Manžel říká, že mám se sebou něco dělat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 23:15
Manžel,reakce,nelibi se mi

Ahoj
Omlouvam se za anonym, ale snad pochopite.
Jsem s manzelem 11let, mame dve deti.Po porodu jsem pribrala, ale snazim se vratit na puvodni vahu. Posledni dobou ma manzel reci jako, ze jsem doma zpitomnela, s vahou ze mam neco delat.Asi nechape, ze se snazim, ale ono to nejde, tak rychle jak bych sama chtela. Kouka na filmy, kde je nejaka baba a pomlaskava ci to jeho hmmm, silene me to srazi.Jaky na to mate nazor vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Ivčis
Závislačka 4396 příspěvků 09.10.14 23:17

Je to blboň, dělá to schválně. Já bych dělala to samé :pankac:.

palapa
Závislačka 2949 příspěvků 09.10.14 23:18

Me by se tyhle reci nelibily. Kdyz ma nejake takove narazky. Zprazim ho na dve doby.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 23:19

Ja si uvedomuji, ze uz to neni co byvavalo. Navic jsem posledni dobou ve stresu a toto mi taky moc k pohode neprida.Dela to posledni mesic.Driv nikdy.

pikola
Generální žvanilka 20160 příspěvků 09.10.14 23:21

Tak otazka zda mas navic 5 nebo 25kg. Treba se jen nejak snazi te trochu dotlacit zhubnout a holt to jinak nez jako de.bil neumi..

palapa
Závislačka 2949 příspěvků 09.10.14 23:23

To je jasny, ze po dvou detech asi nebudes modelka. Ach jo. Nechapu, ze se tim znepokojujes. Tak jo, vyprdni se na domacnost a chod cvicit kazdy den a tak dale a tak dale.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 23:23

@pikola diky tomuto, nemam chut s nim ani nic mit. Resim celou domacnost, ptze je vecne v trapu.Cas na sebe nemam prakticky zadny. :| Mam o 10kg navic

pikola
Generální žvanilka 20160 příspěvků 09.10.14 23:24

No a kde je? Tak se s nim dohodni at obstara deti a ty at mas cas na sebe, ne?

Gorlami
Závislačka 3284 příspěvků 09.10.14 23:26

Mozna mu nejaky jeho kolega neco rekl a on se ted za tebe treba stydi :nevim: a chce te nejak prinutit zhubnout, ale dela to teda pekne blbe :?. Kolík si pribrala? Promluvila bych s nim, rekla mu, jak se citis, koupila si permici do posilky, decko dala jemu na hlidani a zacla cvicit. Clovek si tak i vycisti hlavu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 23:27

@pikola v praci, pote v garazi dela melouchy, ci na fotbale jednou tydne, nebo u kamarada

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 23:30

@Gorlami joooo,jenze to by musel byt nekdy doma. U neho za chvilku prijdu, jsou treba dve hodiny.Ja jeho kolegy z prace neznam, oni neznaji me.

pikola
Generální žvanilka 20160 příspěvků 09.10.14 23:30

No a ty mas taky svoje volno treba jednou tydne? Jetsli ne, nechu mu doma deti a nekam bez, treba behat, cvicit, cokoliv.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 23:31

@pikola nemam,max. kdyz jdu za nim na zahradu, kde mama i garaz, ze si deti hraji chvilku u sousedu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 23:32

Sem tam prijde treba v sedm vecer domu a rekne bez nekam na navstevu, ale to uz jsem obvykle tak ztahana, ze jsem rada, ze ziju.Nebo opravdu nemam kam jit, kdyz nejsem predem ohlasena.

Aríí
Generální žvanilka 24799 příspěvků 09.10.14 23:32

To je teda hloupý chování od dospělýho chlapa. Řekla bych mu to, že mi to vadí. Za mě je to krajně nevhodný.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >