Manželství a sex. Jsem chlap je mi 53 let

Anonymní
13.2.21 16:23

Manželství a sex. Jsem chlap je mi 53 let

Jsem chlap je mi 53 let. Myslel jsem si, že sex k životu a k manželství patří. Manželka mi dokazuje opak. rok a půl tuto činnost neprovozujeme. Máme velký dům, jsou dny kdy se ani doma nepotkáme. Již několikrát jsem ženě říkal, že to není v pořádku. Žena mi říká stále jak mne má ráda. Já ji prostě nevěřím. O sexu a svých potřebách jsem jí několikrát říkal, vždy bez odezvy. Nevím co si mám o tom myslet. Máte některá v tom zkušenost?

Ať mi žena promine ale půjdu jinde.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2254
13.2.21 16:27

A jak jinak vypadá váš vztah? Intimita? Nemá žena nějaký psychický problém? Menopauzu? Rozhašené hormony?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
13.2.21 16:32
@Rive píše:
A jak jinak vypadá váš vztah? Intimita? Nemá žena nějaký psychický problém? Menopauzu? Rozhašené hormony?

Náš vztah - žena říká dobrý a já spokojen nejsem
Psychický problém? - o žádném nevím
Menopauza ano
Rozhašené hormony? nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2254
13.2.21 16:39

No a ta intimita? Objímáte se? Pusinkujete? Mluvíte spolu? Trávíte spolu čas?

Menopauza mohla udělat svoje, někdy je potřeba hormonální léčba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
13.2.21 16:42
@Rive píše:
No a ta intimita? Objímáte se? Pusinkujete? Mluvíte spolu? Trávíte spolu čas?Menopauza mohla udělat svoje, někdy je potřeba hormonální léčba.

No a ta intimita? Objímáte se? Pusinkujete? Mluvíte spolu? Trávíte spolu čas?
Nic z toho neděláme.

Napadá mne proč jsem se ještě nerozvedl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7343
13.2.21 16:43

Menopauza? Pokud ano mohly by pomoci hormony, dela to zazraky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2254
13.2.21 16:44
@Pavel_Pavel1 píše:
Nic z toho neděláme.Napadá mne proč jsem se ještě nerozvedl…

Tak u vás asi nebude hlavní problém ten sex…zkuste si promluvit, ale jako opravdicky, v klidu si sednout a probrat to všechno.
Nebo pak manželská poradna…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
13.2.21 16:50
@Rive píše:
Tak u vás asi nebude hlavní problém ten sex…zkuste si promluvit, ale jako opravdicky, v klidu si sednout a probrat to všechno.
Nebo pak manželská poradna…

Zkoušel jsem to a bez výsledku.

Vzala si k nám svoji maminku a stará se o ni. Říká, že musí u ní stále být. Proto nic spolu neděláme. (Tedy až na to, že vedeme společnou firmu.) Že prý to musím vydržet.

Nerozumím tomu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
13.2.21 16:53
@Jana525 píše:
Menopauza? Pokud ano mohly by pomoci hormony, dela to zazraky.

Jo to by musela vědět, že je něco špatně, aby šla do doktora.

Včera jsem si nesl nahoru k sobě demonstrativně flašku. Budu to řešit asi flaškou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2254
13.2.21 16:54
@Pavel_Pavel1 píše:
Zkoušel jsem to a bez výsledku.

Vzala si k nám svoji maminku a stará se o ni. Říká, že musí u ní stále být. Proto nic spolu neděláme. (Tedy až na to, že vedeme společnou firmu.) Že prý to musím vydržet.

Nerozumím tomu

Tak ono je hezké, že se stará o maminku, ale měla by pochopit, že se musí pracovat i na vašem vztahu. Nemůže jen předpokládat, že ty to několik let vydržíš.
Navrhla bych poradnu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3819
13.2.21 16:55

Tak pokud se stará o maminku, tak může být dost unavená.. ona i ta menopauza dělá své.. unavenost, náladovost, nic ženskou nebaví, málo energie, zdravotní problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
13.2.21 17:00
@mamina2017 píše:
Tak pokud se stará o maminku, tak může být dost unavená.. ona i ta menopauza dělá své.. unavenost, náladovost, nic ženskou nebaví, málo energie, zdravotní problémy.

Unavená, je já to beru.

Ale co dál? Já jí několikrát již říkal, že to dopadne špatně. Ona ten problém nevidí, nebo nechce vidět.

Nejraději bych se sebral a šel do řiti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7880
13.2.21 17:03
@Pavel_Pavel1 píše:
Nic z toho neděláme.Napadá mne proč jsem se ještě nerozvedl…

A řešil jsi to s ní nějak, kromě toho, že jsi řekl o svých potřebách?
Rozházené hormony - nevím - co je to za odpověď? To se spolu nebavíte nebo co?
Když spolu nemluvíte, těžko můžete mít sex, to je asi jasné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1061
13.2.21 17:08

Rozvadet se v nasem veku jenom proto, ze spolu nespite je totalni blbost, pokud si jinak dobre ve vsem ostatnim rozumite.

Flaska neni reseni.
Nepij, pokud si nenalijes pro radost.
Problemy chlast jeste u nikoho nevyresil.

Tva zena toho ted ma mozna vic, nez dokaze zvladnout, takze nejlepsi by bylo si spolu sednout a o problemech si promluvit. Otevrene, nabidnout ruzna reseni. I ta drasticka, tzn. ze si sex najdes jinde. Sam bych ten problem resil az tehdy, pkud by zena odmitla jakoukoliv snahu.

Bohuzel se to ve vztazich obcas stava, ze jeden si vezme to pravo rozhodnout za oba, ze se sexem konci.

Ale ta skutecnost, ze z vaseho vzthau zmizely veskere dotyky a intimnosti a nemate vubec zadny telesny kontakt ( nejen sex), to nasvedcuje mozn ai horsim problemum.

Preju ti hodne stesti, az to dobre zvladnete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3819
13.2.21 17:09
@Pavel_Pavel1 píše:
Unavená, je já to beru.

Ale co dál? Já jí několikrát již říkal, že to dopadne špatně. Ona ten problém nevidí, nebo nechce vidět.

Nejraději bych se sebral a šel do řiti…

ale nic nečtu o tom, co pro to míníš dělat ty? jen, že jsi mluvil, zvažuješ rozvod a novou ženskou. Nic nečtu, že jí budeš nějak nápomocný. Ona může mít taky pocit, že je na všechno sama. a proč by se tedy měla snažit dělat pro tebe-vás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat