Marihuana na rakovinu plic...?

5679
12.7.15 13:27

marihuana na rakovinu plic...?

Dnes si jdu pro radu co se týká lecive marihuany na rakovinu..cetla jsem plno článků, kde marihuana potlacila rakovinu, oddalila jeji prubeh atd.. ma otazka je, zda je primo nejaka „odruda“ marihuany ktera se pouziva jako lecivo, nebo je to jakakoliv jako kazda :think: na internetu se da koupit „leciva“marihuana 3seminka za cca 500,– coz mi prijde dost..nebo sehnat od „nekoho“..
Bratr ma znamou a jejimu bratrovi zjistili rakovinu plic, dr mu rekla ze uz se neda nic delat, takze posledni moznost vyzkouset aspoň tohle..
Potrebuje teda aby dostal latku primo do plic, takze mast mu bude asi k nicemu. Tak bych chtela poradit zda mate nejake „recepty“ co z marihuany udelat..chteji si koupit seminka a vypestovat..tak jestli by byla dobra tinktura a inhalovat ji, nebo ji primo kourit?
Budu moc moc rada za jakekoliv rady :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12.7.15 13:37

Vubec ne do plic.to je uplnej nesmysl.melo by se pridavat malinko do jidla je to udajne na zmirneni bolesti ale osobni zkusenost nemam. cetla jsem o tom spoustu clanku ale radsi bych se zeptala na mistech kde tomu vic rozumi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4096
12.7.15 13:42

Marjánka se bere na zmírnění vedlejších účinků chemoterapie, rakovinu plic určitě nevyléčí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1767
12.7.15 13:50

Být na jeho místě, zkusím hladovku, oslovila bych někoho, kdo tomu rozumí nebo to sám vyzkoušel. Jinak hladovka přinejmenším potlačuje vedlejší účinky chemoterapie. Nebo si přečíst Cestu od Brandon Bays nebo něco o psychických příčinách nemocí. Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.7.15 13:52

Moje sestra prichemoterapii pila stavu z repy a ze zeli a moc ji to svedcilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1767
12.7.15 13:54
@lolla.jones píše:
Moje sestra prichemoterapii pila stavu z repy a ze zeli a moc ji to svedcilo

Ano, zeleninové šťávy určitě detoxifikují. Ale prosím čerstvé!! ;) Pokud to ale hoří, asi bych zkusila tu hladovku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.7.15 13:55

Tak to je jasny ze cerstvy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.7.15 13:56

Kouření určitě ne! Zplodiny jsou defacto stejné jako při klasickém kouření…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32546
12.7.15 15:17

Koureni travy urcite rakovinu plic nevyleci, trava se pouziva proti nevolnosti pri zvraceni.
Hladovka je pitomost. Aneb jak oslabene telo zcela dorazime :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5679
12.7.15 21:02

Děkuji moc.. je mi jasne ze se nevyleci, ale aspon trosku potlaci a oddali.. co jsem zjistila tak pridavat do jídel, koureni by ho asi uplne dorazilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32546
12.7.15 23:42
@MišelkaX píše:
Děkuji moc.. je mi jasne ze se nevyleci, ale aspon trosku potlaci a oddali.. co jsem zjistila tak pridavat do jídel, koureni by ho asi uplne dorazilo.

vybodla bych se na to. V jidle neodhadnes davku :nevim:
Jestli to mermomoci chcete zkusit, tak mozna vaporizer.
Kazdopadne hodne sil do boje :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1767
13.7.15 11:52
@Baba píše:
Hladovka je pitomost. Aneb jak oslabene telo zcela dorazime :roll:

Abych byla přesná, myslím tím půst.
Nic ve zlém, ale než něco takového řekneš, raději si něco nastuduj. :nevim: Taková informace může zbytečně lidi odradit. Tělo samozřejmě nedorazíš, tělo zahajuje při půstu ozdravné procesy…nejen proti rakovině.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4096
13.7.15 12:02
@ireeenka píše:
Abych byla přesná, myslím tím půst.
Nic ve zlém, ale než něco takového řekneš, raději si něco nastuduj. :nevim: Taková informace může zbytečně lidi odradit. Tělo samozřejmě nedorazíš, tělo zahajuje při půstu ozdravné procesy…nejen proti rakovině.

Ano, například http://www.onko.cz/…na-hladovka/ nebo jeětě lépe http://zdravi.e15.cz/…koliv-142592

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1767
13.7.15 12:09

@Pedro 00
Nezlob se, ale lékaři mi bohužel nikdy nic nevyléčili a jejich rady byly kontraproduktvní. :nevim: Vyléčila jsem se až „alternativně“ a zcela zadarmo, tak čemu pak můžu věřit… Tomu, kdo má smlouvy s farmaceutickým průmyslem a je živ z nemocných? :think:
Nechci plevelit toto téma, přečtěte si skutečné případy a studie. Tohle můžu na net s prominutím napsat taky :nevim: Já se řídím selským rozumem a tím co pomáhá mně a mým reálným známým.
Dál bych diskutovala po SZ, pokud chcete, názory jsme řekli a dál by to nebylo fér vůči zakladatelce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
999
13.7.15 12:10

@Pedro 00 :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Nejlepe se obratit na velke onko centrum kde poradi i s podpurnou a palialivni peci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama