Manzelovy narozky, nastval me..

Anonymní
9.12.19 22:06

Manzelovy narozky, nastval me..

Ahoj,
Jdu sem vypustit paru..

Manzel ma 30, ja jsem ted na RD, meli jsme ted vetsi vydaje, oprava auta, rozbila se pracka, koupe nove, manzel byl 14 dni nemocny, takze mensi vyplata..

Jenze ma 30 a ja mu chtela udat radosz, setrila jsem na hodinky.. K 30 drazsi.. Prispeli mi jeho rodice a moje segra, oni 1500 a segra 500. Koupila jsem mu Diesel za 6800..cela natesena.. Chtela jsem udelat oslavu, nejdriv, ze je zbytecne ji delat, rodice bydli daleko (prijedem na svatky, rekli, ze mu mam hodinky dat za vsechny). Chtela jsem udelat dort, zjistil, ze planuji dort a rekl mi, ze neni dite, pritom rad sladky.. Ok.. Zadny dort.. Dnes jsem mu koupila ty hodinky, driv se mu libily, pak si vsiml jinych, ale ty byli za 11 tis skoro, ti je mimo nas rozpocet, uz tohle bylo drahe..

Udelala jsem vyzdobu a koupila vino, uz me nastvall tim, ze rekl, co je to za vino, rikam z vinoteky, stalo 450..no nezavdecila jsem se, ano, ma rad sampus Cliqot, Moet, ale rikala jsem si, drahe, ma hodinky skoto za 7K..tohle mi prislo jaka draha sranda, fakt mame omezen rozpocet, vanoce, pak prvni syn narozky, cesta k jeho rodicum..

No tak cela natesena mu davam darek a on to rozbali a hm pekny, zkusil je, pry jsou velky a dal je do skrine a sel k pc.. To me zklamalo, vyndala jsem je a rikam, to jsou ty z vylohy, ty se ti libily a on je vzal a jo dobry a dal je 2 letemu synovi! Ten je hodil na zem! Tak jsem se neudrzela a rikam, jestli je normalni, ze co kdyby se rozbily a on, ze co jecim, ze vse kazim.. A pak spzstil, proc kuluju takove veci, pak zas, ze rafsi nic, ze se mu libili ty drszsi, rikam, ze ty si nemuzem dovolit a on, ze by si je koupil treba za rok.. A vlastne mi daval najevo zklamani, tak ja nevim, ze jsem se na nej nevyprdla, setrim jak blbec. Chci mu udelat radost, copak hodinky za skoro 7K jsou malo, jako ja mam RD a on bere prumerny plat.. Poprve nez uvidel ty drazsi se mu libily..fakt me nastval, sedi u pc a nekomunikuje.. Ja se tak tesila az mu to dam.. A pise tchyne, tak co, jakou mel radost, nechci ji kazit naladu, ale nemam chut popisovat jeho radost, kdyz to bylo takhle a vymyslet si.. Chce se mi brecet.. Ja mela 30 loni a dostala jsem kytku a bonbosku.. Fakt jsem blba, ze se snazim.. Myslela jsem, jak bude rad..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3515
9.12.19 22:12

Vy asi budete mít větší problémy než dárek k narozkám, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1813
9.12.19 22:14

Promiň, asi ti to nepomůže, ale je to a nechci to ani psát… :pocitac: a ta kytka a bomboska k tvým 30nam to snad nemyslíš vážně… :zed: dala bych mu bombosku a víno z Lidlu… :nevim: je to sobec :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4432
9.12.19 22:14

Obvykle by dospělý člověk měl dát najevo radost z každého dárku. Z úcty k darujícímu. Navíc, když si to původně přál. Urazilo by mě to a divila bych se, proč se tak chová. V mém vztahu by mě to skutečně zaskočilo. Jaký je tvůj vztah? Nemáte nějaké problémy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6063
9.12.19 22:15

Tak se tolik nesnaz, očividně si to tvůj manžel nezaslouží, hodinky bych vrátila, peníze od rodiny bych mu dala, ať si koupí něco sám chytrák..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5137
9.12.19 22:17

Mě by třeba hodinky za 7000 nepotěšily :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20539

Na takových to dárcích se májí obá domluvit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120

Vrátila bych hodinky, dala mu peníze a ať si koupi sám ty za těch 11k.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale

Nekryla bych ho před tchyni, řekla bych jí pravdu. Hodinky bych hned zítra šla vrátit a příbuzným vrátila peníze. Jinak bych též řekla, že tohle asi bude vyvrcholení nějakého jiného problému?

• Citovat
  • Nahlásit
408

Nic si z toho nedělej, my neslavíme ani narozky ani svátky prostě nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
9.12.19 22:19
@Alušáček píše:
Tak se tolik nesnaz, očividně si to tvůj manžel nezaslouží, hodinky bych vrátila, peníze od rodiny bych mu dala, ať si koupí něco sám chytrák..

Přesně… na Vánoce vy dostal něco do 1tis aby něco měl. Toto mi přijde neuvěřitelně drze a sprosté vůči zakladatelce…
Zakladatelko co kupuje on tobě??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
9.12.19 22:19
@Lalelale píše:
Nekryla bych ho před tchyni, řekla bych jí pravdu. Hodinky bych hned zítra šla vrátit a příbuzným vrátila peníze. Jinak bych též řekla, že tohle asi bude vyvrcholení nějakého jiného problému?

Přesně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
9.12.19 22:20
@Anonymní píše:
Ahoj,
Jdu sem vypustit paru..

Manzel ma 30, ja jsem ted na RD, meli jsme ted vetsi vydaje, oprava auta, rozbila se pracka, koupe nove, manzel byl 14 dni nemocny, takze mensi vyplata..

Jenze ma 30 a ja mu chtela udat radosz, setrila jsem na hodinky.. K 30 drazsi.. Prispeli mi jeho rodice a moje segra, oni 1500 a segra 500. Koupila jsem mu Diesel za 6800..cela natesena.. Chtela jsem udelat oslavu, nejdriv, ze je zbytecne ji delat, rodice bydli daleko (prijedem na svatky, rekli, ze mu mam hodinky dat za vsechny). Chtela jsem udelat dort, zjistil, ze planuji dort a rekl mi, ze neni dite, pritom rad sladky.. Ok.. Zadny dort.. Dnes jsem mu koupila ty hodinky, driv se mu libily, pak si vsiml jinych, ale ty byli za 11 tis skoro, ti je mimo nas rozpocet, uz tohle bylo drahe..

Udelala jsem vyzdobu a koupila vino, uz me nastvall tim, ze rekl, co je to za vino, rikam z vinoteky, stalo 450..no nezavdecila jsem se, ano, ma rad sampus Cliqot, Moet, ale rikala jsem si, drahe, ma hodinky skoto za 7K..tohle mi prislo jaka draha sranda, fakt mame omezen rozpocet, vanoce, pak prvni syn narozky, cesta k jeho rodicum..

No tak cela natesena mu davam darek a on to rozbali a hm pekny, zkusil je, pry jsou velky a dal je do skrine a sel k pc.. To me zklamalo, vyndala jsem je a rikam, to jsou ty z vylohy, ty se ti libily a on je vzal a jo dobry a dal je 2 letemu synovi! Ten je hodil na zem! Tak jsem se neudrzela a rikam, jestli je normalni, ze co kdyby se rozbily a on, ze co jecim, ze vse kazim.. A pak spzstil, proc kuluju takove veci, pak zas, ze rafsi nic, ze se mu libili ty drszsi, rikam, ze ty si nemuzem dovolit a on, ze by si je koupil treba za rok.. A vlastne mi daval najevo zklamani, tak ja nevim, ze jsem se na nej nevyprdla, setrim jak blbec. Chci mu udelat radost, copak hodinky za skoro 7K jsou malo, jako ja mam RD a on bere prumerny plat.. Poprve nez uvidel ty drazsi se mu libily..fakt me nastval, sedi u pc a nekomunikuje.. Ja se tak tesila az mu to dam.. A pise tchyne, tak co, jakou mel radost, nechci ji kazit naladu, ale nemam chut popisovat jeho radost, kdyz to bylo takhle a vymyslet si.. Chce se mi brecet.. Ja mela 30 loni a dostala jsem kytku a bonbosku.. Fakt jsem blba, ze se snazim.. Myslela jsem, jak bude rad..

Je to pitom..ec :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 22:21

@mamina89 my se tenkrat domluvili, syn mel rok, rd 7500, ja nejsem moc materialni, nechtela jsem nic, ja si na darky mic nepotrpim, i kdyz mohl byt originalnejsi, mam rada fotky s detmi, tak nejaky fotoplatnu, ale o to nejde.. Ted jsme se tez douvili, ze nebudem mic utracet, o to jsem myslela, ze bude mit vetsi radost a timhle me dostal.. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
6026
9.12.19 22:21

Neni za tim neco jineho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie