Marečkovi- finanční situace- Ulice

Anonymní
12.2.21 20:46

Marečkovi- finanční situace- Ulice

Tak já teda nevím. Ulici moc ráda sleduju, právě proto, že se mi její příběhy většinou zdají dost reálné.
U Marečkových tomu asi nějak nerozumím. Chlapovi je 40 paní tak nějak podobně, nebo o něco méně. Takže oba dva spoustu let pracují. Paní jako státní zaměstnanec ve funkci vyšetřovatele na kriminálce /takže VŠ vzdělání/. Žijí v garsonce a jsou věčně bez peněz. Proč?
Chápu, že je to seriál, něco se tam řešit musí :mrgreen:
Ale stejně by mě zajímal takhle při pátku Váš názor :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29217
12.2.21 20:49

Už to řešíme jinde. Tohle je tak nepravděpodobný. Bydlí v krcálku, ona pronajímá dvojpokojový byt, kluk je sirotek, měl by dostávat sirotčí důchod, ona měla pěkný plat, takže i mateřská je slušná. Takže kam přišly všechny peníze, těžko říct. A pokud Mára nevydělá, má jít normálně pracovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
764
12.2.21 20:49

Taky z toho nechapu. To je jako v Ordinaci, tam jsou doktorove vecne bez penez. :roll:
Celkove mi Mareckovic mladsi prijdou mimo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
12.2.21 20:53

Třeba hraji automaty, posílají veškeré penize dětem do Afriky nebo jezdí na drahé dovolené (jen to tvůrci seriálu před diváky zatím tají)😄 Super téma na odreagovani

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29217
12.2.21 20:54
@Paola21 píše:
Třeba hraji automaty, posílají veškeré penize dětem do Afriky nebo jezdí na drahé dovolené (jen to tvůrci seriálu před diváky zatím tají)😄 Super téma na odreagovani

Nebo Karla pracovala u policie z dobroty srdce, sloužím lidu, pomáhám a chráním za své.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 20:57

Tohle mi taky hlava nebere :lol: :lol: :lol: nebo třeba ordinace viz Hanákojc. Řekla bych že společně mají slušný peníze a stejně bydlí v tom krcálku :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
99880
12.2.21 20:58

Já nechápu ten anonym :mrgreen: myslíš že sem Karla chodí? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
12.2.21 20:58
@vokishka píše:
Nebo Karla pracovala u policie z dobroty srdce, sloužím lidu, pomáhám a chráním za své.

Jo to mě taky napadlo, ze je to vlastně policejní dobrovolnik :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
12.2.21 20:59
@Anna766 píše:
Já nechápu ten anonym :mrgreen: myslíš že sem Karla chodí? :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99880
12.2.21 21:01
@Anonymní píše:
Tohle mi taky hlava nebere :lol: :lol: :lol: nebo třeba ordinace viz Hanákojc. Řekla bych že společně mají slušný peníze a stejně bydlí v tom krcálku :lol: :lol: :lol:

Hanák taky, tolik let v takovém jednopokojovém bytečku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17121
12.2.21 21:01

Vždyť on utopil nějaké prachy v těch cigaretach, ne?
Jinak teda zakladetelko, proc anonym?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29217
12.2.21 21:03
@lachtanice86 píše:
Vždyť on utopil nějaké prachy v těch cigaretach, ne?
Jinak teda zakladetelko, proc anonym?

Neutopil, to se jim vrátilo a ještě možná drobet navrch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7489
12.2.21 21:03
@majdalenka20 píše:
Taky z toho nechapu. To je jako v Ordinaci, tam jsou doktorove vecne bez penez. :roll:
Celkove mi Mareckovic mladsi prijdou mimo.

V Ordinaci byl největší úlet sestra Hrzánová, která byla pořád zadlužená, tvrdila, jak musí vyžít z jedné výplaty, přitom její zemřelej manžel byl záchranář a musela by mít dost slušnej vdovskej důchod a dva sirotčí. :mrgreen: Asi o tom nevěděla, že na to má nárok. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29217
12.2.21 21:04
@PetraJ píše:
V Ordinaci byl největší úlet sestra Hrzánová, která byla pořád zadlužená, tvrdila, jak musí vyžít z jedné výplaty, přitom její zemřelej manžel byl záchranář a musela by mít dost slušnej vdovskej důchod a dva sirotčí. :mrgreen: Asi o tom nevěděla, že na to má nárok. :lol:

JO, to byl tenkrát taky slušný nesmysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6194
12.2.21 21:16

Taky to nechápu, proč z nich děláj socky, stejný jako v ordinaci, každej druhéj doktor bydlel na ubytovně v jednom pokoji :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat