Manželství bez sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  07.04.18 22:55
Manželství bez sexu

Ahoj všichni, diskuzí na toto téma je tu dost, ale každý má ten probém tak nějak specifický.
Je nám oběma s manželem skoro 40, 3 děti, manželé 15 let. Ani jeden z nás neztloustl, nepřestal se o sebe starat, spíš naopak. Oba dost pracovně vytížení. Řešili jsme nějaké manželské problémy cca před rokem, při nich jsme si řekli i nepěkné věci, pak jak na houpačce, chvilku sex byl až moc, chvilku vůbec, pak taková mrtvá domácnost, postupně se to zlepšilo, teď už komunikujem vcelku bez problémů, na chodu domácnosti a kolem dětí se bez problémů dohodnem. nemáme finanční problémy ani nic zásadního. Akorát po té krizi se prostě vytratily jakékoliv něžnosti. Nejenom sex, ale i objetí, pusa, podání ruky, nci.
Jsme jak 2 kamarádi.
Trvá to už pár měsíců a já to nedávám. Manžel vůbec nejeví zájem. nevím, jestli ztratil chuť, nebo má milenku (ale to moc nevypadá), nebo uražená ješitnost z toho, co jsem mu při hádkách dřív řekla???
Sex mi chybí, ale rozvádět se kvůli tomu nechci, samozřejmě že hlavně kvůli dětem. Řešili jste to někdo? Milenec by přicházel v úvahu, ale nechci někoho, kdo je od nás a koho znám, to by se dřív nebo pozděj proláklo. Seznamovat se přes seznamku mi přijde divné, psát že nechci vztah jen sex. Mám obavy, že by se ozývali úchyláci, ale možná mám jen předsudky.
U psycholožky jsem byla 2×, ještě v době krize, ale žádný efekt to nemělo. Poradna podle mě nemá smysl, oba víme, kde je problém, ale prostě já za ním prosit nepůjdu a on evidentně za mnou taky nepřijde.
Co myslíte vy?
Uvítala bych rady od někoho, kdo si tím prošel, nebo aspoň rozumně poradí. Díky.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »

Reklama

Reakce:

pepřenka
Ukecaná baba ;) 2437 příspěvků 07.04.18 23:04

Nemusíš přece škemrat. Zkus ho svést. Pokud jsi ho v těch hádkách setřela kvůli sexu, spravit to můžeš zase jen ty.

Anonymní  07.04.18 23:07

@pepřenka Nesetřela jsem ho kvůli sexu, setřela jsem ho celkově, jak při hádce. Svádět ho za stávající situace nebudu.

Borůvka1990
Kelišová 5178 příspěvků 07.04.18 23:12

Podle mě máš uraženou ješitnost i Ty, když škemrat nepůjdeš. Lidi co se to s váma děje? Vždyť život máte jen jeden a ještě k tomu krátkej, tak se sakra povzneste nad imaginární útrapy, udělejte první krok, omluvte se, přiznejte svoje chyby a začněte urovnávat svoje problémy. Když nejde o život, jde o houno.

Šarlota4
Echt Kelišová 9048 příspěvků 07.04.18 23:12
@Anonymní píše:
@pepřenka Nesetřela jsem ho kvůli sexu, setřela jsem ho celkově, jak při hádce. Svádět ho za stávající situace nebudu.

Tak on za stavajici situace asi taky nechce.

Mart81
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 07.04.18 23:13
@Anonymní píše:

Čeho byste ráda dosáhla, abyste byla spokojená se svým manželstvím i sexuálním životem? Jak by to ideálně mělo proběhnout?

Šarlota4
Echt Kelišová 9048 příspěvků 07.04.18 23:13

Nahod sexy pradlo a obtahni ho. Vubec bych se ho neptala :))) :kytka:

Uživatel je onlineLaPaloma
Kecalka 433 příspěvků 07.04.18 23:14
@Anonymní píše:

Pokud už nemáte mezi sebou dusno, tak není důvod trochu přiložit ruku k dílu a napomoct situaci. Pokud někoho už má, tak máš smůlu. Svádět manžela, který se už angažuje jinde je nadlidské úsilí. S menší nadějí na úspěch než u cizího chlapa.
Další možnost je otevřená diskuse. Můžeš se ho zeptat, zda má jinou ženskou, když už nemá o tebe zájem. A uvidíš.

jakanas
Kelišová 6261 příspěvků 118 inzerátů 07.04.18 23:14
@Borůvka1990 píše:
Podle mě máš uraženou ješitnost i Ty, když škemrat nepůjdeš. Lidi co se to s váma děje? Vždyť život máte jen jeden a ještě k tomu krátkej, tak se sakra povzneste nad imaginární útrapy, udělejte první krok, omluvte se, přiznejte svoje chyby a začněte urovnávat svoje problémy. Když nejde o život, jde o houno.

hele neučíš náhodou na GJB?

Anonymní  07.04.18 23:15

Neporadim, jsem na tom stejne.

Ja 44, manzel 48 let, dve deti, zadne financni problemy. Sex jsme meli naposledy v prosinci, takze loni. Merikam, ze predtim bychom lamali rekordy, ale aspon jednou do mesice byl. I to mi tenkrat prislo silene, ake co bych ted za to dala.

Dneska uz mi vytekly nervy a na manzela uhodila, tak pry az on zhubne…vykyvy vahy ma co ho znam pres dvacet let, jeho nadvaha mi vubec nevadi, je vysoky a mne se proste velci udelani chlapi libi. Tak jsem mu aspon vztekle rekla, ze pred mymi letnimi narozeninami mu dam tip na darek, ktery se kupuje v sexshopu.

Coz nic neresi, jak to bude dal nevim. Milence jsem kdysi za bezdetna mela (kdyz muz jako čerstvy novomanzel ac jsme se brali po sedmi letech mel zrejme pocit, ze mne ma jistou a travil veskery volny cas v praci a na svych koniccich), ale po case se pridaly i city, tak jsem to radeji ukoncila a nehodlam si nikoho porizovat jen za ucelem sexu a predstava, ze jsem v 45 skoncila se sexem. 8o

Coz se samozrejme promita i do meho sebevedomi, pripadam se zbytecna a naprosto k nicemu :,( anonymB

Borůvka1990
Kelišová 5178 příspěvků 07.04.18 23:15
@jakanas píše:
hele neučíš náhodou na GJB?

Co to je? :think: :lol:

jakanas
Kelišová 6261 příspěvků 118 inzerátů 07.04.18 23:18
@Anonymní píše:
predstava, ze jsem v 45 skoncila se sexem. 8oCoz se samozrejme promita i do meho sebevedomi, pripadam se zbytecna a naprosto k nicemu :,( anonymB

denní realita spousty chlapů

jakanas
Kelišová 6261 příspěvků 118 inzerátů 07.04.18 23:19
@Borůvka1990 píše:
Co to je? :think: :lol:

ok tak nad nejsi ten perverzák Borůvka co vojede kde co. A jeho kolegyně manželka tomu jen přihlíží.

jakanas
Kelišová 6261 příspěvků 118 inzerátů 07.04.18 23:20

Teda nám letos borůvka chcípla.

Anna766
Hvězda diskuse 60985 příspěvků 07.04.18 23:22
@jakanas píše:
denní realita spousty chlapů

To jí má pomoct?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Reklama