Masáž lávovými kameny - průběh a účinky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Haannka
Kecalka 324 příspěvků 06.01.18 16:49
Masáž lávovými kameny - průběh a účinky?

Chodí tu někdo na tuhle masáž? Pomáhá vám na „bolavá záda“ apod. nebo jde hlavně o nějaké prohřátí? A dále jak ta masáž probíhá- masíruje vás celou tu dobu masér/ka těmi kameny,
nebo jen ze začátku a pak nechá ty kameny na vás ležet, aby prohřívaly?
Mám zkušenosti zatím jen s klasickou masáží, takže díky za odpovědi a pochopení :lol:

Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 06.01.18 16:54

Vždy jsem tuto procedůru nechávala mamce platit třeba dárkový poukaz k narozeninám a vždy chtěla jen lávové kameny vždy jí záda povolili a pomohlo jí to a byla z toho nadšená :) tak že určitě zkusit :palec:

Fally123
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 06.01.18 17:19

Je to spise relaxacni masaz. Zalezi na pristupu, spravne se celou dobu masiruje/jezdi po kuzi temi kameny a ty se postupne odkladaji na zada nebo plosky nohou a tam zahrivaji.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 06.01.18 18:58
@Haannka píše:
Chodí tu někdo na tuhle masáž? Pomáhá vám na „bolavá záda“ apod. nebo jde hlavně o nějaké prohřátí? A dále jak ta masáž probíhá- masíruje vás celou tu dobu masér/ka těmi kameny,
nebo jen ze začátku a pak nechá ty kameny na vás ležet, aby prohřívaly?
Mám zkušenosti zatím jen s klasickou masáží, takže díky za odpovědi a pochopení :lol:

chlap mi to koupil k minulým vánocům, od té doby chodím často.. úplně super.. nejdřív masírují kameny, pak na konec nahřejí a nechají prohřát místa, která mi zlobí.. za nic bych neměnila. Dělám v kanclu, zachraňuje mi to páteř, protože na bolesti trpím..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >