Manželská poradna / psycholog – hledám v Ostravě

Anonymni
26.12.07 18:28

Manželská poradna / psycholog Ostrava

Ahoj,
poradíte mi prosím nějakého dobrého psychologa v Ostravě?
Mám v poslední době pocit, že to mezi náma s manželem dost skřípe, ale čím víc to řeším, tím víc se do toho zamotávám a jaksi to nemůžu rozmotat :D
Prostě bych potřebovala někoho nezávislého, kdo mě vyslechne a pomůže mi utřídít si myšlenky. A svěřit se kamarádkám je sice dobré, ale ty jsou na tom mnohdy hůř než já :( Rozhodně neuvažuju o rozchodu, naopak chci určitě ve vztahu zůstat, akorát bych ho ráda zlepšila a nějak nevím jak…
Díky moc,
Milada

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2786
26.12.07 22:59

Psychologa bohuzel osobne zadneho v Ove neznam, ale co zkusit tohle?

http://css-ostrava.cz/

N.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
27.12.07 14:33

Já jsem dostala doporučení na PHDr Koťátkovou : Na Hradbách 546/8
702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
Tel. 596 121 068 Zkus se objednat, prý dělá i terapie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
31.3.08 10:51

Hezký den, moc prosím a ptám se na totéž, co zakladatelka diskuze. Nemáte někdo nějaké nové zkušenosti s manželskou poradnou v Ostravě?
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
26.4.08 20:01

nevěra

Dobrý den S manželem jsem 27 let(plus 3 roky chození),te´d jsem mu zjistila nevěru,mluvili jsme spolu co bude snáma dál,jen mi řekl,že se té nové přítelkyně nevzdá,ale nás má prý rád,není to ještě vyřešený,ale přemýšlí odchodu,myslím si ,že neví přesně co chce cítim to,že sté druhe strany je na něj tlačeno,prosila bych o radu už vážně newím jak dál,manželství bych chtěla udržet.Předem děkuji za odpově´d Alena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6429
26.4.08 21:36

Alenko, napiš to jako nové téma, ne jako příspěvek k diskuzi, se ktero to nemá souvislost… takhle tě holky, co si podobným očistcem prošly, těžko najdou…

Držím palce,

E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Floyd
29.8.11 17:23

TXT

Rozhodně bych se přiklonil k dobré poradně. Svěřit se kamarádkám? Nevím, mám s tím špatnou zkušenost. Partnerka se svými problémy svěřila „kamarádovi“ a ten to pochopil tak, že ji musí zachránit a přes vymývání mozku, sprosté esemesky až po napadení se ujal role zachránce a vměšovatele do vztahu, který byl ve své době křehký hlavně mojí vinou. Snahu o nápravu mi tento"kamarád" opravdu velmi „ulehčoval“.

• Nahlásit
  • Citovat
Marie 63
27.2.12 13:22

problémy po 30 letech manželství

Dobrý den,
může mi někdo poradit a nebo má stejnou skušenost jako já ?jsem 30let vdaná za jednoho partnera nyní poslední 3 roky jsou zoufalé jak co se týče sexu tak běžného hovoru vždycky jsem si myslela že každou situací zvládnu nyní vidím že to nelze skřípe náš vvztah na všechny strany a bohužel si toho všimly i děti ,můj muž tvrdí že nemá co řešit obávám se že na poradnu jej nedostanu poradí mi někdo mám si najít milence ?jak už mi radily nebo všechno snášet a přetvařovat se jak máme skvělé manželství to nechci za jakou koliv radu budu vděčná. díky.M.

• Nahlásit
  • Citovat
27.2.12 14:41

Ahoj, náhodou jsem narazila na diskusi… To, co píšeš znám ze svého velmi blízkého okolí. Poradím asi jediné, jdi do poradny (nebo k psychologovi)sama, pokud tam nedostaneš manžela. Utřídíš si myšlenky a uvidíš. Třeba se manžel časem přidá. Každopádně držím palce..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Natura
15.8.12 13:01

nevěra

Pokud chcete zůstat spolu a zachránit vztah, tak na něj rozhodně netlačte, aby se rozhodnul. Chce to sebrat poslední síly, zvednout hlavu, udělat si novou image a začít znovu žít. Nechoďte zničená a utápená, muž to neocení a vy klesnete v jeho očích. Třeba by jste si taky mohla najít nového partnera, a to levou zadní :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
lihow
15.8.12 13:43

mužský přechod zasáhl nemilosrdně

Vypadá to, že Marie se svým partnerem po 30 letech manželství dostala do problémů „mužského přechodu“. Ani není divu, že situace se jí vymyká z rukou. Jakmile chlap začně přicházet o prožitky a schopnost mít uspokojivý sex, jeho psychika jde rapidně dolů. Zásadně se tu mění kvalita života.

• Nahlásit
  • Citovat
1546
31.5.15 13:44

Holky, prosím, znáte osvědčeného psychologa, psychoterapeuta, manželskou poradnu v Ostravě a okolí, který se zabývá rodinnou terapií, získání partnerské důvery po manželské krizi a vyrovnání se s nahromaděným stresem v souvislosti s dětmi a partnerem? Budu ráda za konkrétní jména, se kterými máte vy nebo vaši nejbližší reálnou zkušenost. Nutně potřebuji „někoho“ navštívit :), ale nemám žádné konkrétní doporučení. Pište, prosím, i SZ, pokud nechcete napsat do diskuze. Děkuji moc :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
1.6.15 08:34

SKVĚLÁ je psycholožka paní Pátíková, sama jsem u ní byla, zde odkaz http://www.psycholog-ostrava.net/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22369
1.6.15 21:47

Poradna při centru pro rodinu a sociální péči, sídlí na syllabove ve Vítkovicich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.16 15:42

Dobrý den, můžu doporučit psychologa MUDr. Vladimira Savčenka. Má téměř 30 let praktických zkušeností s partnerskými a manželskými vztahy. Dává jednoduché a funkční návody. Sídlí nedaleko od Ostravy a konzultuje i přes Skype.
Na webu jsou i praktická videa. www.savcenko.org

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama