Mary Kay spolupráce - zkušenosti?

395
23.5.21 12:38

Mary Kay spoluprace - zkusenosti?

Ahoj holky pracuje zde nekdo pro Mary Kay nebo ma nejakou zkusenost? Premyslim o podnikani v MK. Dekuji za odpovedi :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18133
23.5.21 12:39
@Deňa1995 píše:
Ahoj holky pracuje zde nekdo pro Mary Kay nebo ma nejakou zkusenost? Premyslim o podnikani v MK. Dekuji za odpovedi :oops:
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
23.5.21 12:54

@lachtanice86???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4124
23.5.21 12:59

A tebe by bavilo se někam a něco vnucovat a přesvědčovat, že je to super? Hlavně ta jejich kosmetika je celkem drahá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
23.5.21 12:59

Má kamarádka mary kay dělá, má to jako koníček, baví jí to a užívá si to, což jí taky přivedlo spoustu úspěchů, peněz a klientek. Ale dnes je mnoho kosmetických poradkyní na trhu. Abys opravdu uspěla, nemůžeš to chtít pro peníze, a za každou cenu něco prodat. Musíš se tomu věnovat aktivně každý den, vše si nastudovat a poměrně dost i investovat. A v neposlední řadě musíš těm produktům sama věřit na 102 % ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17503
23.5.21 13:06

Hele pokud máš obchodní dovednosti a schopnost ukecat lidi aby se přidali do růžoveho letadla plneho frází, tak se jako obchodník uživíš kdekoliv jineb, bez toho abys musela otravovat kamarády.

MLM stojí na hledání nových prodejců, ne na prodeji něčeho co lidi chtějí. Všechny i MK. MK má alespoň produkty co nejsou uplná zbytečnost, i když na kvalitu co mají jsou předražene.

Projdi tenhle web, kde jsou reálne náklady na to aby ses dostala do pozice, kdy se ti to vyplatí.

A pokud si tu pyramidu neumíš spočítat, tak ne, tak se do te pozice nedostaneš, budeš víc platit, než dostaneš. A ta holka, co tě verbuje kecá a zamlčuje. Stejně tak pokud se ti nechce ukecávat lidi aby byli v pyramidě pod tebou.

http://www.pinktruth.com/…y-kay-costs/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17503
23.5.21 13:08
@StudnetkaB01 píše:
Má kamarádka mary kay dělá, má to jako koníček, baví jí to a užívá si to, což jí taky přivedlo spoustu úspěchů, peněz a klientek. Ale dnes je mnoho kosmetických poradkyní na trhu. Abys opravdu uspěla, nemůžeš to chtít pro peníze, a za každou cenu něco prodat. Musíš se tomu věnovat aktivně každý den, vše si nastudovat a poměrně dost i investovat. A v neposlední řadě musíš těm produktům sama věřit na 102 % ;)

co je to za kecy? Proč by měl někdo vnucovat lidem pruměrnou kosmetiku, když ne pro peníze? Natož ukecávat ostatní aby se přidaly? Kvuli fakt cringe fotkám nevkusně obelčených mamin u růžových autíček?

Jinak nelez do žádneho mlm, pokud nemáš žaludek na takovehle jásave fráze co těm mají obelhat, že to není nic jineho, než pyramidove schema a že bys nemohla dělat nic jienho, kde bys neustále nehučela do lidí, aby udělali něco, co vlastně nechtějí.

Příspěvek upraven 23.05.21 v 13:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18133
23.5.21 13:08

@Deňa1995 jen osobní zkušenost, pleťová kosmetika hrůza, alergie a smrdela mi. No a dekorativní? To najdu lepší věci v drogerii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
23.5.21 13:11
@StudnetkaB01 píše:
Má kamarádka mary kay dělá, má to jako koníček, baví jí to a užívá si to, což jí taky přivedlo spoustu úspěchů, peněz a klientek. Ale dnes je mnoho kosmetických poradkyní na trhu. Abys opravdu uspěla, nemůžeš to chtít pro peníze, a za každou cenu něco prodat. Musíš se tomu věnovat aktivně každý den, vše si nastudovat a poměrně dost i investovat. A v neposlední řadě musíš těm produktům sama věřit na 102 % ;)

Dost investovat? Vim o zakoupeni start. balicku, pak investuji do ceho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17503
23.5.21 13:13
@Deňa1995 píše:
Dost investovat? Vim o zakoupeni start. balicku, pak investuji do ceho?

do všeho, průběžně, musíš posílat prachy nahoru a musíš ve vyplatit všem těm nahoře, což je u zavedene pyramidy velká kopa lidí. Ty naivnější si to raději ani nepočítají, jakou vlastně mají terálně balanci. Zato je krmí spoustou keců, jako že tomu musíš věřit na 102 % a to že do toho jen leješ prachy je tvoje chyba, musíš se víc snažit. Ne, je to pyramidove schema.

A ano, právě o tom ti holky neřeknou. Popsane to máš třeba na tom webu http://www.pinktruth.com/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
23.5.21 15:08

@Deňa1995 Je to klasické MLM, takže marketing jako přes kopírák. „Výjimečné“ produkty, všechno je strašně super, prodejkyně nasadí umělý úsměv a lesklé stíny a opakují dokola ty stejné fráze. Marketing postavený na dojmu exkluzivity, dojemný příběh zakladatelky, jak s kufříkem krémů chodila po domech a nabízela výrobky. Cílem je nalákat co nejvíce lidí pod sebe, aby nalákali lidi pod sebe. Systém provizí dovolí vydělat jen těm opravdu nahoře a to se povede málokomu. Navíc trh je tím přesycený.
Produkty jsou dle mě průměr, za podobnou cenu seženu pro mě vhodnější. Dekorativka ještě budiž, pleťová kosmetika mi neseděla.
A vlastní zkušenost, na VŠ jsem se tak trochu víc bavila s jednou holčinou, co dělala MK, pár produktů jsem objednala. Skončila jsem na „semináři“ aka lákání nových oveček a slečna nám tam teatrálně povídala, jak se usmířila s otcem po té, co vydělala šestimístnou částku (po tom, co nechala VŠ, aby mohla dělat MK). A jak je to skvělé prodávat kosmetiku. Bylo to strašně na sílu a přednášející mi byla krajně nesympatická. Řekla jsem to té své „kámošce“ a od té doby se mi už neozvala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4124
23.5.21 15:24

JJ, povykladají, jak to můžeš dělat na RD a jak to je happy. Ono, když uděláš párkrát sedánky s holkama, abys jim ukázala, že ty produkty jsou super, tak ty produkty musíš taky nakoupit a pak ti z 10 holek řekne jedna, že chce nějaký krém a toť vše. A kde máš, že musíš někam dojet, věnovat tomu čas… nemluvě o tom, co píše @Ou

Na to musíš mít povahu a taky věřit tomu, že jednou něco z toho bude :mrgreen: Což mají jen ti nejvyšší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat