Manželovo netradiční kamarádství

30
27.10.20 19:57

Manželovo netradiční kamarádství

Dobrý den, můj muž si našel kamarádku a tu si tak nějak postavil na piedstal a naše manželství se řítí do záhuby. Nemám problém s jeho kamarádkou, ale s tím, jak manžel toto kamarádství pojal. Oslovuje ji tak, jak vždy oslovoval mně a pro mne mu již žádné lichotivé oslovení ani nezbylo. Tj. Miláčku, Lásko, Zlato… i jiná, která pro mne ani nikdy nepoužil. Píše jí dlouhé krásné zprávy a pokud to nedělá tajně, prý na tom není nic špatného. Jenže já trpím a chci manželství ukončit. Již několikrát jsem to s ním řešila, ale na svém jednání nic špatného neshledává a nic měnit nebude. Je ještě víc problémů ohledně tohoto, ale to je na dlouho. Jak by jste to řešili vy? Děti jsou již dospělé, nemusím brát ohledy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3093
27.10.20 20:00

No tuhle situaci si dost dobře nedovedu představit 8o Pokud si muž najde kamarádku, kterou oslovuje lásko a píše ji krásné dlouhé zprávy, tak to asi nebude jen kamarádka a nedivím se ti, že uvažujes o rozvodu. Popravdě bych ho sbalila, nechala jeho kufry za jejími dveřmi a ať si ho teda nechá 8o Nebo si taky najdi takového kamaráda a pak už ti to bude fuk…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9307
27.10.20 20:02

Sebrala bych se a začala nový život bez něj. Nikdy bych nebyla s mužem, pro kterého jsem na druhé koleji. A popravdě, přijde mi, že tvůj drahý jen čeká, až to uděláš, protože sám na to nemá koule. Raději tě bude trápit tak dlouho, než to rozsekneš ty. Takový byl můj otec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1935
27.10.20 20:02

Také si najdi kamaráda, úplně stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29079
27.10.20 20:06
@Charrynka píše:
Dobrý den, můj muž si našel kamarádku a tu si tak nějak postavil na piedstal a naše manželství se řítí do záhuby. Nemám problém s jeho kamarádkou, ale s tím, jak manžel toto kamarádství pojal. Oslovuje ji tak, jak vždy oslovoval mně a pro mne mu již žádné lichotivé oslovení ani nezbylo. Tj. Miláčku, Lásko, Zlato… i jiná, která pro mne ani nikdy nepoužil. Píše jí dlouhé krásné zprávy a pokud to nedělá tajně, prý na tom není nic špatného. Jenže já trpím a chci manželství ukončit. Již několikrát jsem to s ním řešila, ale na svém jednání nic špatného neshledává a nic měnit nebude. Je ještě víc problémů ohledně tohoto, ale to je na dlouho. Jak by jste to řešili vy? Děti jsou již dospělé, nemusím brát ohledy…

To není žádná kamarádka, je zamilovaný :( Tebe má zřejmě jako hospodyni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5439
27.10.20 20:07
@Charrynka píše:

A co ti brani v pousmani a kopnuti ho do percky?
Nebo si taky najdi kamose a cukruj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
27.10.20 20:10

@Aduš8 Jenže my se scházíme všichni dohromady. Ona je v tom nevinně. Mám ji ráda a nemyslím si, že mi ho chce přebírat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2553
27.10.20 20:10

Uloz si dobroz kamaradku jako Frantu a piste si stejně, můžeš se mu pochlubit, ze mas taky super kamaráda :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
27.10.20 20:12

@Bábrdl to mně taky napadlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
27.10.20 20:13

@jita22 za to mi to nestojí. Navíc on je tolerantní. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4355
27.10.20 20:13

Tak si vezmi tu kamarádku stranou a zeptej se ji, jak by se jí to líbilo, kdyby se tak choval její manžel k jiné ženě. Jelikož i jí by to mělo být nepříjemné. Pokud nepochodis, tak si najdi taky fajn kamaráda. :lol:
A když ani to ne, tak už je to jasné co dělat. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
27.10.20 20:14

Tohle bych nesnesla! Myslím, že se manžel zamiloval jinde. Našla bych si koníček a nové kamarády, už bych to brala jako volný vztah. S manželem bych nepočítala, dělala bych si vše po svém. Možná vám to takto bude vyhovovat, jestli se nechcete rozvádět nebo aspoň pro začátek až si taky někoho najdete.
Jinak bych se určitě nehnala domů abych nakoupila a uvařila… Děti už doma nemáte, tak si užívejte. Někam hezky na oběd po práci nebo s kámoškou na kávu.
Myslete na sebe a na své štěstí :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12084
27.10.20 20:16

8o Nic špatného na tom neshledává…ten je vtipnej, řekla bych mu, že ok, ať jí klidně vypisuje dál, ale že se jeho romance dál účastnit už nechceš a vy dva teda končíte :nevim: Buď se probere, nebo ne…v druhém případě, bych to s ním opravdu ukončila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2553
27.10.20 20:22
@Charrynka píše:
@jita22 za to mi to nestojí. Navíc on je tolerantní. :D

No, to by se ukázalo a možná by ses divila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
27.10.20 20:27

@Maja25 ona se chová zdrženlivě. Nevím, jak by mohla pomoci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu