Manželův syn je agresivní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  03.04.18 00:51
Manželův syn je agresivní

Čauky. Já jsem tak vzteklá :cert: Podotýkám, že nikdy jsem manželovi do ničeho co se týká jeho syna (třetí třída) nemluvila, nekomentoval a a vždy to brala tak, že vše je věc jeho rodičů. Na hřišti přeci také nekomentuji matky jak mají vychované děti. Jenže poslední dobou začal být agresivní. Třeba minule hráli videohru a manžel ležel na koberci a on na posteli. Manžel ho v té hře porazil a vyhrál. Tak se úplně nafouknul a začal do otce kopat. Ten vyletěl a to bylo haló. A to je jen jeden příklad z mnoha. Nikdy jsem to nekomentovala a vždy si to manžel vyřešil sám. Jenže to co udělal dneska to už bylo moc. Přišel s ním k nám na šmigrus. Manžel mě vyšvihal a pak dal pomlázku svému synovi (čtyřletá dcera se bála tak se schovala v pokojíku). Ten tu pomlázku otočil a tím hrubým koncem mě začal mlátit hlava nehlava až jsem se normálně musela utéct schovat a zamknout na záchod. Přes celou ruku mám doteď obtisknutý ten hrubý konec pomlázky. Ještě než přišli k nám stavili se po cestě u mojí rodiny vyšvihat holčičky. Večer jsem měla telefonát a dozvěděla jsem se, že jak šel do pokoje za holkama a dospělý byli v kuchyni tak je začal tím hrubým koncem tak mlátit, že jak odešli tak ta jedna mladší přišla s pláčem, že jí to strašně bolí a má několik krvavých šlinců a tu druhou prý taky tak silně švihal a taky měla otisky té pomlázky. S tou starší jsem mluvila po telefonu a říkala, že mu říkaly, že je to moc bolí a prosily ho ať přestane, ale že je švihal dále. Bylo mi řečeno, ať řeknu manželovi ať se nezlobí, ale když se neumí chovat ať už ho k nim příště nevodí. Jak jsem to manželovi řekla dost se zarazil a bylo vidět, že je mu za syna trapně, ale to co mi na to řekl mě zarazilo. Prý no tak už to neřeš, však se zas tak moc nestalo a on asi nevěděl, že je to bolí. Tak to už jsem se vytočila do vrtule a přestala si vidět do pusy. A říkám mu na to nevěděl, že to bolí když je valil tak, že má krvavé šlince a prosily ho ať přestane? To je blbej nebo co? A to se teda stalo milej zlatej. Mám teď chuť se sebrat, vzít ten karabáč a jít k nim domů a toho smrada s ním tak přetáhnout, že by skákal ještě zítra. Jestli vám jako rodičům nevadí se od něj nechat mlátit tak je to váš problém, ale chraň ho ruka páně to ještě jednou zkusit na mě jako dneska a nebo nedej bůh na naší malou tak ho drapnu pod flígr a tak mu tu p.rdel zmaluju, že se bude divit. No zůstal na mě koukat a ani nepípnul. Už jsem fakt strašně vytočená. Potřebovala jsem to že sebe někde dostat.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Reakce:

Aneeta
Povídálka 21 příspěvků 03.04.18 01:10

No pokud je s nim takovéhle problém.. 8o tsk to koukám, pomalu zacina prerustat rodiče..To se taky může stat, že za par let to bude ještě větší ranar.Co s time dělá manžel?

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1547 příspěvků 03.04.18 01:23
@Anonymní píše: ......Ten tu pomlázku otočil a tím hrubým koncem mě začal mlátit hlava nehlava až jsem se normálně musela utéct schovat a zamknout na záchod......
:mrgreen: úplně normální pomlázka a :nevim:, proč jsi mu kazila den. :zed:

glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 03.04.18 02:17

@Jirka765 tobě to přijde normální? Dospělou ženu budiž, ale zmlátit nějakou malou holku tak, že má krvavé šrámy? Bych mu tu pomlázku vyrvala z ruky a tak bych ho s ní šlehla, že by pro něj na do smrti Velikonoce byli sprosté slovo a otce bych přibrala druhou ránou po palici, aby věděl co jeho synáček dělá druhým dětem.

jannina1
Závislačka 3841 příspěvků 03.04.18 02:22

Kluk se trochu vic rozvasnil a uzival si prevahu. Manzel mu mel objasnit, ze se mlati symbolicky:)Ona v tech klukach agrese trochu je, ale ty delas z toho zbytecny halo..

Petruna21
Echt Kelišová 9241 příspěvků 03.04.18 03:01

Ani se ti nedivím že jsi naštvaná, kdo by nebyl?? :think: tohle je teda moc a zas není tak malý aby nepochopil slovo že to bolí ať přestane.

jantar71
Povídálka 15 příspěvků 03.04.18 05:06

)Ona v tech klukach agrese trochu je, ale ty delas z toho zbytecny halo.. [/citace
Kluk v 9 letech kope ve vzteku do vlastního otce a trocha agrese? To mi nějak hlava nebere.Co bude dělat v 15ti? Ikdyž by nebyl můj vlastní dala bych mu najevo, že tohle je přesčáru a bude se chovat minimálně u nás doma slušně. Tvůj manžel mu nikdy neříkal, že holky se o velikonocích švihají jen symbolicky? Tvůj manžel u toho nebyl když tě švihal pomlázkou? Ptám se kvůli tomu, že ho nezastavil.

lucenka
Nadpozemská drbna 29874 příspěvků 03.04.18 05:53

Rodiče evidentně nezvládají. Asi bych zasáhla sama. Popravdě kdyby mě začal nějaký fracek mlátit druhou stranou pomlazky, tak bych mu ji sebrala. Když by se začal vztek ať, tak bych ho tím druhým koncem pretahla taky. Už je dost velký na to, aby věděl jak se má chovat

Anys29
Ukecaná baba ;) 1815 příspěvků 03.04.18 05:56

Mám dva synovce 12 a 9 a tohle by si nikdy nedovolili. Vědí, že šlehat se má jen symbolicky. Otec by to měl svému synovi rázně vysvětlit, o čem tato symbolika je a že neslouží k bití žen. Vůbec se ti nedivím, že jsi naštvaná.

Denisa56
Kelišová 5348 příspěvků 03.04.18 06:36

Měla jsi to udělat hned včera. Vyrvat mu pomlázku a naložit mu stejně, jako on tobě, aby viděl, že to bolí. By mi bylo úplně šumák, co na to tatínek a maminka. A chudinky holčičky, díky němu budou nenávidět velikonoce. Mám to po podobném zážitku v dětství stejně.

milada987
Povídálka 37 příspěvků 03.04.18 06:55
@Denisa56 píše:
Měla jsi to udělat hned včera. Vyrvat mu pomlázku a naložit mu stejně, jako on tobě, aby viděl, že to bolí. By mi bylo úplně šumák, co na to tatínek a maminka. A chudinky holčičky, díky němu budou nenávidět velikonoce. Mám to po podobném zážitku v dětství stejně.
:palec: Příště to tak udělej.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1633 příspěvků 03.04.18 07:00

Sorry jako, ale ty se pred devítiletým klukem schovavas na záchod? :think: jasně, ze primárně by tohle měli resit rodiče. Ale pokud by si neco takového zkusilo dite (klidne i cizi) u me doma, zasáhla bych klidne sama. Kór kdyz by to byl výpad vůči me. Tuhle situaci bych vyřešila sama a rozhodne bych neutikala.

Ancek
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 03.04.18 07:14
@Marie432875 píše:
Sorry jako, ale ty se pred devítiletým klukem schovavas na záchod? :think: jasně, ze primárně by tohle měli resit rodiče. Ale pokud by si neco takového zkusilo dite (klidne i cizi) u me doma, zasáhla bych klidne sama. Kór kdyz by to byl výpad vůči me. Tuhle situaci bych vyřešila sama a rozhodne bych neutikala.

Souhlas. Jsem proti fyzickým trestům a myslím, že vychovávat by měli především rodiče, ale mlátit se nenechám od nikoho, ani od devítiletého kluka.
Upřímně si myslím, že těch problémů u kluka musí být víc, obzvlášť jestli všechno řeší podobným způsobem.

quinsley
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 03.04.18 07:41

A proč ty si utekla do koupelny??? 8o
Okamžitě bych mu pomlázku sebrala a vysvětlila, že takto se to nedělá a že pomlázka neslouží k mlácení, ale symbolicky.
Asi to někde viděl. U nás na vesnici to taky chlapi občas dělali :zed:
Jinak trocha agresivity v dětech je a v klucich obzvlášť. Pokud na to tvůj manžel vždy zareagoval, tak je to v pořádku, tak mu nastavil hranice a ukázal co je už špatně.
Je to dítě, přijde mi, že jsi na něj trošku alergická už. Ty máš ještě malou a navíc holčičku (já taky), kdybys měla kluka v jeho věku nebo staršího, tak bys měla možná víc pochopení.

belladonna
Ukecaná baba ;) 2244 příspěvků 03.04.18 07:55

Zmetek malej. Až se zase uvidíte, tak bych mu vysvětlila, že to silně přehnal. S otcem domluv jaký bude trest u vás doma, kdyz se začne chovat agresivně a dodržte to.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Že by slavila? Brodská šla do auta bosa a s oporou, copak si provedla?

Stačila vteřina nepozornosti a neštěstí bylo na světě. Herečka Tereza Brodská... číst dále >

Pomníky české krimi: Jsou naporcované ženy dílem pražského „řezníka“?

Česká kriminalistika sice není na nízké úrovni, přesto naše historie zná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama