

:) koupila bych si myčku a nazdar 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
775
12.7.13 10:01

Já chci myčku za 6990kč vestavnou z ikei. Prosila jsem ho, aby mi poměřil jestli se mi vejde na místo dvou šuplíků, kde nechal truhlář místo na myčku. A on nic, prostě to neřeší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama