Mapy na sedačce po vylití vody

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.19 22:45
mapy na sedačce po vylití vody

Ahoj holky,

omlouvám se asi za dost stupidní dotaz…ale…Vylilo se mi na látkovou sedačku asi čtvrt litru čisté vody…snažím se to už asi dvě hodiny sušit a fénovat ale pořád vidím po okrajích „mapy“…může čistá voda zanechat mapy na sedačce a nebo myslíte že jen není dostatečně suchá?

díky za rady :?

Reakce:
TinaAn
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 12.01.19 22:50

Mám zkušenost s látkovou sedačkou (sv.zelená), po vylití čisté vody se na ní udělal tm.šedý flek - pod vrchní látkou byla černá textilie a ta pouštěla barvu :? Pokud jsou u vás viditelné jen okraje map, doufala bych, že jen dostatečně neproschla…

Ronniszka
Stálice 71 příspěvků 12.01.19 23:04

Toto se mi stalo několikrát na světle béžové sedačce, dobrou zkušenost mám s Vanish na koberce a čalounění. Vydrhnu celou plochu, u nás dva sedáky, nejen okraje nebo polité místo a mapa je pryč.

Stevia
Závislačka 3635 příspěvků 12.01.19 23:05

Ta sedačka bude mít z fabriky nějakou úpravu potahové látky…vzala bych to čištění „do ztracena“…

Waterfall
Kecalka 484 příspěvků 12.01.19 23:33

Jj je třeba celou plochu, já jsem takto řešila židle :D že z vody jen na kousku zůstával flek.

Ornwen
Závislačka 4812 příspěvků 1 inzerát 13.01.19 07:58

Musis to vzit nejakou penou na cakouneni. Ja pouzivam z lidlu.
Slo by to asi zase vodou, ale musela bys opatrne ty mapy malinko vlhkym hadrem zase namocit a rozetrit jakoby do ztacena. Lepsi je ta pena. Tam je ucinek jistější. Mame takovej pseudosemis a je tam videt kazda kapicka a ta pena ty mapy zlikviduje.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >