Masážní lázeň na nohy zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
veselamuchomurka
Stálice 63 příspěvků 12.06.19 13:55
Masážní lázeň na nohy zkušenosti

Ahoj, chtěla bych koupit své mamince (70 let) masážní lázeň na nohy… Máte s tím někdo zkušenost? Je to podle vás fajn nebo vyhozené peníze? Popř. jakou značku doporučíte?
Předem díky za reakce

Reakce:
Jančakecalka
Generální žvanilka 23523 příspěvků 12.06.19 14:15

Před několika lety jsme to kupovali babičce, já jsem si to párkrát vyzkoušela, ale nikdy jsem v tom nevydžela dlouho, nevim proč, ale začala se mi točit hlava :nevim: Značku už si nepamatuju, je to dlouho.

Dlouhá punčoška
Kecalka 140 příspěvků 12.06.19 14:30

@Jančakecalka
Točila se Ti hlava proto, protože jsi si namasirovala akupresurni body na chodidlech.
Maminka by lázeň musela používat, když je úplně zdravá. Žádný náběh na rýmu nebo nachlazení - to se pak pěkně rozjede.
Masazni lázeň na nohy jsme doma měli a taky ji nepoužívám.

katintheBOx63
Kecalka 478 příspěvků 12.06.19 15:14

Doma mám od značky Sencor, perličkovou masážní lázeň a jsem spokojena. Stálo to pár stovek a službu udělá skvělou. Jediné co mi přijde jako nevýhoda je, že se tam nemá u toho mého modelu nic dávat do vody a dále trochu větší hlučnost - ale ne zas moc, je to v normě jen musím vždy přidat zvuk na TV když to pustím :mrgreen: Líbí se mi, že to má různé kombinace perliček, masáže a dokonce vyhřívání, takže se v tom mohu rochnit i desítky minut a nenastydnu. Jinak masáž akupresurních bodu předtým nedělám, normálně tam jen strčím nohy a pustím :P Pokud s tým mamka nemá zkušenost, tak bych jako první volila tuhle levnejší variantu, než rovnou kupovat neco za x tisíc. Moji rodiče si kdysi od niakeho šmejda koupili něco podobného za 15 000 kc, a tedy už x let to je v krabici a nepoužívají, neboť je to težké, musí se to vždy složit, nehřeje to a po použítí se vše musí vyumývat a složit. To moje jen váhově lehké, jen naleju vodu, pomasíruji a pak vodu vyleju a je hotovo :) A zjistila jsem, že stejný stroj má i má pedikérka ;)
A je to tenhle stroj: https://www.drmax.cz/…-masaz-nohou

veselamuchomurka
Stálice 63 příspěvků 12.06.19 16:02

@katintheBOx63 Děkuju moc, i ostatním… Přesně takovou jsem měla představu, ne nějaké mega heblo:)

Jančakecalka
Generální žvanilka 23523 příspěvků 12.06.19 16:54
@Dlouhá punčoška píše:
@Jančakecalka
Točila se Ti hlava proto, protože jsi si namasirovala akupresurni body na chodidlech.
Maminka by lázeň musela používat, když je úplně zdravá. Žádný náběh na rýmu nebo nachlazení - to se pak pěkně rozjede.
Masazni lázeň na nohy jsme doma měli a taky ji nepoužívám.

Děkuju za vysvětlení ;) jen vim, že už to nikdy nepoužiju, nic pro mě.

Uživatel je onlineLalelale
Závislačka 4769 příspěvků 12.06.19 18:08

@Dlouhá punčoška nevíš o tom něco víc? Od víc lidí jsem slyšela, že jim po „blbé“ masážní lazni bylo špatně, na omdlení atd. Takže se taky bojím koupit.

Dlouhá punčoška
Kecalka 140 příspěvků 13.06.19 10:36

@Lalelale
Bohužel jsem jen poučený laik, ne odborník. Najdi na internetu někoho, kdo se věnuje akupresuře. Zvlášť akupresuře chodidel. Hodně stesti:woman_raising_hand:

Váš příspěvek
Reklama