Marihuana poprvé a asi naposledy

Anonymní
26.1.21 12:15

Marihuana poprvé a asi naposledy

Zdravim! Chci se zeptat, jestli tu mám někoho kdo hulí trávu? Jaké jsou vaše zkušenosti s prvním užitím? Udělají s vámi něco 3 potahy?
Mám chuť to zkusit, ale trochu se bojím.
Díky! :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3149
26.1.21 12:20
@Anonymní píše:
Díky! :lol:

Mam chut obcas zabit mojeho a taky jsem to ZATIM neudelala z obav z dusledku. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
26.1.21 12:27

Mě joint nic nedělá, dám si 3 špeky a jsem pořád dobrá a nic na sobě nepociťuju, ale když si dám bong, tak usnu během 10 minut. :D :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3959
26.1.21 12:30
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84

Já to jednou v mládí zkusil a bylo mi dva dny tak zle, že už jsem to v životě nevzal do huby. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
965
@kacakaca píše:
Mam chut obcas zabit mojeho a taky jsem to ZATIM neudelala z obav z dusledku. :mrgreen:
:lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
965
26.1.21 12:32

Já to kdysi jako puberťák zkusila, ale nic mi to nedalo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28695
26.1.21 12:32
@kacakaca píše:
Mam chut obcas zabit mojeho a taky jsem to ZATIM neudelala z obav z dusledku. :mrgreen:

Tak až bude na netu další domácí zabijačka, tak vím, že jsi do toho konečně šla? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21095
26.1.21 12:35

To asi záleží na jedinci a kvalitě materiálu :D já to zkusila kdysi a neudělalo mi to skoro nic, chvíli se mi točila hlava akorat. Švagra to třeba odpálilo, ze celej večer koukal do zdi a usmíval se, byl úplně mimo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16488
26.1.21 12:37

Narostou ti chlupaté ruce a do půl roku skončíš v teplicích ve squatu.

Jinak ne - tři šluky nic moc nezpůsobí, pokud budeš kouřit nějakou marihuanu s dostatečným množstvím účinných látek tak budeš pod vlivem marihuany. Jak konkrétně na to budeš reagovat se předpovídat taky nedá, ale žádné divočiny z toho spíš nebudou.

Daleko podstatnější je co budeš dělat při dalších užití a jestli to začneš zneužívat, popřípadě jestli si řekneš že když trávu tak démonizujou, a vono to nic není, tak vono to stejné bude třeba s heroinem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
26.1.21 12:39

Záleží jakej materiál :nevim: mně už nesedí ani ty nejslabší (nepříjemný stavy a pak usnu), navíc už mě to ani nebaví, ale oblíbila jsem si CBD jointy - nejsou psychoaktivní, ale zmírňujou stres, úzkosti, neklid, dobře se mi po nich spí. Existujou i CBD kapky, ty si chci koupit teď neb v těhotenství nekouřím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.21 12:39
@Anonymní píše:
Zdravim! Chci se zeptat, jestli tu mám někoho kdo hulí trávu? Jaké jsou vaše zkušenosti s prvním užitím? Udělají s vámi něco 3 potahy?
Díky! :lol:

Znam mladeho cloveka, kteremu se po par huleni travy rozjela rozsahla psychoataka a nasledna schizofrenie Marihuana je v tom velice zakerna a casty spoustec u mladych teto choroby..

• Citovat
  • Nahlásit
4373
26.1.21 12:47

Mě se chce z toho spát, takže hulit zase začnu až budu mít problémy se spánkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9555
26.1.21 12:55

Za mne nebrat. Rozhodí mne to jinak než alkohol a já nesnáším, když nemám kontrolu nad svým tělem.

Jako nevejít se do dveří se mi stalo naposledy v pubescentních letech a pak po jointu. Nikdy víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8053
26.1.21 13:04
@KalamityJohn píše:
Za mne nebrat. Rozhodí mne to jinak než alkohol a já nesnáším, když nemám kontrolu nad svým tělem.Jako nevejít se do dveří se mi stalo naposledy v pubescentních letech a pak po jointu. Nikdy víc.

Mam to presne stejne. Alkohol mam zmaknuty presne na pocty piv/panaku a vim jaky je stav a jak mi bude. Do takove praxe s travou se asi nechci poustet. A zkusil jsem a nic moc za me.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat