Manželovy důvody k rozvodu jsou podezřelé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.18 01:48
Manželovy důvody k rozvodu jsou podezřelé

Ahoj, jsem 10 let vdaná, máme 2 menší děti. Manžel byl vždy víc na skutky než na slova a dárky. Občas jsme měli italskou domácnost. ve zlosti párkrát řekl, že se rozvede. ale letos v lednu se odstěhoval do jiného pokoje a řekl, že se chce rozvést (bez hádky). jako důvody uvádí následující:

• nebaví hho to se mnou
  • netěší se domů
  • zkazila jsem mu vztahy (s rodinou, s kamarády?)
  • že občas křičím na děti
  • uvažuje o tom asi 3 roky.

Mně pořád přijde, že je to taková manželská krize, ale ne opravdové důvody k rozvodu. O manželské poradně nechce ani slyšet. Tak si myslím, jestli to nejsou nějaké zastírací důvody. Chová se ke mně velmi chladně, komunikuje minimálně, přestal mi volat. Usiluje o střídavou péči. Pořád nevím, jestli ty důvody myslí vážně nebo ještě něco skrývá??? Jsou to dostatečné důvody pro chlapa k rozvodu? asi by se mu mohli vyjádřit chlapi…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Zuzulunka
Kecalka 155 příspěvků 03.03.18 02:29

Tak sama píšete že jste měli Italskou domácnost a trvá to už delší dobu, tak já na tom nevidím nic podezřelého.. :nevim:

Keltka
Kecalka 470 příspěvků 03.03.18 03:05
hm

Ahoj, ať už něco skrývá nebo ne, tak se podle mého názoru pleteš do něčeho, do čeho bys neměla. Měli jste hádky, tak mu to prostě přerostlo přes hlavu. Uvažoval o tom sám už dlouho, najednou to na tebe vybalil, a ty se s tím bohužel budeš muset vyrovnat. Chová se tak, že tě úplně „odstavil“ nebo „zazdil“. Jednoduše už s tebou nechce mít nic společného.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 667 příspěvků 03.03.18 03:29

Nepsala jsi tady už jednou? :think: že pak bez tebe odjeli s tchýni na hory a tys měla podezření, že za to může tchýně? :think: jestli ano… Nedopadlo to?

lasička1
Echt Kelišová 8063 příspěvků 03.03.18 04:46

Někomu italská domácnost vyhovuje-myslíš že i on je ten typ člověka? Možná tiše trpěl, snažil se to řešit, ale ty si to nevnímala a nyní přešla ta pověstná hranice, kdy on cítí, že takto to dál nejde. Že tak dál žít nechce.
Bod-zkazila si mu vztahy s rodinou a kamarády. Je to tak? Rozhádala si všechny? To by mě v jeho případě také hodně vadilo.
Možná seš horká hlava, cholerik, který vylítne při každé maličkosti. A jemu to vadí.

Verun83
Echt Kelišová 8838 příspěvků 33 inzerátů 03.03.18 05:21

Jestli se chovas jak furie, k celemu okoli, tak chapu, ze ho to prestalo bavit. Proste kapka ke kapce a pohar pretekl. Bez do poradny sama a uvidis, co ti reknou.

káťa
Extra třída :D 13132 příspěvků 03.03.18 05:47
@Lucius08 píše:
Nepsala jsi tady už jednou? :think: že pak bez tebe odjeli s tchýni na hory a tys měla podezření, že za to může tchýně? :think: jestli ano… Nedopadlo to?

Jj, to je podle mě ta, která pak chtěla přemlouvat tu tchýni…

Kassor
Kecalka 498 příspěvků 03.03.18 06:10

Mne na tom nic podezreleho neprijde. To jsou ty spravne duvody k rozvodu nebo rozchodu. To, ze si myslis, ze v tom je neco vic ( asi nekdo jiny), tak to je jen dusledek techto vsech duvodu. Pokud se chce rozvest, tak ho nech v klidu jit, ver, ze dalsi italii ho zpet neziskas.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49438 příspěvků 4 inzeráty 03.03.18 06:34

No, kazdopadne to asi mysli vazne, chlapi manipulativni tanecky s vyhrozovanim rozvodem nedelaj.
KdYz uz teda pausalizuji, tak bych si tipla, ze za tim bude jekdo jinej, pac chlapi se jen tak sami od sebe nerozhoupavaji. Ale rekla bych, ze je to fuk, nema smysl nad tim badat.

káťa
Extra třída :D 13132 příspěvků 03.03.18 06:36

https://www.emimino.cz/…vest-309224/
Odkaz na předchozí diskusi zakladatelky…

meduzza
Echt Kelišová 8730 příspěvků 03.03.18 07:35
@Anonymní píše:
  • nebaví hho to se mnou
  • netěší se domů

Mně to jako důvody přijdou :(. Jestli se 3 roky netěší domů. Když přišel z práce, nechala si ho chvíli vzpamatovat nebo si na něj hned mluvila? Někteří chlapi potřebují klid. Asi není typ člověka, kterému by italská domácnost seděla. Zachovej klid, křikem ho jen rychleji odeženeš a budeš se s ním hůř domlouvat. Chlapů, kteří požádají o rozvod je málo, když už, tak to myslí vážně. Přemýšlela bych co budu dělat a kde bydlet.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.18 07:51

@Lucius08 ano jsem to já..

Malaga
Generální žvanilka 24836 příspěvků 03.03.18 07:55

Tak se s tim proste smir a nezachranuj - on totiz nechce a ty s tim neudelas vubec nic…
Zrejme jeho pohar uz pretekl…
Pokud jsi mu svym chovanim ponicila vztahy, tak to duvod je…
Ma to tak uz 3 roky, takze to nic impulzivniho nebylo…

Černá vdova
Echt Kelišová 9997 příspěvků 03.03.18 08:04
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem 10 let vdaná, máme 2 menší děti. Manžel byl vždy víc na skutky než na slova a dárky. Občas jsme měli italskou domácnost. ve zlosti párkrát řekl, že se rozvede. ale letos v lednu se odstěhoval do jiného pokoje a řekl, že se chce rozvést (bez hádky). jako důvody uvádí následující:
  • nebaví hho to se mnou
  • netěší se domů
Mně pořád přijde, že je to taková manželská krize, ale ne opravdové důvody k rozvodu. O manželské poradně nechce ani slyšet. Tak si myslím, jestli to nejsou nějaké zastírací důvody. Chová se ke mně velmi chladně, komunikuje minimálně, přestal mi volat. Usiluje o střídavou péči. Pořád nevím, jestli ty důvody myslí vážně nebo ještě něco skrývá??? Jsou to dostatečné důvody pro chlapa k rozvodu? asi by se mu mohli vyjádřit chlapi…

Možná by ses měla zamyslet nad tím, jestli náhodou nemá pravdu. Pokud ano, začni se sebou něco dělat (přerozdělení práce, abys měla čas pro sebe atd.). Pokud ne, nech ho odejít.
Chlapi zpravidla neřeší problém rozvodem. To dělají ženy. Chlapi vydrží poměrně dost. Fakt si prober, co děláš.

Šarlota4
Extra třída :D 10029 příspěvků 03.03.18 08:19
@Anonymní píše:
@Lucius08 ano jsem to já..

Tak odpovedi uz jsi dostala ne?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >