Marně se snažím založit NOVOU diskuzi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 01.11.10 08:30
Marně se snažím založit NOVOU diskuzi

Dobré ráno,

marně se tu snažím založit novou diskuzi. Ve starých toto téma není a emimino se se mnou prostě nebaví.
Založím diskuzi, napíšu název i text dám přidat téma a nic. přehodí mě to na stránku založit novou diskuzi a ověření.

Co s tím??

Reakce:
Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 01.11.10 08:37

Už se na 4 pokus povedlo. Netuším, kde byl za kopaný pes. :nevim:

nemolka
Závislačka 3950 příspěvků 01.11.10 08:41

o čem si chtěla diskutovat :lol: :potlesk:

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 01.11.10 08:51

Potřebuju nějaké tipy kam s klavírem :D

Anteea
Neúnavná pisatelka 16951 příspěvků 01.11.10 08:52

Diskuze „Kam s klavírem“ se Ti povedla založit, zrovna jsem do ní koukala 8-)

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 01.11.10 08:54

Anteo už vím. na 4 pokus a nechápu, proč ty předchozí prostě nešly :nevim:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 01.11.10 13:08

Hele, Sylvajs, a nesouvisí to nějak s tvým přejmenováním? :think:

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 01.11.10 15:13
lulje píše:
Hele, Sylvajs, a nesouvisí to nějak s tvým přejmenováním? :think:

Hopla to bude asi omyl 8-o :D já nejsme Sylva… a nejsem přejmenovaná :D

Terrad
Extra třída :D 14535 příspěvků 01.11.10 16:36

Tohle se mi stalo v pátek a myslela jsem, že hodím noťas z okna :mrgreen: .

admin
Extra třída :D 11302 příspěvků 02.11.10 07:45

TO Markit.Hl, Terrad:

Přemýšlím čím by to mohlo být, vypadá to na nějakou chybu související s novou verzí zadávání témat kterou se mi zatím nepodařilo nasimulovat - zopakovat.

Mohl bych poprosit o přesnější popis? Tj. například:

1. klikla jsem na přidat téma
2. do políčka jsem zadala „XXXX“
3. klikla jsem na Ověřit
4. …

Tj. abych si mohl celý postup projít na chybu narazit, případně napište zda se chyba stále vyskytuje a o jaký se jedná prohlížeč.

Díky moc,

Admin

Terrad
Extra třída :D 14535 příspěvků 02.11.10 08:17

Nevím čím to bylo. Zakládám tu diskuze docela často, třeba dneska a žádné potíže mi to nedělalo. Já jsem vždy zadala téma, které tu ještě nebylo, pak zadala kategorii kam téma chci směřovat, napsala svůj dotaz a když jsem vše potvrdila, vrátilo mě to zpět na založit novou diskuzi a ověřit zda tu již není podobná. Takhle se to opakovalo celkem 3× a až na počtvrté se téma v pohodě přidalo :nevim: .

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 02.11.10 08:45

Přesně tak jak to píše Terrad, zadala jsem novou, dala zkontrolovat, vybrala téma, název, napsala, dala potvrdit. A vrátilo mě to na založit novou diskuzi.

Používám Google Chrome.
Navíc se mi včera odpoledne a v podvečer stalo, že jsem se nemohla dostat dál, než na uložený odkaz v prohlížeči - mám tam svůj profil. Ať jsem klikala na jakou jsem chtěla diskuzi, zprávy… načítalo se to a načítalo… a nic… zmizelo oko, že jsem neviděla všechny příspěvky, ale neotevřelo se mi vůbec nic.

několik hodin. :nevim:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 02.11.10 14:34
Markit.Hl píše:
lulje píše:
Hele, Sylvajs, a nesouvisí to nějak s tvým přejmenováním? :think:
Hopla to bude asi omyl 8-o :D já nejsme Sylva… a nejsem přejmenovaná :D

Markit, promiiiiiiiň :kytka: :hug: Nechápu, jak jsem si tě mohla splést. Už blbnu. Vím, že máš dceru Kity ;) - víc vnímám fotky, děti, metříky…než jména. Tak ses mi nějak popletla asi s někým jiným Moc se omlouvám :lol: (Dokonce jsem si dala tu práci a našla jsem si, s kým jsem si tě spletla :oops: No, a poté se omlouvám dvojnásob :oops: :oops: :oops: :oops: Necháu, jak se to mohlo stát. Hold - nějaký zkrat v mojí hlavě :mrgreen: )
Tak ještě jednoun PROMIŇ za ten trapas :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >