Reklama

Manželská poradna okres Ústí nad Orlicí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 14:25
Manželská poradna okres Ústí nad Orlicí

Prožíváme s manželem velkou krizi, už se to s přestávkami táhne docela dlouho. Nemáte zkušenosti s dobrou manželskou či rodinnou poradnou? Okres Ústí nad Orlicí a okolí. Děkuji.

Reklama

Reakce:

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 04.02.18 15:18
@Anonymní píše:
Prožíváme s manželem velkou krizi, už se to s přestávkami táhne docela dlouho. Nemáte zkušenosti s dobrou manželskou či rodinnou poradnou? Okres Ústí nad Orlicí a okolí. Děkuji.

Rozvod…a dohodnout se co dal pokud jsou male deti..

tterka
Kelišová 5419 příspěvků 04.02.18 16:04
@Andy27 píše:

A to jako proč? Není rozvod až to poslední řešení? Zakladatelka s manželem chtějí očividně svou krizi řešit, tak nevím, proč tomu ještě nedat šanci.

Zakladatelko, s poradnou nepomůžu, ale držím palce, ať vše dopadne k tvé spokojenosti.
Já s manželem měla kdysi před lety také dlouhodobou obrovskou krizi. Slovo rozvod u nás padalo i několikrát denně. Přesto jsme vše zvládli, trvalo to dlouho, ale stálo to za to. Nyní to bude skoro 18 let, co jsme spolu a jsem šťastná, že jsme to tehdy ustáli :srdce:.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 16:23
@Andy27 píše:

a proč hned rozvod?…To je snad až to krajnější řešení, nepodvádíme se, neponižujeme se, nebije mě, děti manžela zbožňují…Vázne nám komunikace, je toho na nás hodně, potřebujeme nějakého prostředníka, které z pohledu z venku naši situaci vyhodnotí a poukáže na naše chyby a na čem máme zapracovat. Teda takhle si to aspoň maluju. Jsme oba paličáci a trochu sobci. Děti nám berou spoustu energie, já potřebuju mít aspoň chvíli denně pro sebe-tzn. vypadnout z baráku, času málo. Prostě klasika, nemyslím, že jsme první a poslední, koho spěch doby doběhl…na rozvod ale opravdu nepomýšlím, manžela si vážím a vlastně ho mám moc ráda a chybí mi, ale nějak jsme k sobě ztratili cestu.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33136 příspěvků 10 inzerátů 04.02.18 17:00
@Andy27 píše:

Proč rozvod? Navíc když zakladatelka evidentně problém řešit chce?

Zakladatelko, zkus tohle: http://www.poradnapardubice.cz/
Nebo napiš na adresu poradna@volny.cz, paní psycholožka může poradit a podle konkrétního problému nasměrovat na správné místo.

Adinka_2012
Závislačka 2602 příspěvků 9 inzerátů 04.02.18 19:58

@Tiger-lily …omyl

Příspěvek upraven 04.02.18 v 19:59

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 19:59
@Tiger-lily píše:
Proč rozvod? Navíc když zakladatelka evidentně problém řešit chce?Zakladatelko, zkus tohle: http://www.poradnapardubice.cz/
Nebo napiš na adresu poradna@volny.cz, paní psycholožka může poradit a podle konkrétního problému nasměrovat na správné místo.

díky za odkaz

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >