Reklama

Masha hop - pravidla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tamtama
Extra třída :D 11700 příspěvků 26.12.16 12:43
Masha hop - pravidla

Syn dostal pod stromek hru Masha hop, ale při přesunu od babičky domů jsme zvládli ztratit pravidla. Prosím vás, nemáte ji někdo doma? Zajímá mě hlavně chození s Mášou.

Reklama

Reakce:

Annav7
Stálice 81 příspěvků 02.02.17 09:04

@Tamtama Zkoušela jsem googlit, ale nic moc jsem teda nenašla, tak bohužel neporadím. Jediné co jsem našla a mohlo by vám pomoct je na youtube. Zadejte si tam masha and the bear masza i niedwiedz masha hop gra strategiczna.

Tamtama
Extra třída :D 11700 příspěvků 02.02.17 09:07

@Annav7 děkuju, babička už je našla a přivezla :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama