Masáž na zvětšení prsou, máte zkušenosti?

165
17.10.20 11:53

masáž na zvětšení prsou

Ahoj, četla jsem nějaké starší diskuze, kde uživatelky psali, že jim zafungovala masáž na zvětšení prsou. Na internetu je jich několik, ale která skutečně funguje? Jak často a jak dlouho jí provádět? Máte ještě nějaké další tipy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
15028
17.10.20 11:57

Hele prsa si masíruj a mazej tak aby ti to bylo příjemné a něčím hydratačním. Je to příjemné, budeš mít lepší pleť v dekoltu a kdyby se ti nedejbože začaly dělat bulky, tak je odhalíš. Ale objem to prostě nezvětší.

Pokud máš spíš menší prsa, tak pomůže posilovat prsní svaly a srovnat si záda a držet se rovně a vzpřímeně, ale objem jako takový to nezvětší.

To by přírodně zařídilo ztloustnutí a nebo kojení. (jo a nepomůžou ani čaje či tablety)

Takže cvič, narovnej se a uč se přijámat svoje tělo takové jaké je - část lidí dává u partnerky přednost drobným prsům.

Příspěvek upraven 17.10.20 v 11:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
17.10.20 11:58

Žadná. Prso tvoří hlavně tuk. Kdyby to fungovalo, nepriživovalo by se na nespokojenosti žen tolik plastických chirurgů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
17.10.20 12:13

@Ou No já slyšela, že cvičení na to nepomáhá, naopak když se cvičí moc, tak se prý ještě zmenší. @Russet Prý ještě mléčná žláza, a já nepotřebuji nějaké obrovské zvětšení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6241
17.10.20 12:19

@Ananaska5 jelikoz je tam tuk. Tak pokud se cvici a hubne a ubyva tuk. Tak ubyva rovnomerne, tj. zmensi se i prsa, ale tohle @Ou nemyslela ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
17.10.20 12:37

Dobře, děkuji vám za reakce @Cenarius Ty bys pro mě měla nějakou radu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25442
17.10.20 12:53

Znáte ten vtip snečku šnečku? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25442
17.10.20 12:55

Našla jsem

Přijde paní k lékaři s tím, že má malá ňadra a že by chtěla mít větší. Lékař jí říká:
„Bude Vám to sice připadat velice divné, ale budete-li si je denně přesně v 16:00 masírovat krouživými pohyby a předříkávat u toho ‚Kolo kolo mlýnský‘, tak se vám prsa zvětší.“
Paní se s dobrými výsledky denně o čtvrté masíruje, leč jednoho dne jede v tento čas vlakem - co teď. Říká si, a co - jsem v kupé sama, akorát naproti pospává jeden pán pod kabátem, začnu s masáží, on si ničeho nevšimne. V tu chvíli se chlap vzbudí, koukne na hodinky a lekne se:
„Ježiši, to už jsou čtyři? Šnečku, šnečku, vystrč růžky…“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15028
17.10.20 13:15

@Ananaska5 no to si sice slyšela, ale blbě pochopila.

Objem prsu tvoří tuk, silikon a nebo při kojení mléko.

Pokud budeš jíst a cvičit tak, aby si hubla - tedy ztrácela tuk, tak se ti prsa zmenší. A ten z prsou mizí u žen často jako první.

Pokud budeš cvičit tak, aby sis srovnala postoj a měla držení těla takové, které ti drobnější ňadra zvýrazní, zejména když k tomu hezky srovnáš prsní sval, y které přidají něco objemu na hrudníku, tak to bude vypadat lépe, než povolená a ohnutá záda.

Takže pokud jsi drobnější a nemáš na sobě moc tuku a začneš cvičit, tak ochopitelně potřebuješ zvýšit energetický příjem, aby si neztratila i ten tuk, co teď v prsou máš. Tedy jíst víc a to tak, aby si měla dostatek bílkovin (alespoń tolik gramů, kolik vážíš)

Stejně tak může trochu kouzla udělat vhodně zvolená podprsenka.

Tak jako tak - to nejpodstatnější je začít se učit mít se ráda taková jaká jsi a cvičit pro zdraví a pěkné držení těla.

Příspěvek upraven 17.10.20 v 13:32

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15028
17.10.20 13:31

Jo a zejména pokud nejsi zvyklá cvičit, tak si zajdi někam do posilovny a domluv si pár lekcí s trenérkou - na zevnění hlubokých svalů, na břicho, srovnání pánva a dobrý postoj a případně to prsní svalstvo.

Když začneš jen tak něco cvičit podle internetu a budeš ignorovat věci jako je rozehřátí a protažení a cvičneí na zbylou dolní půlku trupu, tak si můžeš taky ublížit.

Pokud jsi ještě náctiletá, tak si to třeba přej k vánocům a do té doby cvič na hluboko uložený svalový systém - tzv. core

Třeba tohle by pro začátek mohlo být nejdřív 5 minut rozehřátí, pak 15 minut té docela mírné, leč účinné jogy. Takhle to doma můžeš cvičit a klidně i denně, to není taková zátěž.

https://www.youtube.com/watch?…

https://www.youtube.com/watch?…

Zároveň pokud jsi náctiletá, tak věz, že se ti prsa ještě budou docela dlouho různě měnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
17.10.20 13:38

@Ou Děkuji, je mi skoro 17.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
17.10.20 13:39

Ale já prostě vím, že sem někdo psal, že mu ta masáž nějak aktivovala žlázu, a že to prostě zafungovalo, efekt sice nebyl veliký, ale to já ani nepotřebuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
248
17.10.20 17:33

Jsi ještě pořád mladá a tvé tělo se bude měnit třeba těhotenstvím a kojením.
Nevěřím na žádnou masáž, která zvětší prsa. V budoucnu si je můžeš nechat zvětšit chirurgickým zákrokem, když bude tvůj zájem o zvětšení přetrvávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
17.10.20 17:39

@Tinunka Myslíš že by mohly ještě narůst normálně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
17.10.20 17:46
@Ananaska5 píše:
@Ou Děkuji, je mi skoro 17.

Od sedmnácti mi ještě vyrostly teda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek