Masérský kurz v Brně - kam?

502
16.1.20 16:45

Masersky kurz v Brne - kam?

Ahojky, mam dotaz - chtela bych si udelat masersky kurz ale v Brne jsem nasla jen jeden jediny a to pro sportovni masaz ale ja bych rada relaxacni. Delaly jste nektera? Pripadne kde? Chtela bych intenzivni kurz, at mam vikendy volne a kurz hotovy pro podnikani :) nemusi to byt vylozene Brno ale klidne i okoli smer k Pohorelicim, Hustopece,…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12805
17.1.20 06:27

Mam rekvalifikacni kurz u Edu spa.
Je to ten na sportovni masaz. Ale ucili jsme se tam klasickou masaz. Na zaklade zaverecne zkousky z tohoto kurzu jsem si pak otevrela zivnost na rekondicni a relaxacni masaze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
502
17.1.20 09:59

@omites me by prave zajimalo, jestli to jde, kdyz budu mit certifikat na sportovni masaze, jestli me tam nauci i klasicke relaxacni masaze a muzu si pak otevrit zivnost? Me ta skola nevyhovuje s vypsanymi kurzy :? Coz je skoda, hledam prave pres tyden, abych mela vikendy volne :mrgreen: nasla jsem na Cichnove a maji i volna mista od unora… Ale na sportovni masaze.. Moc tomu nerozumim :zed: proc je to teda napsane jako sportovni masaz, kdyz si pak clovek muze udelat zivnost na relaxacni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12805
20.1.20 00:40

@Verčus muzu vyfotit svuj certifikat, na ktery jsem di pak otevrela zivnost na klasicke masaze.

Ja ti tu zakladni otazku nezodpovim - proc je to zrovna takhle? Proste to tak je..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
502
20.1.20 05:57

@omites uz jsem komunikovala primo se skolou a tam me to rekli, ze to tak proste je.. Ze na klasicke masaze neni kurz akreditovany MSMT :nevim: ale ze s tim sportovnim kurzem muzu delat klasicke masaze.. Diky za tip :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama