Marodím mohu k jinému doktoru mimo vycházky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

young.mommy
Stálice 55 příspěvků 07.03.18 11:27
Marodím mohu k jinému doktoru mimo vycházky?

Maminky mám takový menší dotaz.
Marodím už přes týden mám vycházky od 13-19hod. Ale teď bych potřebovala na gyndu na preventivní prohlídku, nemusím se objednávat u nás na gyndě to není na objednávku. Ale mám takový problém. Toho doktora mám od domova 50 km a musela bych tam jít dopoledne třeba kolem 11hod protože má manžel odpolední, může mi půjčit auto ale pak ho potřebuje odpoledne do práce. Jde mi o to, že když tam půjdu na tu kontrolu tak si mám určitě nechat do papíru potvrdit že jsem u toho doktora byla (marodím poprvé). Spoje jsou totiž na nic, než bych se tam dopravila musím na jeden bus tady ve svém městě, dojet do jiné vesnice nastoupit na vlak dojet do jednoho města a pak tam přestoupit ještě na bus do města k tomu doktoru takže to zabere celý odpoledne a pochybuji že bych se stihla vrátit do 19 hod, i když to mohu říct že sem jela třeba vlakem a ty přestupy? Mě jde hlavně o to aby mi neřekli, že jsem si mohla na preventivní prohlídku o vycházky a nebo jim je do toho prd a stačí když budu mít potvrzení?

Reakce:

P4ja
Kelišová 6273 příspěvků 07.03.18 11:33

@young.mommy Mně sestřička řekla, že na kontroly si můžu, jak potřebuji, že si to kdyžtak sociálka ověří. Když tě doma nezastihnou. Jsem těhotná a na vyšetření taky chodím, jak potřebuju.

Lutte
Kecalka 113 příspěvků 07.03.18 11:38

Určitě můžete kdykoliv :-) k doktorovi se vycházky nepočítají :-)

young.mommy
Stálice 55 příspěvků 07.03.18 11:40

Holky, já ale nemarodím od gyndy ale od jiného lékaře. Proto se ptám jestli to nevadí. A když třeba tam pojedu dejme tomu v 10 než tam dojedu budu tam třeba v 11 než mě vyšetří atd a přišli by ke mě třeba za 5 minut 13 hod nemůžou říkat a to jste jako nestihla do 13 hod? A mám si to potvrdit na ten papír se žlutým pruhem ze zadu?

andelka83
Neúnavná pisatelka 19878 příspěvků 07.03.18 11:42

@young.mommy ano,nech si to potvrdit do té kolonky.
Já jsem na pn z gyndy, ale k lékaři jsem potřebovala k zubaři.

histep
Závislačka 3439 příspěvků 07.03.18 11:50

A to budeš ještě marodit tak dlouho, že nemůžeš na gynekologickou preventivku jít o 2-3-4 týdny později?

anonymni_prezdivka
Kecalka 365 příspěvků 07.03.18 11:50

Možná bych tomu gyn.dr. nejdřív zavolala… Preventivka, na kterou se neobjednáváš, přeci jen není akutní, s čím bys fakt musela… Tak aby ti pak neřekl, že ti to nenapíše - a zrovna u tebe zazvoní kontrola. Něco jiného by určitě bylo, kdybys tam šla s nějakým problémem.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1081 příspěvků 1 inzerát 07.03.18 12:38

Ještě by po tobě mohli chtít důvod, proč jsi na preventivní kontrolu bez objednání musela jít ausgerechnet když jsi nemocná, a ještě mimo vycházky… tak to posuň a máš po starostech.

blumen
Hvězda diskuse 41862 příspěvků 07.03.18 12:41

@young.mommy nez litat nemocna po doktorech a verejnou dopravou, posunula bych preventivku, neni to snazsi?

mary.27
Zasloužilá kecalka 968 příspěvků 07.03.18 12:53

Podle mě záleží s čím marodíš. Pokud s chřipkou, tak bych preventivku na gyndě přehodila, pokud s něčím jiným(tenisový loket např.) tak bych gyndu absolvovala. Jinak sociálka by případně chtěla doklad o návštěve od gynekologa(kdyby tam zrovna dorazila kontrola).

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 2 inzeráty 07.03.18 13:15

A to nemuzes jit na preventivku treba za tyden, dva, kdyz se tam nemusis objednavat? Az nebudes na neschopence? Pak budes mot po starostech… Nebo mas tu neschopenku nejak dlouhodobe?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >