Manželstvo bez intímneho života - dôvod nadváha !

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 23:07
Manželstvo bez intímneho života - dôvod nadváha !

Ahojte,

Ako z kruhu von?

Partnerka je nahnevaná, že nechem sex už 2 roky a no ja nechcem pretože má 109kg na 168cm a keď sa vyzlečie tak už nemám záujem…

Ako z kruhu von ona obviňuje mňa, že ja nechcem ale mne sa nepostaví pri pohľade ako vyzerá.

Máme iba a ja 34 a ona 31 rokov v tehotenstve pribrala vyše 35kg a ďalej priberá aj po pôrode… Ak jej naznačím, že by sa mala zdravšie stravovať tak sa urazí, že ju mám lúpiť takú ako je a že vzťah nemá zmysel keď ju neľúbim takú aká je…
Lenže pri pohľade na ňu sa mi jednoducho nepostaví tak ako mám s ňou milovať? Viete si predstaviť milovanie s partnerom ktorý Vás už vôbec nepriťahuje kvôli veľkej nadváhe?

Máme krásneho syna, len milostný život skončil otehotnením… Neviem si predstaviť už sex s ňou pri tom ako vyzerá. Schudnúť nemá záujem lebo mám ju ľúbiť takú aká je… Som nešťastný ako ju motyvovať aby pre náš vzťah niečo spravila?

Ďakujem za vaše rady a skúsenosti,

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Reakce:
GabinkaCh
Závislačka 3606 příspěvků 29.03.19 23:13

Já se ti nedivím a ona by se měla vzpamatovat

anupati
Kelišová 6836 příspěvků 29.03.19 23:13

Neporadím, musí chtít ona. Když taková nebyla na začátku vztahu a není to zdravotní problém, který by způsoboval růst váhy bez ohledu na stravu a nebavíme se o pár kilo navíc…tak je to prostě z její strany alibismus, že ji musíš milovat takovou jaká je. Ano, třeba jako člověka můžeš dál, pro jeho vnitřní krásu, ale z toho se ti asi nepostaví :nevim: Sama řeším něco podobného, ne úplně, ale…prostě jedna ruka nepleská :nevim:

sirikit
Nadpozemská drbna 29400 příspěvků 29.03.19 23:19

A jí samotné její váha nevadí? 8o
Protože před těhotenstvím musela vážit řekněmě do 70 kg a vypadat dobře… + 35 kilo a dál přibírat, fakt se divím, že se jí vůbec chce do sexu. Já bych při téhle váze z burky nevylezla. :oops: :oops: :oops:

LaPaloma
Závislačka 2694 příspěvků 29.03.19 23:20

Měl bys jí na rovinu říct, že se ti prostě nepostaví. Snad ví, že to není jenom o lásce.
Kdyby to bylo o lásce, tak se tolik nehledá sex mimo manželství. Prostě to je i o té přitažlivosti. Musíš jí jasně říct, že MÁŠ RÁD JEJÍ SRDÍČKO, ALE NELÍBÍ SE TI TĚLÍČKO. A že CHCEŠ, aby to změnila a začala něco dělat.
Ona bude potřebovat asi nutričního poradce, protože je to těžký se najednou změnit. Bude lepší, když si skutečně někam zajde a ten poradce jí podle toho, kolik teď jí, spočítá kolik má sníst do budoucna (aby necítila hlad). V jejím věku to ještě půjde, do těch 40 se hubne docela dobře.

Spousta - až většina mladých holek je jako bečky. Prostě strašně žerou. Dokud žila moje kdysi skoro 100 letá babička, tak kroutila hlavou a říkala - „kdo na ně vleze“ … (když viděla mladou neskutečně vyžranou holku na ulici). Málo o sebe dbají.

Primaanova
Povídálka 11 příspěvků 29.03.19 23:22

No ty jo. Strašný náhled na intimní život. Každý z nás zestárne a změní se fyzicky. Tělo už nikdy nebude jako dřív. Sportování vyžaduje spoustu energie a chuti, kterou někteří lidé prostě nemají. Sex je o intimitě o chvilce, kterou prožíváte jen vy dva. Jako žena to asi vidím jinak, ale vím jak bolí, když vás druhý odmítá. Je to cesta ke konci. Sex k životu patří, bez něj nemá šťávu. Proto dříve nebo později bude partnerka hledat útěchu jinde a určitě ji najdete.

Martha03
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 29.03.19 23:24

Nedivím se, ta váha je vysoká. Je otázka proč pribira a co si tím kompenzuje. Jestli není sama se sebou spokojená a místo toho, aby to řešila se dal jen přejídá. Není pravdou, že ji musíš lopat jen proto, že ti porodila dítě a ty prostě musíš. Jenže těžko radit, my ji neznáme a tak se nedá říct žádná univerzální rada jak ji to taktně sdělit tak, aby se naštvala co nejméně. Protože se naštve, je to citlivé téma. Zkus nejdříve zjistit proč se dal přejídá a nabírá váhu. Pak nějak nenásilně ji zkus tlačit k chudnuti. Více s ní chodit jen s kočárkem, a chlavne chválit a chválit. Jak na ni jde vidět mírný pokles váhy a jak ji to sluší, to by jí mělo motivovat pokračovat. Ale je to běh na dlouhou trať nějakou dobu to nabirala tak bude nějakou dobu trvat než to půjde zase dolů. Bohužel vždycky lepší hambáč než mrkev, chce to motivaci, aby to rychlé nevzdala. A není lepší motivace než pochvala partnera.

lachtanice86
Echt Kelišová 7640 příspěvků 29.03.19 23:26

Pokud s tím nechce nic udělat ona sama, tak ji můžeš naznačovat jak chceš a bez výsledku

sirikit
Nadpozemská drbna 29400 příspěvků 29.03.19 23:27
@Primaanova píše:
No ty jo. Strašný náhled na intimní život. Každý z nás zestárne a změní se fyzicky. Tělo už nikdy nebude jako dřív. Sportování vyžaduje spoustu energie a chuti, kterou někteří lidé prostě nemají. Sex je o intimitě o chvilce, kterou prožíváte jen vy dva. Jako žena to asi vidím jinak, ale vím jak bolí, když vás druhý odmítá. Je to cesta ke konci. Sex k životu patří, bez něj nemá šťávu. Proto dříve nebo později bude partnerka hledat útěchu jinde a určitě ji najdete.

No člověče, zřejmě jsem povrchní, ale továrním nastavením mě vzrušují vyšší štíhlí chlapi s ostře řezanými rysy. :srdce:
Pokud by mužskej, kterého jsem poznala a zamilovala se do něj přesně takhle, přibral 35 kilo a nehodlal by s tím nic dělat, z toho krásnýho mužnýho obličeje by se mu stal lívanec a místo pekáče buchet medicinbal, chuť na sex s ním by mi strmě klesla a bylo by mi celkem jedno, ve které milovnici přetékajících špeků za mě najde náhradu. ;)

Venetia
Hvězda diskuse 41549 příspěvků 29.03.19 23:37

Nekonečný hon za krásou a stihlosti :think:

sirikit
Nadpozemská drbna 29400 příspěvků 29.03.19 23:43
@Venetia píše:
Nekonečný hon za krásou a stihlosti :think:

Ale ne, spíš to chce nějakou kontinuitu. Že tělo zchátrá v průběhu let, šediny, vrásky a nějaký to kilo navíc, s tím soudnej člověk počítá, ostatně sám chátrá taky. :roll: :nevim:
Ale když se partner/ka vzhledově dramaticky změní během roka, to je pro křehkou, obzvlášť mužskou, psýché docela rána, dyť to čteš.

Ostatně, jak praví klasik: "Šu.at tlustou ženskou je jako jezdit na pinckovi. Velká prd.l až do chvíle, kdy se to dozvědí kámoši. :roll: :zed: " :mrgreen:
Asi nemá zakladatel smysl pro humor. ;)

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 30.03.19 00:13
@Anonymní píše:
Ahojte,

Ako z kruhu von?

Partnerka je nahnevaná, že nechem sex už 2 roky a no ja nechcem pretože má 109kg na 168cm a keď sa vyzlečie tak už nemám záujem…

Ako z kruhu von ona obviňuje mňa, že ja nechcem ale mne sa nepostaví pri pohľade ako vyzerá.

Máme iba a ja 34 a ona 31 rokov v tehotenstve pribrala vyše 35kg a ďalej priberá aj po pôrode… Ak jej naznačím, že by sa mala zdravšie stravovať tak sa urazí, že ju mám lúpiť takú ako je a že vzťah nemá zmysel keď ju neľúbim takú aká je…
Lenže pri pohľade na ňu sa mi jednoducho nepostaví tak ako mám s ňou milovať? Viete si predstaviť milovanie s partnerom ktorý Vás už vôbec nepriťahuje kvôli veľkej nadváhe?

Máme krásneho syna, len milostný život skončil otehotnením… Neviem si predstaviť už sex s ňou pri tom ako vyzerá. Schudnúť nemá záujem lebo mám ju ľúbiť takú aká je… Som nešťastný ako ju motyvovať aby pre náš vzťah niečo spravila?

Ďakujem za vaše rady a skúsenosti,

To není nadváha, ale obezita II stupně. :roll:

Tady ani ta černá nepomůže. Snad psycholog.

- -

To s tím pinckem neznám, ale š.ukat tlstu nieje boh vie čo.

Valerie83
Kecalka 300 příspěvků 30.03.19 00:13

a jak moc se věnuješ dítěti a domácnosti? Má partnerka vůbec nějaký volný čas? Měla by vůbec kdy eventuelně sportovat + potom nějaký čas na regeneraci? Nebo je pořád jen v zápřahu a ty si ještě stěžuješ na to jak vypadá?

rokris
Kelišová 7270 příspěvků 30.03.19 00:25
@sirikit píše:
Ale ne, spíš to chce nějakou kontinuitu. Že tělo zchátrá v průběhu let, šediny, vrásky a nějaký to kilo navíc, s tím soudnej člověk počítá, ostatně sám chátrá taky. :roll: :nevim:
Ale když se partner/ka vzhledově dramaticky změní během roka, to je pro křehkou, obzvlášť mužskou, psýché docela rána, dyť to čteš.Ostatně, jak praví klasik: "Šu.at tlustou ženskou je jako jezdit na pinckovi. Velká prd.l až do chvíle, kdy se to dozvědí kámoši. :roll: :zed: " :mrgreen:
Asi nemá zakladatel smysl pro humor. ;)

:mrgreen: No, už ho humor asi přešel.

sirikit
Nadpozemská drbna 29400 příspěvků 30.03.19 00:30
@Valerie83 píše:
a jak moc se věnuješ dítěti a domácnosti? Má partnerka vůbec nějaký volný čas? Měla by vůbec kdy eventuelně sportovat + potom nějaký čas na regeneraci? Nebo je pořád jen v zápřahu a ty si ještě stěžuješ na to jak vypadá?

80% hubnutí je o stravě, minimálně. Shodit se dá úplně luxusně čistě hlídáním jídelníčku s běžným pohybem kolem domácnosti a s plným žaludkem, když se jí správně. Vím, o čem mluvím - jenom jsem teda neshazovala 30 kilo, protože tak daleko bych to v životě nenechala dojít. :?
Partnera jsem do toho vůbec netahala (vařila jsem si pro sebe zvlášť), moje postava - můj problém. Případně radost, žeano. 8)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »
Váš příspěvek
Reklama