Masáž prostaty - někdo se zkušeností

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 02:11
masáž prostaty - někdo se zkušeností

Omlouvám se za anonymitu, ale chodí sem známí a tak, a já bych nerad něco proflákl, protože jde pro mě o hodně osobní věc :-) Taky doufám, že tu nikoho nepohorším, ale emimino už je jaksi úplně univerzální poradna - cokoli hledám, najdu to zrovna zde :-)

Nebudu chodit okolo horké kaše - zjistil jsem poměrně náhodou, že mi, kromě pocitu, dělá zdravotně náramně dobře masáž prostaty - přestaly ubývat vlasy, i další věci. Jenže osoba, která mě do tohoto světa zasvětila, zmizela na studium do zahraničí, a já jsem trochu bezprizorní :(

A tak se chci zeptat, jestli nemáte nějakou zkušenost s někým konkrétním, kdo se tím zabývá, nejedna žena dala manželovi k nějaké příležitosti jako dárek poukaz apod., tak třeba nějaká zkušenost - nebo kdyby snad někdo přímo osobně - já jsem poměrně mobilní ve velkém rozptylu okolo Prahy směrem na západ i sever.

Prosím, 1. nechci nic zadarmo, ani se na to neptám. 2. partnerku nemám, takže to s ní těžko zkusím. 3. skutečně tu nehledám někoho na sex, apod. Snad se dočkám odpovědí bez nějakého odsouzení :-) Děkuji moc.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.19 06:53

Tak si porid nějakou hracku na to..chapu, neni to uplne ono ale aspon neco ..

Váš příspěvek
Reklama