Masha hop - pravidla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tamtama
Extra třída :D 11792 příspěvků 26.12.16 12:43
Masha hop - pravidla

Syn dostal pod stromek hru Masha hop, ale při přesunu od babičky domů jsme zvládli ztratit pravidla. Prosím vás, nemáte ji někdo doma? Zajímá mě hlavně chození s Mášou.

Reakce:

Annav7
Stálice 81 příspěvků 02.02.17 09:04

@Tamtama Zkoušela jsem googlit, ale nic moc jsem teda nenašla, tak bohužel neporadím. Jediné co jsem našla a mohlo by vám pomoct je na youtube. Zadejte si tam masha and the bear masza i niedwiedz masha hop gra strategiczna.

Tamtama
Extra třída :D 11792 příspěvků 02.02.17 09:07

@Annav7 děkuju, babička už je našla a přivezla :lol:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Jak si vyrobit ten nejhezčí adventní věnec?

Chtěli byste si vytvořit adventní věnec, ale nejste si stoprocentně jistí,... číst dále >

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec v Česku jí svědčí! Takhle to Lucii Šafářové ještě nikdy neslušelo

Je tomu více jak týden, co se hokejista Tomáš Plekanec (36) po dlouhých... číst dále >

Skromnost a pozitivní mysl elixírem mládí? Maciuchová vypadá skvěle!

Hana Maciuchová (72) si pečlivě vybírá akce, kam se vypraví. Křest vánočních... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slim, boyfriend, bootcut? Čtyři tipy, jak si vybrat džíny

Džíny jsou klasikou, kterou naleznete v každém šatníku. Vybrat si pohodlný... číst dále >

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >