Manželovy hlášky o mě a mé rodině

Anonymní
23.10.19 13:59

Manželovy hlášky o mě a mé rodině

Předem chci napsat, že mám svého manžela ráda, ale jsou tu věci, které mě štvou.
Hlavně jsou to jeho povýšené řeči. Uvedu pár příkladů:
Doufám, že nedopadne (dcera) tak jako ty. Takový chudák. (myšleno volbou profese, jsem učitelka v MŠ)
Uč ji trochu se o sebe starat. Jestli bude vzhledově po tobě, bude to potřebovat.
Prototypem nepoužitelného člověka je tvůj otec. S takovými lidmi nemám soucit, v podstatě jejich geny brzdí vývoj lidstva.
V obchodě hledím do blba, protože přemýšlím, co jsem to ještě chtěla koupit. Manžel: To furt musíš hledět jak retardovaná? (celkově často používá v souvislosti s mou osobou pojem „retardovaná“)
Takhle parkují jenom čerství absolventi autoškoly, mentálně postižení důchodci a naše maminka ( =já). (hláška dětem)
Uhni, tohle není nic pro vymaštěné učitelky (snažila jsem se vyměnit kolo).
Chceš dopadnout jako úplný tragéd? Jako tvoje matka? (ve smyslu, že máma má nadváhu a špatnou kondičku). Vlastně sorry, ty už jsi na tom hůř než ona.
Největší odpad lidstva jsou Poláci. S těmi nechci mít nic společného. Hovada jsou to všichni do jednoho. (můj otec je Polák a matka má polské kořeny).
Tohle jsou hlášky tak za poslední týden. Chci jen podotknout, že manžel si nepotrpí na humor, vše je bohužel míněno vážně.
Když mu říkám, že mi to vadí, odpovídá většinou: A co mám dělat, když je to pravda? :D
Vadí mi to hlavně před dětmi a na veřejnosti.
P. S. Jsme spolu 11 let, takže žádní začátečníci. Bohužel nám to neklape ani v posteli, ale to teď řešit nechci.
Co byste na mém místě dělali? Myslím, že nejsem nějak urážlivá, ale tohle mi opravdu vadí.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6582
23.10.19 14:03

Já mám hubu prořízlou, vrátila bych mu to okamžitě verbálně. Nastavila bych zrcadlo. A bez děti bych s ním promluvila, čeho že si na mě váží. Podle toho bych se zařídila dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22827
23.10.19 14:04

No ten tě uplně miluje :roll: Vždyť on tě soustavně uráží, tohle pokud by manžel dělal tak se radši rozvedu. On je asi mistr světa. To dělá celé vaše manželství?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1284
23.10.19 14:04

To je teda hulvat :poblion: muj mi rict ze jsem retardovana a nebo mi rict neco na verejnosti tak koncim. Me treba rekne, ze jsem traged, ale mysli to nadsazkou, tudle jsem mixovala polevku a vylitlo mi to na linku, tak rekl, ze jsem tragicka, fakt jsem se tak i citola :mrgreen: a brat si do huby moje rodice :pocitac:? Co on dela za dokonalou praci? Delal to od zacatku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9195
23.10.19 14:05
@Anonymní píše:
Předem chci napsat, že mám svého manžela ráda, ale jsou tu věci, které mě štvou.
Doufám, že nedopadne (dcera) tak jako ty. Takový chudák. (myšleno volbou profese, jsem učitelka v MŠ)
Uč ji trochu se o sebe starat. Jestli bude vzhledově po tobě, bude to potřebovat.
Prototypem nepoužitelného člověka je tvůj otec. S takovými lidmi nemám soucit, v podstatě jejich geny brzdí vývoj lidstva.
V obchodě hledím do blba, protože přemýšlím, co jsem to ještě chtěla koupit. Manžel: To furt musíš hledět jak retardovaná? (celkově často používá v souvislosti s mou osobou pojem „retardovaná“)
Takhle parkují jenom čerství absolventi autoškoly, mentálně postižení důchodci a naše maminka ( =já). (hláška dětem)
Chceš dopadnout jako úplný tragéd? Jako tvoje matka? (ve smyslu, že máma má nadváhu a špatnou kondičku). Vlastně sorry, ty už jsi na tom hůř než ona.
Největší odpad lidstva jsou Poláci. S těmi nechci mít nic společného. Hovada jsou to všichni do jednoho. (můj otec je Polák a matka má polské kořeny).
Tohle jsou hlášky tak za poslední týden. Chci jen podotknout, že manžel si nepotrpí na humor, vše je bohužel míněno vážně.
Když mu říkám, že mi to vadí, odpovídá většinou: A co mám dělat, když je to pravda? :D
P. S. Jsme spolu 11 let, takže žádní začátečníci. Bohužel nám to neklape ani v posteli, ale to teď řešit nechci.
Co byste na mém místě dělali? Myslím, že nejsem nějak urážlivá, ale tohle mi opravdu vadí.

Tak tohle je opravdu mazec, nebyla bych to schopná tolerovat ani ignorovat. Myslím, že nejsem nijak vztahovačná, ale tohle je důkaz, že se ti neváží. Ještě bych dokázala pochopit, kdyby mu něco podobného ujelo jednou v hádce v afektu. Ale aby tohle vyjadřování bylo na denní pořádku :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11088
23.10.19 14:05

No :cert: nevím, co bych dělala, ale to je tedy síla, proč teda s tebou vůbec je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3786
23.10.19 14:06

8o Tohle zapadá do kategorie psychického týrání. Pro mě by to bylo nepřijatelné. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

K tomu tvymu starymu davali zadarmo Karlstejn a Mercedes? Jinak nechapu, ze si nekdo neco takoveho dobrovolne vezme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14350
@Anonymní píše:
Co byste na mém místě dělali?Myslím, že nejsem nějak urážlivá, ale tohle mi opravdu vadí.

neztratila bych s někým takovým 11 let. To si myslíš, že si nezasloužíš někoho lepšího? vždyť tě každou větou uráží a ukazuje, že k tobě nemá respekt ani jakoukoli úctu a slušného chování taky moc nepobral. To máš snad na víc ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6117
23.10.19 14:07

Dočetla jsem do půlky a žasnu. Neumím si představit ani ve snu, že by se můj partner ke mně choval s tak strašným despektem a takhle mě do očí urážel. Popravdě, neumím si ani představit, že to jinak je skvělý a milionový manžel. Radu co dělat nemám, jelikož bych s takovým krupanem nežila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
846
23.10.19 14:08

Hulvat. Oplatila bych mu stejne. Dokud by mu to nedoslo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6117
@ontarova.stara píše:
K tomu tvymu starymu davali zadarmo Karlstejn a Mercedes? Jinak nechapu, ze si nekdo neco takoveho dobrovolne vezme.
:mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4705

Tak to bych nedala… Jak dlouho s Tebou takhle mluví? Jinak my máme doma pravidlo, že vlastní příbuzné si člověk je.be sám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Zeptala bych se ho, proč žije se ženou, kterou považuje za retardovanou, ošklivou, tlustou a proč si s ní pořídil děti, když její předky považuje za genetický odpad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10746
23.10.19 14:13

No tak to by byl už ex, kdyby mi tohle říkal. To ti ho přidělil národní výbor nebo sis ho vzala dobrovolně? On nevěděl, jaká si a co děláš nebo máš vystudováno? No ještě že je takový charakter a říká ti pravdu o tobě a tvých rodičích…tohle bych nesnesla ani 5 minut a nějak si nedokážu představit, proč tohle snášíš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama