Manželství, děti, vztah neklapne, druhý muž

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 13:58
Manželství, děti, vztah neklapne, druhý muž

Ahoj všem,

Chtěla bych Vaše pohledy..

Po mateřské jsem nastoupila do prace.. Vždycky jsem myslela, že v sem spíš rodinný typ.. Ale v nové práci mě to opravdu začalo bavit. V práci jsem se za 3 roky na ředitelku..

V práci trávím hodně času, hodně vydělam, sehnala jsem si paní na občasné hlídání úklid.. 2 dny v týdnu děti vyzvednu 2 manžel a jednou paní na hlídání…

Manžel je hasič dělá 24h a pak má 3dny volno.. Hodně mu to vadí, že jsem v práci.. Porad do mě rype.. Kvůli všemu.. Ja když přijdu z práce jsem opravdu hotová :(

Dětem se pak snažím věnovat na maximum…

S manzelem jsme se odcizili a po 12 letech nějak nevím jak dál…

A najednou sd objevil někdo.. Kdo. Mi to vše chce dát.. Uznání, obdiv, pochopení, vzrušení…

Na druhou stranu oba víme, že to nejde.. Sejdeme se na kávu, ale to je vše… Přitahuje mě…

Manželovi když řeknu ať si jdeme promluvit o tom prazdnu co je mezi nama, že se to nedá vydržet, tak se o tom nechce bavit, ať si jdu do práce tam jsem v klidu.. :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Tableta
Závislačka 4547 příspěvků 02.03.19 14:06

Působí to na mě tak, že už jsi rozhodnutá :nevim:

BaMaK
Závislačka 2996 příspěvků 19 inzerátů 02.03.19 14:08

Ono je snadné obdivovat někoho, koho vidíš pár hodin v týdnu. Horší to je, když už s dotyčným žiješ a zjistíš, že na tebe a rodinu má málo času. Nedej bože, že se mu hudes muset starat o děti, domácnost… A za to dostaneš unavenou a uhonenou zenskou … Nic ve zlém, rozhodně si nemyslím, že by ženy po prácieli dřít doma a manzel se někde válet. Jen se to snažím ukázat, že prvních pár měsíců zamilovanost může (a je velmi vysoká pravděpodobnost, že se to i stane) vyprchat a budeš tam, kde jsi teď. A to nemluví o dětech manželovi kterým silné narusis/znicis část zivota.....Znam ženy které daly kariéře přednost před rodinou a jsou šťastné, i takové, které jsou kvůli tomu nešťastné. Děti kterym nevadí střídava péče, chůvy, babičky… A děti které jsou v péči psychologů protože nežijí s mámou a tátou dohromady,..... Jak by to bylo u tebe?

pristelepe
Kecalka 122 příspěvků 02.03.19 14:09

On i tvůj muž byl pro tebe kdysi okouzlující, sexy… Dnes je to ale otec tvých dětí. Chápu , vše se teď zda být lepší, než tvůj manžel. Zničíš rodinu. Kvůli poblouzneni.

Lalelale
Závislačka 4136 příspěvků 02.03.19 14:10

Pokud ti manžel na snahu řešit vaše problémy řekne, že je řešit nebude a nebude se o tom bavit, tak je asi tvoje volba o to snadnější. Tímhle stylem totiž i ten nejmenší problém přeroste a vaše problémy určitě nejsou malé. Pokud pořád nejsi rozhodnutá, dala bych tomu šanci a manžela finálně zmáčkla: tohle jsou naše problémy, pojdme o nich mluvit. Pokud ne, tak bude lepší, když půjdeme od sebe. Od manžela bych na tvém místě odešla v případě, že bys od něj odejít chtěla i za předpokladu, že žádný druhý muž není. Ten je totiž momentálně dost idealizovaný a neokoukaný.

terien
Extra třída :D 10779 příspěvků 02.03.19 14:14

Otázka je, jestli ty jsi schopná tu práci kvůli manželovi trochu omezit. Že si promluvite je hezky, ale co po něm chceš? Aby jsi mu vysvětlila, že ti to tak vyhovuje a on to odkyval a přestal prudit. Nediv se mu že ho to štve, vždyť on je buď v práci nebo sám nebo s dětmi. On potřebuje taky ženu a milenku. Na toho nového se vykašli, zbytečně si zkomplikuješ život a víš jak to je, když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Nevěř tomu, že bys u něj měla všechno co chceš. Já ti radím udělej si volno, ještě s mužem někam na víkend, vyš.kej mu mozek z hlavy a najděte nějaký kompromis.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 14:16

@Tableta

Právě, že vůbec.. A řekla bych, že víc a víc nevím co dělat :( s manzelem bych to chtěla urovnat, chápu, že mu to musí vadit, že jsem pořád pryč. Na druhou stranu pak půjde moje práce na druhou Kolej a to už vůbec nevím jestli chci. Vlastně nevím co chci. Jsem vyčerpaná

nostress
Extra třída :D 14680 příspěvků 02.03.19 14:16
@Anonymní píše:
Ahoj všem,

Po mateřské jsem nastoupila do prace.. Vždycky jsem myslela, že v sem spíš rodinný typ.. Ale v nové práci mě to opravdu začalo bavit. V práci jsem se za 3 roky na ředitelku..

V práci trávím hodně času, hodně vydělam, sehnala jsem si paní na občasné hlídání úklid.. 2 dny v týdnu děti vyzvednu 2 manžel a jednou paní na hlídání…

Manžel je hasič dělá 24h a pak má 3dny volno.. Hodně mu to vadí, že jsem v práci.. Porad do mě rype.. Kvůli všemu.. Ja když přijdu z práce jsem opravdu hotová :(

A najednou sd objevil někdo.. Kdo. Mi to vše chce dát.. Uznání, obdiv, pochopení, vzrušení…

Na druhou stranu oba víme, že to nejde.. Sejdeme se na kávu, ale to je vše… Přitahuje mě…

Manželovi když řeknu ať si jdeme promluvit o tom prazdnu co je mezi nama, že se to nedá vydržet, tak se o tom nechce bavit, ať si jdu do práce tam jsem v klidu.. :(

A do té doby, než jsi šla do práce, povýšila, a potkala „pana božského“, byl váš vztah v pořádku?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 14:16
@terien píše:
Otázka je, jestli ty jsi schopná tu práci kvůli manželovi trochu omezit. Že si promluvite je hezky, ale co po něm chceš? Aby jsi mu vysvětlila, že ti to tak vyhovuje a on to odkyval a přestal prudit. Nediv se mu že ho to štve, vždyť on je buď v práci nebo sám nebo s dětmi. On potřebuje taky ženu a milenku. Na toho nového se vykašli, zbytečně si zkomplikuješ život a víš jak to je, když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Nevěř tomu, že bys u něj měla všechno co chceš. Já ti radím udělej si volno, ještě s mužem někam na víkend, vyš.kej mu mozek z hlavy a najděte nějaký kompromis.

Dekuji :kytka:

Jana525
Kelišová 5412 příspěvků 02.03.19 14:19

Pro me osobne je dulezite ve vztahu, podporovat se vzajemne, aby clovek rostl. U vas mi pripada, ze manzel toho neni schopen. Taky tvuj karierni postup pro nej muze byt velkym sokem a ne kazdy chlap se s tim umi srovnat. Chce to mluvit, mluvit. Pokud on nema zajem, tak pak neni co zachranovat. Ale k jinemu chlapovi bych neutikala. Nejdrive bych se snazila spravit ci pripadne bohuzel uzavrit soucasny vztah.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.19 14:19
@nostress píše:
A do té doby, než jsi šla do práce, povýšila, a potkala „pana božského“, byl váš vztah v pořádku?

Nad tím jsem taky uvazovala.. A popravdě nevím.. Asi jsem to neřešila.. Asi taková ta klasika.. Sex 1× týdne, řešili jsme děti.. Jednou za půl roku na nějakou večeři, ale nikdy jsme si extra neměli co říct.. Ale neměla jsem srovnání.. Připadalo mi to normální…
Teď jsem trochu u toho druhého v iluzi.. Vim :mrgreen:

Jogrr
Závislačka 4746 příspěvků 02.03.19 14:21
@Anonymní píše:
Ahoj všem,

Manželovi když řeknu ať si jdeme promluvit o tom prazdnu co je mezi nama, že se to nedá vydržet, tak se o tom nechce bavit, ať si jdu do práce tam jsem v klidu.. :(

Neblbni, kava a obdivne pohledy se za chvili omrzi. Jste spolu par hodin, chapu, ze je to hezke. Vezmi si dovolenou, jedte s muzem na relax jen vy dva a hodne spolu mluvte, najdete v sobe tu holku a kluka, kdyz jste se do sebe zamilovali.
Drzim palce!

terien
Extra třída :D 10779 příspěvků 02.03.19 14:25
@Anonymní píše:
@TabletaPrávě, že vůbec.. A řekla bych, že víc a víc nevím co dělat :( s manzelem bych to chtěla urovnat, chápu, že mu to musí vadit, že jsem pořád pryč. Na druhou stranu pak půjde moje práce na druhou Kolej a to už vůbec nevím jestli chci. Vlastně nevím co chci. Jsem vyčerpaná

Hele musíte trochu ustoupit oba. Jednoduchý to nebude, ale jestli se máte rádi a chcete spolu být, tak bych o rozvodu neuvažovala. Zkus udělat ten první krok ty, třeba manžel bude taky přístupnější když uvidí, že se snažíš. Držím palce :kytka:

flybe
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 02.03.19 14:36

Chtelo by to nejaky cas pouze s manzelem.Asi zarli na praci,sikovnost a hlavne,ze na nej nemas cas a obejdes se bez nej?

Tamtoho bych ignorovala, ti to zkomplikuje celou situaci.

Kdyz mate pani na hlidani tak sup nejaky vikend spolecny :kytka:

Brumbera
Kecalka 222 příspěvků 02.03.19 14:43

No ja bych to podle toho co pises, resila opravdu jen s manzelem, pana vzrusujiciho bych dala na chvili na druhou kolej… Ale prosimte nevzdavej se neceho, co te bavi!!!! Pokud se nestiha domacnost, tak holt budete muset omezit sve pracovni vytizeni, nebo proste nejak jinak nastolit kompromis. Jestli chce manzel po tobe, abys slehla s praci, tak je to sobecke…

Manzela musis nejak natlacit do rozhovoru, po 12ti letech musis uz sama vedet, co na nej zapusobi, prece to neni prvni neshoda, kterou mate ne? A nebo jsi je doposavad proste neresila, protoze manzel nechtel mluvit? To muze byt take duvod te prazdnoty, to vznika nedostatkem vztahu…on treba ten pocit nema…trebu mu vyhovuje nemluvit…ale vzal si tebe a ty potrebuje rozhovor, takze pokud v tom chce dal byt, tak musi s tebou tyhle veci probirat a resit…a nebo se rozejdete…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama