Reklama

Masáže a spánek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tiffany1
Závislačka 3814 příspěvků 18.07.18 15:05
Masáže a spanek

Dobrý den,

Mám hloupý dotaz. Kdo chodíte na masáže, také se vam stava, ze proste usnete, jak špalek? Hodně sportuji, pracuji, mam malé dite a 3 psy. Mam to jako mega relax a za odmenu jednou týdne. Ale vzdycky tam vlezu a padnu, jak za narodak a devadesát minut nevim o svete. :mrgreen: Mate to nekdo podobne? Ja, ze vlastně ani poradně nevim, jak ta masaz probíha. Celá. Dokonce, driv jsem to mela tak, ze jsem ji citila a napul spala. Ted proste lehnu a nevim. :D Jen jsem si potrebovala ověřit, jestli jsem divná nebo je to normalni. A vlastně trochu seriózně, jestli bych nemela masaz spíše vnímat, aby to mělo ty spravne ucinky na svalstvo a regeneraci. :think: Dekuji za odpovědi..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

veria
Generální žvanilka 23255 příspěvků 1 inzerát 18.07.18 15:08

Já jsem usinala jen u masáže obličeje na kosmetice, na celotelove nikdy. To si nějak neumím představit ale asi to ničemu nevadí.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 18.07.18 15:14

@Tiffany1 chodím pravidelně už několik let a masáž mě sice příjemně ukolébá, ale nespala jsem nikdy, i když masérkám z legrace říkám, že už jsem skoro usnula :D pokud jsi extrémně přetažená, tak usnout není nic divného. Na jaký typ masáže chodíš? Pokud chodíš na sportovní a ne jen „mazlící,“ tak bys ale u dobré masérky podle mě usnout neměla, už jen kvůli otočení, atd… Nebo máš fakt tuhé spaní, jestli tě neprobudí, jak ti třeba masérka zvedá ruce :lol:

Tiffany1
Závislačka 3814 příspěvků 18.07.18 15:15

@veria Jsem divná, ja to vedela :mrgreen: . Ja se vzdy probudim jen, kdyz se mam otočit :lol: :lol:

Tiffany1
Závislačka 3814 příspěvků 18.07.18 15:19

@Lalelale Nene, chodím na mazlici :mrgreen: . Chodím na nejake ty relaxační olejové … doma protahuji, válcuji, zatím me “musim zaklepat” nic neboli, piju BCAA dodávám ke vsi ty zelenině a ovoci jeste i.v. vit C, tak tohle mam jako vyloženě jen na uvolnění těch svalu.. Občas virivka; plavani moc nedam, to me nebavi a nikdo se mnou nechce chodit… :mrgreen: a přitom vim, ze je na protažení a uvolnění fajn… myslim to rekreační.. aby se na me ted nenastval nejaky závodní plavec, :D

Celina
Závislačka 2916 příspěvků 18.07.18 15:34

@Tiffany1 nejsi divná, neboj :lol: Usínám na masáži, na kosmetice, v sauně a občas zaberu v zimě i v solárku , přestože tam chodím na 8 minut :mavam:

Tiffany1
Závislačka 3814 příspěvků 18.07.18 15:38

@Celina I v sauně Jo? Tak to jsem v pohode :mrgreen: . V sauně bych asi neusnula. Moc horko :oops:

-Evka-
Závislačka 3624 příspěvků 18.07.18 15:39

Kolikrát skoro spím i u zubaře - jakmile mám možnost zavřít oči, tak usínám.
Na masáži bohužel ne, při uvolnění mi začnou škubat svaly, tak mě to rychle probere.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 18.07.18 15:47

@Tiffany1 :mrgreen: tak to buď v klidu, na relaxační spát můžeš, akorát přijdeš o zážitek. Ale zase se dobře vyspíš :mrgreen: jedna masérka mi kdysi říkala, že kdyby jí klient usnul, tak je to pro ni čest.

Tiffany1
Závislačka 3814 příspěvků 18.07.18 15:54

@-Evka- U zubare? Jak se to dela, prosim? Ja mam panickou hrůzu ze zubare. Usinam vzdy potom, vyčerpáním :mrgreen: :mrgreen:

Tiffany1
Závislačka 3814 příspěvků 18.07.18 15:55

@-Evka- Je to úsměvný, clovek rodil, operovali ho, mel kdejakou bolest v zivote, ale zubař je pro me proste neco nepřekonatelnýho… :roll: A to musim rict, ze mi tam zas tak nic strasnyho nikdy nedělali. Vrtali zub, no. Paradoxně, kdyz mi na stomatochururgii vytrhli 3 osmičky zaraz, nebyl to pro me takovej problem jako prachobycejny vrtání zubu. :roll:

Tiffany1
Závislačka 3814 příspěvků 18.07.18 15:56

@Lalelale Tak to mi na ni dej adresu, ja k ni skočím, tak bude poctěna, za 5 min, po tom, co tam prijdu :mrgreen:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 18.07.18 16:07
@Tiffany1 píše:
@-Evka- U zubare? Jak se to dela, prosim? Ja mam panickou hrůzu ze zubare. Usinam vzdy potom, vyčerpáním :mrgreen: :mrgreen:

třeba nespí, ale omdlí hrůzou :mrgreen:

Tiffany1
Závislačka 3814 příspěvků 18.07.18 16:10

@Lalelale Tak to bych taky uměla :D :D  :D

-Evka-
Závislačka 3624 příspěvků 18.07.18 16:41

@Tiffany1 @Lalelale Pokud pichne LA anebo dělá na mrtvém zubu, tak se dá podřimovat ;-) . Jen poslední roky se zubař bojí dávat mi anestezii, takže už mám se spaním smůlu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama