Mary Kay tonikum

6094
1.8.13 19:29

mary kay tonikum

Ahoj holky, chci se jen zeptat o názor…byla jsem u kosmetické poradkyně Mary Kay a doporučila mi předraženou řadu na mastnou pleť a když jsem couvala, tak mi nabídla o něco málo levnější alternativu-----tonikum, gel na akné a krém. no a mě by zajímalo, jestli k vyčištění pleti po celým dni postačí fakt to tonikum…?? jestli gel nepotřebuju, ona říkala, že to stačí, ale teď všude čtu, že je to spíš k dočištění…takže jsem zmatená… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13317
1.8.13 19:44

Tonikum je opravdu k dočištění pleti. Gel otevře póry a vyčistí pleť a poté má následovat tonikum, to tu pleť dočistí, póry uzavírá a připravuje na aplikaci krému. Leda by to tonikum od té značky bylo nějaké speciální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11742
1.8.13 19:45

@bibianka tonikum je pouze k docisteni pleti…bude ti tvrdit, ze to staci, jen aby to prodala. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.13 20:40

Oni ty poradkyně to umí prodat…ale to to předražená kosmetka, která žádný zázrak nedělá…

• Nahlásit
  • Citovat
762
1.8.13 20:49

Koukni na mimibazar, tam koupíš věci i o 40% levněji (cokoli si z katalogu vybereš), poradkyně na tom mají 50% procentní marže. Jinak si myslím, že ta kosmetika je dobrá a třeba to pro tebe s to slevou bude únosné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
evill
1.8.13 20:52
@Anonymní píše:
Oni ty poradkyně to umí prodat…ale to to předražená kosmetka, která žádný zázrak nedělá…

Já jsem s touto kosmetikou naopak velmi spokojena. Pouze tonikum bych nebrala. Myslím, že se vyplatí zainvestovat. Pokud se dá sehnat na internetu ještě levněji tak supr :palec:. Já si nemůžu vynachválit masku (na smíšenou pleť), nepoužívá se každý den, takže mi vydrží strašně dlouho a mám po ní pleť jak dětskou prdélku.

• Nahlásit
  • Citovat
762
1.8.13 20:55

Já objednávala od této paní a naprostá spokojenost a slevu dává dokonce 45%

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11742
2.8.13 14:45

Slevu ti da kazda, protoze krem nakupuji za 3OO,– a prodavaj za 800,–,takze asi tak. Jeden cas jsem to podavala. Zadnej zazrrak, jen ti nabulikuji, ze daha kosmetika je nejlepsi a spis to kupuji zensky, co pak delaji pred koleginemi v praci machra, ze pouzivaji MK :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6094
2.8.13 16:33

Byla jsem si vymemit tonikum za gel 3v1 takže snad bude spokojenost :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1788
5.8.13 21:16
@Lena 123 píše:
Slevu ti da kazda, protoze krem nakupuji za 3OO,– a prodavaj za 800,–,takze asi tak. Jeden cas jsem to podavala. Zadnej zazrrak, jen ti nabulikuji, ze daha kosmetika je nejlepsi a spis to kupuji zensky, co pak delaji pred koleginemi v praci machra, ze pouzivaji MK :lol:

Ano, je to tak, mám kamarádku co to prodává…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mary kay
21.10.13 07:57

Ne není to tak, tak vysokou marži rozhodně nemáme :)

• Nahlásit
  • Citovat
762
21.10.13 18:58
@mary kay píše:
Ne není to tak, tak vysokou marži rozhodně nemáme :)

no tak v tom případě to ty, co dávaj slevu 45% dotujou a prodělávaj na tom a ještě si dělaj na mimibazaru reklamu…jak může být někdo tak hloupej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mary kay
21.10.13 21:07

Já jsem reagovala na to, co píše @Lena 123, podle ní to vychází na nějakých 63%??? Máte pravdu, na mimibazaru aj. to prodávají: 1. je to proti smlouvě s firmou, tato kosmetika se má prodávat přímým prodejem, aby si zákaznice měla možnost produkty vyzkoušet, prohlédnout dekorativu-odstín atp., zaručeuje se 100% spokojenost, aby měla nárok na výměnu nebo vrácení, pokud jí výrobek nebude vyhovovat 2.objevují se i napodobeniny, tak jako např. u parfémů, v tubě je zkrátka něco jiného 3.někdy je to prošlé či s krátkou dobou do spotřeby. I to se stává při prodeji přes net, netvrdím, že pokaždé. Na jiném fóru byla např. slečna, která prý nevěděla čím se čistit a čím mazat, tak to prý střídala :think:. Nevím kde nakupovala, ale od poradkyně ne. Ta ji jednak vše pečlivě vysvětlí, dá originál zabalený produkt, na tubě je popis v angličnině a v krabičce připojen návod v češtině a do dvou dnů jí telefonuje, jestli je vše v pořádku, ví jak co používat…to je osobní servis :)

• Nahlásit
  • Citovat
762
21.10.13 21:23
Já u poradnkyně byla jednou, něco mi doporučila, vyhovovalo mi to, tak to teď nakupuje přes mimibazar. Chápu, že s marží 20% by se poradkyně asi neuživila a že je to vůči ní trochu nefér, ale pokud mám možnost nakoupit totéž takřka za polovinu, tak se nemůže nikdo divit. Je možné, že prodejkyně porušuje smlouvu, ale to nebude můj problém, nikdy mi nic prošlého nepřišlo ani s krátkou trvanlivostí
@mary kay píše:
Já jsem reagovala na to, co píše @Lena 123, podle ní to vychází na nějakých 63%??? Máte pravdu, na mimibazaru aj. to prodávají: 1. je to proti smlouvě s firmou, tato kosmetika se má prodávat přímým prodejem, aby si zákaznice měla možnost produkty vyzkoušet, prohlédnout dekorativu-odstín atp., zaručeuje se 100% spokojenost, aby měla nárok na výměnu nebo vrácení, pokud jí výrobek nebude vyhovovat 2.objevují se i napodobeniny, tak jako např. u parfémů, v tubě je zkrátka něco jiného 3.někdy je to prošlé či s krátkou dobou do spotřeby. I to se stává při prodeji přes net, netvrdím, že pokaždé. Na jiném fóru byla např. slečna, která prý nevěděla čím se čistit a čím mazat, tak to prý střídala :think:. Nevím kde nakupovala, ale od poradkyně ne. Ta ji jednak vše pečlivě vysvětlí, dá originál zabalený produkt, na tubě je popis v angličnině a v krabičce připojen návod v češtině a do dvou dnů jí telefonuje, jestli je vše v pořádku, ví jak co používat…to je osobní servis :)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama