Maraton Přátel

3.12.19 11:08

Maraton Přátel

Ahoj, mám na vás dotaz :D Chtěl jsem si o Vánočním volnu dát maraton všech dílů Přátel 8) Trochu jsem počítal a zjistil jsem, že všech 10 sérií trvá cca 4 dny :nevim: Ale to mě neodradilo a tak se vás chci zeptat, co se mi může stát po 4 dnech bez spánku :dance:
Děkuju všem za odpovědi, ale prosím urážky si nechte :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6430
3.12.19 11:09

Coby, nestane se ti nic, prostě usneš u telky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 11:11

@Lalelale Jak jsem napsal, je to maraton, tudíž nehodlám jít spát, dokud nedokončím celých 90 hodin :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 11:15

Protáhla bych to na šest dní. Nestane se ti nic, protože tělo si prostě začne spát i když mozek naplánoval maraton :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
3.12.19 11:18

Tak tedy hezké svátky, Tebe bych nechtěla mít doma. Stejně to bez spánku nedáš… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 11:22

To nedáš. Tělo prostě vypne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 11:23

Podle mě to taky bez spánku nedáš. I při nějaké aktivitě by by asi skoro nemožné po takovou dobu neusnout, natož u cuceni na telku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 11:36

Náhodou, já slyšel o chlapovi na Břeclavsku co zvládnul nespat 18 dní, když byl na pervitinu, tak proč bych já nemohl dát 4, s tím že budu každou hodinu pít jeden Monster Energy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 11:42

Měly by to být jen 3 dny a 14 a půl hodiny…jestli to pomůže. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23086
3.12.19 11:43
@F.R.I.E.N.D.S. Míša píše:
Náhodou, já slyšel o chlapovi na Břeclavsku co zvládnul nespat 18 dní, když byl na pervitinu, tak proč bych já nemohl dát 4, s tím že budu každou hodinu pít jeden Monster Energy?

Ty budeš asi ještě v pubertě, co? Nespat 4 dny a po hodině pít energy drink není dobrá nápad. A navíc, co přestávka na jídlo a záchod? To nejdeš ani na záchod 4 dny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 11:46

Míšo, opravdu by si 4 dny bez spánku nezvládl, doporučuji zkusit asi ten pervitin, nebo kokain.
O tom muži jsem slyšel, jenže hned potom se stal závislým na pervitinu, vážně nevím jestli chceš zkoušet riskovat svoji toleranci k marihuaně. Jinak krásný penis :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 11:50

@pikola Myslím si, že vy by jste se měla zdržet komentáře, protože mých 90 hodin u Přátel je pořád lepších než vašich 22747 příspěvků na emimino.cz :mavam: Oba dva očividně nevíme co dělat s volným časem :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 12:01

@F.R.I.E.N.D.S. Míša Dobrý den Michale, doufám, že maraton zvládneš, určitě nemusíš jít spát, stačí si to dobře rozvrhnout a spát jen když bude úvod přátel a pít Monster Energy, jak zde zmiňoval @MarťasJeKlaďas pervitin není špatný způsob, ale ta závislost je celkem problém, každopádně vždy je tu alkohol, na kterém můžeš být závislý.
Doufám, že se do toho pustíš co nejrychleji.
S pozdravem Michaela Damborská :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23086
3.12.19 12:53
@F.R.I.E.N.D.S. Míša píše:
@pikola Myslím si, že vy by jste se měla zdržet komentáře, protože mých 90 hodin u Přátel je pořád lepších než vašich 22747 příspěvků na emimino.cz :mavam: Oba dva očividně nevíme co dělat s volným časem :dance:

Což je cca 6 příspěvků denně :mrgreen: jsem tu už léta chlapče..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 13:07

@pikola Toho chlapce si vyprošuju Boomre, na to aby jste mi říkala chlapče je ještě brzy, mohla by jste se stavit na maraton Přátel aby jsme se poznali. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama