Mariánské Lázně nebo Třeboň?

336
30.5.20 12:40

Mariánské Lázně nebo Třeboň?

Mám doporučení do lazní, na KLP - záda, poukaz budu mít až příští týden :mrgreen: ,dr.co psal doporučení říkal, ze je široká nabídka- kam do lázní (s tímhle problémem). Mě tedy asi nejvíc zaujaly ty Mariánky nebo Třeboň (Aurora). Ale nemám žádné zkušenosti, tak bych byla ráda, pokud by se tady o ně někdo podělil. Byl tu někdo v Mariánkach nebo Třeboni? Podělíte se o " hodnocení "?

Příspěvek upraven 30.05.20 v 13:24

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2636
30.5.20 12:48

Třeboň je krásná a je tam méně lidí
ML přelidněno, draho, zaměření na zahraniční klientelu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13770
30.5.20 12:50

Byla jsem v Třeboni i Mariánkách…ne teda v lázních…ale jako město jsou Mariánky hezčí…přelidněno mi nepřijde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2347
30.5.20 13:42

Tak já jsem od Třeboně, a je tu nádherná příroda kolem dokola. I to město i okolí. Aurora sama osobě není nejhorší ale ani žádná hitparáda, ale pokud chce člověk zrelaxovat, je to tu ideální. Tchyně v Mariánských byla, a byla vyflusla a znudena. Prej je to ráj brufenaku a je tam hlava na hlavě. Ale to nemůžu posoudit, já tam nebyla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5338
30.5.20 14:25

@Haannka Třeboň je malé město, ale okolí je krásné a klidné. ML jsou klasické lázeňské město s prameny a množstvím lákadel jak využít volný čas. Teď tam tolik zahraničních turistů nebude. Volila bych podle toho čemu davas přednost. Klidnější místo s přírodou na dosah a nebo město s kavárnami apod. Také záleží kdy pojedeš, pokud ještě do prázdnin tak lidé nebudou nikdy, přes prázdniny bude v Třeboni víc tuzemských turistů a ML možná už i nějací zahraniční (záleží, jak se otevřou hranice).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama