Manžel často krvácí z nosu

1437
8.12.19 14:42

manzelovo krvaceni z nosu

Ahoj, jdu se spise vykecat nez pro radu, ale pokud mate zkusenost budu rada, manzel od malicka trpi na krvacivost, staci kdyz ho skrabne kocour a je to na naplast,…vzdy mu tekla krev z nosu tak jednou mesicne, nebo kdyz se rozcilil, ale ted posledni ctvrt rok je to castejsi, ted od patku kazdy den, pred chvili jsem ho nasla v koupelne nad umyvadlem, nejdriv sem myslela ze tam kuchnil kralika, byla to takova temna az ruda krev s cuckama, podle vysetreni je vse ok, zitra jde jeste teda na neuro, ale CT bylo delano nekolikrat, a my uz si nevime rady, kolikrat se mu to spusti v praci nebo pri rizeni, kolikrat i rano je krvave povleceni… :( podle doktoru ok, ale me to ok teda neprijde :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

887
8.12.19 14:54

@Peggy54 Ahoj. Měla jsem taky takové období. Skoro denně. Třeba 20 min v kuse.. To už jsem pak volala manželovi do práce :lol: nebo když jsem byla v práci a zničehonic se mi ta krev zpustila.. A hodně… Nebyla jsem s tím teda nikde na vyšetření. Ale jak to přišlo, tak to odešlo. Akorát pamatuju, že obvodní říkala, že indulonou se mám mazat jakoby v nose. Prostě hodně promastit. Že mi pak stačí když smrknu a krev teče proudem, že je ta sliznice strašně vysušená.. Držím palce! Ať to nic není :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1010
8.12.19 14:55

Mně pomohl ascorutin, ale cucky mi z nosu teda nešly… 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
488
8.12.19 14:58

Nezačalo to zhoršení s topnou sezónou? U nás se zvýšila frekvence spolu se sušším vzduchem, zvlhčovač to víceméně vyřešil.

Příspěvek upraven 08.12.19 v 14:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7426
8.12.19 14:58

Možná mu pomůže až laserové ošetření

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7426
8.12.19 14:59

Krevní tlak má v pořádku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1183
8.12.19 15:01

Ascorutin, nosni mast, morskou vodu na zvlhceni sliznice. Gelaspon jako prvni pomoc, jestli krvaci casto a je tam neco na vypaleni, tak vypalit na ORL, taky zkontrolovat tlak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.12.19 15:08

Me pomaha b komplex, hodně se s ním předávkovat, nic ti to neudělá, přebytečný odejde s močí, akorát bude hodně žlutá. Vždy, když jím ovoce nebo něco s vitamínem c, tak mi teče.

• Nahlásit
  • Citovat
510
8.12.19 15:09

Pokud do půl hodiny po krvácení pojede k doktorovi, tak mu cévku vypálí a mohlo by to pomoct. Jak píšou holky, buď brát Ascorutin, nebo zvýšit přísun vitamínu C, teď v zimě dělá zle i presuseny vzduch. Mám s krvácením z nosu bohaté zkušenosti, trpím na to jak já, tak i syn. Nejrychleji mi krvácení zastaví ledový obklad na čelo a týl a stisknutí kořene nosu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1437
8.12.19 15:09

Jj jedem do lekarny pro ten ascourtin @MrsNorris nene ma to tak odmala, ted se akorat zvysila intenzita a cetnost :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17689
8.12.19 15:46

@Peggy54 nechte to vypálit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1437
8.12.19 15:57

@ka2ka a to udelaji na pohotovosti? Jsme ted ve meste tak jestli tam mame skocit a nebo zitra nekam zavolat a objednat se? Vubec nevim o co jde, to mu nikdy nenabidli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17689
8.12.19 16:00
@Peggy54 píše:
@ka2ka a to udelaji na pohotovosti? Jsme ted ve meste tak jestli tam mame skocit a nebo zitra nekam zavolat a objednat se? Vubec nevim o co jde, to mu nikdy nenabidli

udělá to ORL tak jestli tam máte pohotovost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1437
8.12.19 16:06

@ka2ka zkusim zavolat, nevim jestli je tam primo orl, a pak to nejak boly nebo je to ok? Rano ma to neuro a od utery sluzebku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17689
8.12.19 16:10
@Peggy54 píše:
@ka2ka zkusim zavolat, nevim jestli je tam primo orl, a pak to nejak boly nebo je to ok? Rano ma to neuro a od utery sluzebku

nebolí jen vypálí tu cévku která praská a je klid, dělali to tchýni pořád krvácela a má od tý doby pokoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama